0 oy
287 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (949 puan) tarafından

Beyaz gömleğin su yesilini ve beyazini almıştım. beyazini kaybettim geçen sene  o zman 60 TL idi .yine aynısını alayım dedim .sizce uygun mu fiyatlar düşünce alayım dedim hemen toplamda kapıda ödeme ile 496 TL'ye gelecek

image

4 Cevaplar

0 oy
(8,168 puan) tarafından
3 numara hariç diğerlerini beğendimm :d
(949 puan) tarafından
Teşekkür ederim.3 nuamara da degsiklik olsun hep tek renk giymesin doye aldim.aslinda pantolonu da aynı modelinin küçüğünü kullanmistik modelini sevdiğim için büyüğünü de alayım dedim.
-Reklam-
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Neden hep gömlek aldınız. Ben de bayramda aldım birtane ama pek rahat değil. Heves ettim bir tane de bulunsun dedim. Genelde sweat ve tişört tarzı alırım. Günlük kullanıma daha uygun bence. Sürekli gezen biriside değiliz. Rahatlık daha önemli bence.
(949 puan) tarafından
Seneye kreş falan olursa giysin diye seçenekler çoğalsın diye yoksa tişörtleri de var  . ben gömlek daha çok yakistiriyorum bir yere gidince gezmeye olsun misafirlik olsun.
(1,361 puan) tarafından
Anladım. Kreş olayını düşünemedim ben. Ozaman haklısın. Biz daha 1.5 yaşında olduğumuz için rahatlığı düşünüyoruz :) gömlekler güzel gerçekten yakışıyor da keratalara. Güle güle.kullanin
(949 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️aynen çok yakışıyor hakim yakalar özellikle
(1,361 puan) tarafından
250 ye 100 indirim geldi carktan istersen verebilirim kodu
(949 puan) tarafından
Baci bunlar indirimli ürünlerde geçerli değilmis maalesef yoksa kodum vardı
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Çok güzeller güle güle giysin paşa 
(949 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm ❤️
0 oy
tarafından
Güle güle giysin ben gram altın aldım harçlıklarla 
(949 puan) tarafından
Dünya malı dünyada kalır :) azcik çocuklarım giyinsin kusansin .Şaka şaka ihtiyacın varsa iyi yapmışsın.bizim şükür borç harç yok simdilik cocuklara harcayalim dedim
tarafından
İyi yapmışsın canım birikim de şart giydirdik bizde bu ay doğum günü de vardı doğum gününde de hediyeler geldi bizde bayramlık aldık o sebepten kıyafete ihtiyacı yoktu bende para olarak değil altın olarak dursun kenarda istedim
(949 puan) tarafından
Hayrını görün canm :) bizimkinin doğru düzgün bişeyi kalmıyor sürekli ya bir. Yerde kaybediyoruz bırakıyoruz yada düşüyor yırtıyor :D
tarafından
Doğrudur iyi yapmışsın canım

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 734 göst.
22 Nisan 2023 Aile kategorisinde Guness.ozlem (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 451 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 320 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,648 puan) tarafından soruldu