0 oy
117 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (552 puan) tarafından

Kızlar 10 aylık bebeğime bunları aldık lcw dan ama ilk defa oradan yazlık alışverişi yaptım kumaşları ürünleri VS nasıl. Çark çevirden 375 e 125 indirim kazanınca değerlendirmek istedim bedenleri büyük mü aldım sizce temmuzda yaşına girecek inşallah 

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ürünleri çok güzel ben hep oradan alırım ama kalıpları biraz büyük. Bebeğiniz kalıplıysa olur bu bedenler 
(552 puan) tarafından
9 aylık kontrolde 11 kiloydu canım ben de ona göre aldım hani hem dar olmasın rahat olması daha iyi
(552 puan) tarafından
Evet ya herkes öyle demiş artık yapacak bir şey yok çok geniş gelirse değişim yaparım ya da en kötü seneye için kaldırırım uygun diye almıştım oysaki
tarafından
Kaldırmana gerek yok kuzum pijama değil şort atlet zaten senin bebek kalıplı maşallah iyi gelir bence ona
-Reklam-
0 oy
(981 puan) tarafından
Ben hic kullanmadim daha bebisimi dogurmadimda:) cok guzeller ama gule gule giysin.genelde lcwdan memnun insanlar ben hic cekti rengi akti diyen falan duymadim ama kalibini bilemem tabi gorerek almak daha iyi oluyo cocuk kiyafetini.boyle internetten cok zor
(552 puan) tarafından
Görerek alma şansım yok merkeze 3saat mesafedeyiz birkaç ayda bir anca gidebiliyorz. Kendimize alıyoruz biz de oradan ama merak ettm yine de
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Lacivert şorttan bende aldım ama daha gelmedi 
(552 puan) tarafından
Pamuklu gibi duruyor rahat ederler içinde hayırlı olsun size de
(12,994 puan) tarafından
İnşaallah
Teşekkürler
0 oy
(12 puan) tarafından
Kalitesi çok güzel ama kalıpları büyük olduğu için ona göre alın 
(552 puan) tarafından
Yaa keşke yaşına göre alsaydım biraz büyük aldım sanırım. Genelde kıyafetlerini hep bu bedenler alıyorum ama herkes lcw kalıpları geniş demiş. Gelince bakacam artık inşallah çok büyük değildir
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Ben kızıma hep ordan yaparım alışverişini, yazlıkta aldım baya biraz daha alacağım. Yıkayıp yıkayıp giydiriyorum rengi filan solmuyor. Kalıpları da bebeğinizin kilosuna göre ayarlayın. Benim kızım 20 aylık 17 kilo 96 cm 3-4 yaş tam iyi oluyor.
(552 puan) tarafından
Maşallah canım bizimki de yaza 1 yaşında olacak Allah izin verirse. Şu an 11 kilo genelde hep bu beden alıyorum da sanırım lcw kalıpları genişmis inşallah çok büyük gelmezler

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 457 göst.
17 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Canan Karatay (7,654 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
15 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Azerin annesi (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 276 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Huzurumcocuklarim (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
8 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...