0 oy
809 göst.
Diğer kategorisinde (126 puan) tarafından
Arkadaşlar olayı şöyle anlatayim. Dün iki görümcem eltimin evine gitmişler. Sonra bir saat geçti görümcem aradı sabah 11 de . Bende açtım dedi bir saat sonra sizin evinize gelicez bende tamam gelin dedim kahvaltı yaptınız mı dedim onlarda evet yaptık dediler. Bende dedim tamam buzlukta tavuk eti var onu cikariyim erisin iki saat sonra yaparım.Onlar da tamam dedi. Evde başka hicbirsey kalmamıştı arkadaşlar. Sonra tavuğu yaptım yeddik. Yanına pirinç pilavı cacik Rus salatası yaptım. Bizim evde kaldılar dün gece. Bugün dedik bir çarşıya çıkalım diye çarşının içinde diğer eltimin evi var oraya uğrayıp sonra carsimizi yaparız dedik. Görümcem eltimi aradı size gelicez dedi. Eltim de dedi bir kaç gün önce seni çağırmışiz sen gelmedin bizde senin için aldığımız eti yedik. Yemek yok diye. Görümcem bu olayı diğer gorumceme telefonda söyledi. Telefondaki görümcem de dedi nedir ya bunlar küçük şeyleri buyutuyorlar. Bir et bile yapamıyorlar.diger görümcem dedi sağolsun dün sevda (ben yani ) bize yapmış. Telefondaki görümcem de dedi tavuk eti misafire verilmez tembel kadın yemeği oo.makarna gibi makarna neyse tavuk ta o dedi. Vallaha bu devirde kimseye yemekte yapmicaksin arkadaş bu ne.. yaptığım yemeği begenmiyorlar.. üstelik bilmiyordum bizim eve geleceklerini yemek yapınca da saldırdılar senelerce yemek yememiş gibi birde diğer görümcem dedi evet ya üstelik haşlama yapmış fırına bile atmamış dedi. Ben onlara sordum fırına mi atayım haşlama mi yapayım haşlama yap dediler öyle yaptım..Soka girdim sizinle paylaşmak istedim siz olsanız napardiniz

40 Cevaplar

+4 oy
(2,393 puan) tarafından

Kellelerini alırdım:D asla görüşmezdim evime de sokmazdim ben tembel kadınım sakın evime gelmeyin size hizmet edemem yaticam ben derdim :D

(126 puan) tarafından
Bu seferde cimrilik için cagirmiyor derler ya
(2,393 puan) tarafından
Aman desinler ne derlerse desinler

Sandalcinin hikayesine doner bu mevzu demedi deme
BKZ///::::
https://youtu.be/EtDub4weC0o
(126 puan) tarafından
Ayyyy ahahahahah derler yaa
(2,393 puan) tarafından
Valla güzelim kuzu da çevirsen sağa cevirecegine sola çevirdi derrrrrlerrrrrr
-Reklam-
+2 oy
(2,587 puan) tarafından

Bir daha geldiklerinde kuru çay. Adam olana çok bile:D

(126 puan) tarafından
Valla onu hak ediyorlar
(2,587 puan) tarafından
Her gelene et yapma zorunluluğu mu var birde.. etin kilosu 500 lira yani
+2 oy
(160 puan) tarafından
Tövbe yarabbim dger eltinin eti yedik demesi ayri gsrip gorumcenin tavuk etine makarna demesi de ayri garip boyle şeyler konuşulurmu hiç ya ben yemeği hesaba bile katmam asla benm evimde var 4 4 luk yapiyorm belki seninkinde yok gerekirse makarna yer evde ne varsa o yani 
(126 puan) tarafından
Durumumuz yok eşim ne maaş alırsa hepsini harcıyoruz
(160 puan) tarafından
Bunu bilmelerine rağmen mi yuh yani bende bir görumceyim memlekete gidince erkek kardesim gel bizdede kal der sirf masraf olmasjn kendilerine zor yetiyolsr diye bilerek kirilmasin diye sadece kahvaltiya gitmisim oda brakmam bsey yapsin evde ne varsa ayni sekilde ablamada kolay kolay gitmem gtsemde canm cekmiyor ağir yemek hafif seyler yemek istiyorm diyorm duşuncesizlik yani nerden getireceksin yoksa gitsin dger gorumcen et yapsin her gun ona o zaman madem tavuk makarnaysa
+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Tavuğun g.tüne soksaydın onun kafasını 
(126 puan) tarafından
Valla hakkı o zaten canım benim dilim uzanıyor onlara maalesef acaba daha tam dolmamismiyim onlara blmiyorum ki
(9,626 puan) tarafından
Umduğumu değil bulduğumu zıkkımlandım buna da cok şükür bunu bulamayan var demiyo da bide kem küm ediyo dengesiz
(1,134 puan) tarafından
Ahahahha sesli güldüm:))))
+1 oy
(703 puan) tarafından
muhatap bıle olmam aradıklarında da asla musaıt olmam artık 
(126 puan) tarafından
Bu sefer cimrilik falan yapıyor derler ya
(703 puan) tarafından
:D demezlerse hatrım kalır ınsanları nasıl bu kadar umursamayın başarıyorsunuz kım onlar ya cok mu degerlıler senın ıcın sana bır gram kıymet vermıyorlar ne dedıklerını neden umursayıp kendını ezdıreyım pehhhh
(126 puan) tarafından
Çok doğru dedin canım ya zaten hep öyle yaparak hasta ettim kendimi
(703 puan) tarafından
anladıysan ona gore davran kendıne de hakkı vardır ınsanın kendı hakkına gırıyosun sen boyle yaparak yazık gunah
0 oy
(7,560 puan) tarafından
Bidaha pok yerler evimde olur biter
(126 puan) tarafından
Valla doğru diyin kız onu hak ediyorlar
0 oy
tarafından
Ben olsam bıdaha evıme sokmam Ne ıgrenc ne bayagı ınsanları var dunyada ya
(126 puan) tarafından
Aynen haklısın bende öyle yapicam
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Bir daha kabul etmem madem bi gun önceden haber versinler ona göre bende planımı yapım ne o öyle çat kapı geliyorlar hem bisi begenmiyorlar
(126 puan) tarafından
Aynen öyle vallaha haberim bile yoktu düşünerek onlara yemek yapıyorum birde begenmiyorlar bu zoruma gitti
0 oy
(82 puan) tarafından
Sende çalışkan yemeği yapda görelim hey Allahım ya allahdan gorumcm yok olsa doverdim nett
(126 puan) tarafından
Dimii. Her görünce aynı değil benimkiler üst seviye seytanlar
(82 puan) tarafından
Ay hamileyim zaten dün düğünde birini dovuyordum artık insanı çileden çıkartıyorlar ben laf dalaşına girmeyi sevmm döverim rahatlarim birdaha da konuşmam elti gorumce dusman başına
0 oy
(12,589 puan) tarafından
Çağırmıyorum ben gidiyorum kaynanama 
(2,587 puan) tarafından
Sweety 97  nin adı şirin kız:) senin de sirinmis.  Memnun oldum bu arada
(2,393 puan) tarafından
Aaa bilmiyordum, bende memnun oldum :D
(12,589 puan) tarafından
Tuğbaciğim aynen benimki artık kaynanalıktan çiktı :)
Nasılsın bebişler keyfi yerinde mi

Memnun oldum adaş bu arada :o)
(2,587 puan) tarafından
Şükür kuzum . Yuvarlanıp gidiyoruz.  Defne nasıl? Mehmet Efe mi koyacaktin oğlana yanlış hatırlamıyorum değil mi :) tonton bir hamis oluyor musun yavaş yavaş nasıl gidiyor
(12,589 puan) tarafından
Senin hafızani yesinler ♥️
Evet şişiyorum artık yavaş yavaş 55 tim en son yarın tartılacam tetanoz aşısı olacam ilk defa
Defne keyfi yerinde babayı bekliyor takılıyoruz beraber
0 oy
(5,834 puan) tarafından
Bu ne nankörlük yaa hiç muhatap olmam ben olsam 
(126 puan) tarafından
Kız zaten konusmuyorz fazlaa ama öyle dediler şoka girdim
0 oy
(48,634 puan) tarafından
zikkimin kökünü yesinler bide yatılı gelip yük oluyorlar
(126 puan) tarafından
Evet yaaa kendileri kalmak istiyor bende birşey diyemiyorum
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Kız sen deli misin ? Deseydin siz istediniz ben yaptım ayrıca bı saat önce haber verdiniz bunu buldugunuza şükredin. Ha yol yordam bilmiyorsak siz yapın da öğrenelim diye
0 oy
(4,439 puan) tarafından
bak yapanda yapmayanda bir olmuş

demekki neymiş telefonu bile açmayacakmıssın
0 oy
tarafından
Haspama bak tavuk eti dediği kırmızı etle yarışıyor makarnaya ayniymis
(126 puan) tarafından
Yaaa birde kıymet bilmiyorlar nankorler
tarafından
Ya acaba kendi ne boook yapıyormuş ya zıkkımın kökünü yesin
0 oy
(392 puan) tarafından
Bi daha evime almazdım onlara gittiğimde de yemeği yedikten sonra kardeşin tembel kadın yemeği yapmış benim için yumurta neyse falanca da odur derdim 
0 oy
(275 puan) tarafından
Sen yap ben yerim deseydin bulmusta bunuyor canim kusura bakma misafir umdugunu değil bulduğunu yer kimse kusura bakmasın 
0 oy
tarafından
Misafir umduğunu değil,bulduğunu yer derdim hadlerini bilirlerdi
0 oy
(886 puan) tarafından
Ben olsam bu laflardan sonra bidahaki gelmelerine hazır çorbayla makarna yaparım 
0 oy
(759 puan) tarafından
o kadar geziyolar vide yemege laf ediyorlar madem oyle otursunlar o kiclarinin ustunede kendi yemeklerini kendileri yapsin 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 698 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde emirinannnesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 800 göst.
24 Nisan 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,227 göst.
27 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 350 göst.