0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (287 puan) tarafından
Ayy kizlarrr bizim bahçeye çocuklar bı anne kedi bide 4taen yavrusunu getirmişler bayramın birinci gününden beri bizim bahcedelerdi neyse bayramın ikinci günü  giriş kattaki komşu balkonuna almis kedileri ve bir gün balkonda kaldılar ertesi gün geri bahçeye koydu kedileri yani tubetuz alistirdi kendine kedileri sonra neyse bugün sabah okula giderken baktim camda aşırı anne kedi megersem komşu cami yukardan açmış anne kedi oraya kafasını sıkıştırmış ve ölmüş hemen komşuyu aradım dedim kedi öldü heralde cami aç ve baktikti anne kedi kafasını oraya sokmuş cikartamamis işte binada baş bas bagrio işte kedilerin yerini kim degistirio neymiş kedinin yerini biri değişmiş kedi yemek aramak için oraya girmiş dün ablamlar geldi ablamın kızı korkuyo diye kutularını bahçenin arkasina koymuştum neymiş kedi aç kaldığı için yemek aramak için oraya çıkmış çok üzüldüm ya bebekler kaldı ortada komşu yine balkonuna aldı ama nekadar bakacak orası ayri

5 Cevaplar

0 oy
(7,774 puan) tarafından
Yazık belediye yi arayın gelip götürsünler 
(287 puan) tarafından
Komşu balkonuna aldi
-Reklam-
0 oy
(119,521 puan) tarafından
neden ortada kalsin yavrular bi suru insansiniz korkmuyosaniz alin eve 1er tane ayy uzuldum
(287 puan) tarafından
4unu aldı komşu balkonda bakarım dedi ama bakalim
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bebek kedi bakımı zordur bilmeden bakamaz kimse onlara tuvaletini bile annesi yaptırıyo bilen birini bulursunuz inşallah ayrıca inek sütü değil petshoplarda satılan süt tozlarından verilmeli onlara
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Şu hayvanların yerini değiştirenler hep yersiz yurtsuz kaldılar. Kendi babaannem bu kediyi ağaca aşmaya gitmiş. Eve dönmeden evi kül olmuş. Bu kediler bu kadar değerli hayvanlarken sindiremediler pislikler. Evimde bahçemde her yerim kedi. Baksan hiç bir zararları yok. Sadece yemek için rahatsız ediyorlar. Onlara verdikçe rizkimiz da artıyor. O kedinin ölümüne o bırakanlar sebep oldular. İki dünyada rahat yok onlara. 
(287 puan) tarafından
Ya zaten kedi sokak kedisi ve komşum balkonuna almış yani niye aldın madem aldın neden geri bahçeye bıraktın sen bu hayvanı balkonuna almasaydin o kedi şuanda yasiyodu ve komşum balkonuna aldı geri bıraktı o hayvanlar ona alıştı içeri girerken de kafasıni sıkıştırdı
0 oy
(7,836 puan) tarafından
Bmede usuldum suanda :(

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,291 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Tontisin annesi (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.