0 oy
48 göst.
Diğer kategorisinde (2,030 puan) tarafından

Süt sağma makinesi almak istiyorum ancak ne alacağımı bilmiyorum. Henüz doğum yapmadım ama doğumdan sonra hangisi daha kullanışlı olur sütüm gelmezse getirmek için hastanede geldikten sonra da dışarda emzirmezsem diye sahip biberonla verebilmek için ileriki zamanlarda kullanabilmek için istiyorum. Aşırı yüksek fiyatlı şeyler almak istemiyorum ama plastik kalitesi ve sağma özelliğinin iyi olmasını istiyorum. Önerisi olan varsa yazabilir mi?

(Aşırı sütü olup da durduğu yerde bile akan ya da sıkma ile bile fışkıran kişiler özellikle belirtirse sevinirim çünkü herk3sin çok sütü olmuyor ben az sütüm olsa bile ise yarayacak bir şey ariyorum)

1 cevap

0 oy
(2,555 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Mamajoo elektrikli oneririm cok guzel
(2,555 puan) tarafından
Hayir masajlı kademesi var zaten ben cok memnundum hic bi sorun yasamadim hangisini kullanirsan kullan goguste sarkma yapcagini zannetmiyorum o kisinin yapisina bagli
(2,030 puan) tarafından
Sütünüz normal düzeyde mi acaba bazen çok fazla sutu olan insanlar ne kullansa güzel topluyor makineler
(2,555 puan) tarafından
Normal ilk bebegim kuvezde yatiyordu cok guzel sagim yaptim ne cok az ne cok fazla sutum dolaba bile koyuyordum o kadar iyi cikartiyor ama biraz yorucu bisey benimki emmesi yasakti belki ondandir ama dedigim gibi makinadan cok memnundum
(2,030 puan) tarafından
Ay o zaman ben bu ürüne bir bakayım çok teşekkür ederim
(2,555 puan) tarafından
Ne demek cift taraflilarida var ama o biraz daha pahali
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kaavi (2,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
0 oy
3 cevap 63 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nisacan (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 129 göst.
17 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kekik4 (2,016 puan) tarafından soruldu

378,957 soru

11,343,410 cevap

34,809 kullanıcı

...