0 oy
820 göst.
Aile kategorisinde (796 puan) tarafından
Kızlar eşim bana az once dediki çok bakımsızsin tezek kokuyorsun dedi kaynamlarin hayvanları var bazen gitmek istemeyip kendime zaman ayirmak istiyorum eşim sürekli  hayvanların altını temizlemeye gönderiyor sabah anca ev temizliği yapıyor ikindi vakti güzel geyineyim diyirum hayvanlara gönderiyor vok kırıldım siz olsanız ne yapardınız eşiniz sizi zorla birşey yaptirsa

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen kendine bak tipsiz , sanki sen Brad Pitt sin derdim. 
-Reklam-
0 oy
(11,646 puan) tarafından
Ne demek o ya benim eşim de inek bakıyor 1 gün olsun öyle bisi demedim o zaman bakitmayacak sana ne kadar dikkat edersen et insanin etine bile işliyor zamanla o koku ben en başta girmem diye anlaştım 
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Kabahat sende gitme yapma senin yüzünden böyleyim de yarın çık git kuaföre manikür pedikür ağda sac vs komple onbin bakıma gir akşam görsün hayvanlara gitmediğin zaman nasıl kadın oluyormussun
0 oy
(6,702 puan) tarafından
Tamam kocacım bundan sonra hayvanların yanına gitmem tezek kokmam de gül geç. Kurban olsun senin tezek kokuna. Senin koca o hayvanlardan daha ******.
0 oy
(5,083 puan) tarafından
Tamam bundan sonra tezege boka gitmiyorum tatlım sen temizlersin bende güzel parfüm kokup evde güzel giyinicem de, kendi gitsin temizlesin sanki kendisi çok mu yakışıklı 
0 oy
(2,222 puan) tarafından
Gereken cevabı veremedin mi canım sonuçta keyiften kokmuyosun.
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Her ahıra giren tezek kokmaz ahırda giydigin kıyafeti ayır günlük hayatta onu giyme 
0 oy
tarafından
Artik asla gitmem tezege falan madem kokuyorum niye gideyim kendi gitsin o zaman
0 oy
(6,926 puan) tarafından
Eşinin yaptıgı terbiyesiz lik ama benim bildiğim dam elbise sı ayrı olur onu gıyer dama gıren çıkınca kendi hijyen için duş alsan  o sözü söyleyemez

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 352 göst.
14 Kasım 2022 Aile kategorisinde Cnsu88 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 709 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde emirinannnesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 841 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Huzunlu_poncik (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,230 göst.