+4 oy
398 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (914 puan) tarafından

Yeşil kubbe altında 

image

peygamber efendimize selâm vermek nasip oldu isteyen herkese cenâb-ı Allâh nasib etsin.

24 Cevaplar

+3 oy
(914 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bana hatim için yazan kim varsa bütün herkesin ne duaları için yazmış olduğu varsa hepsini hediye ettim sizin ne niyet üzere dualarınız varsa onları da ettim cenabı rabbül alemin izzeti dergahinda kabul ve makbul eylesin otelin interneti ile giriyorum Bir önceki paylaşımdaki mesajlara cevap veremedim buraya da gelenlere muhtemelen cevap veremeyeceğim hakkınızı helal edin dualarımdasınız.
(2,537 puan) tarafından
Helal olsun, Rabbim sizden razı olsun kucak dolusu sevaplarla dönün inşaallah ♥️
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Nolursun benim için dua et oralarda nolursun. Çok şanslısınnnn❤❤❤❤❤
0 oy
(3,019 puan) tarafından
Ve Aleyküm selam canım bizler için de dua et sıkıntılar son bulsun hayırlısıyla özellikle burda anne olmak isteyenler için bir de depremzedeler için 
0 oy
(136 puan) tarafından
Aleyküm selamm bizlerdende selam soyle dua bekleriz
0 oy
tarafından
Aleyküm selam benim için de dua eder misin ☺️
0 oy
(774 puan) tarafından
Aleyküm selam canım Rabbim kabul etsin inşallah bizlere de dua etmeyi unutmayın lütfen ❣️
0 oy
(119,342 puan) tarafından
 ve aleykum selam allahim bizede nasip et 
0 oy
(282 puan) tarafından

Ve Aleykümselam canim.. Rabbim kabul etsin insallah bize de bol bol dua et Rabbim herkesi sıkıntılarından kurtarsın insallah <3

0 oy
(4,276 puan) tarafından
Ve aleyküm selam rabbim bizlerede gitmeyi nasip eder inşallah çok şanslısın canım inşallah bizede nasip kısmet olur o mübarek yerler❤⚘
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Maşallah ne güzel rabbim nasip etmiş ⚘ Benden peygamberime selam olsun <3

0 oy
(3,401 puan) tarafından
 Ve aleyküm  selam Rabbim kabul etsin cnm bir sey merak ediyorum   kaç kişi umreye gittiniz  toplam  ne kadar paranız gitti bana özelden yazabilirmisin
0 oy
(369 puan) tarafından
maşallah Rabbım isteyen herkese nasip etsin gitmeyi benim için dua edermisin sağlıklı sıhhatli bebisim olsun isteyen herkes için 
0 oy
(1,687 puan) tarafından
Rabbim bizlerede gitmeyi nasip etsin inşallah bende çok istiyorum gitmeyi bakalım ne zaman nasip olur.
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım rabbim bizlere de nasip etsin. Senden ricam bebeğim için dua eder misin 15 haftalık hamileyim riskli gebelik inşallah sağ salim kucağıma alayım.
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Aleyküm selam . Rabbim nasip etsin bizede isteyenlerede .
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Aleykum selam

Allah kabul etsin cnm.
0 oy
(472 puan) tarafından
Aleykümselam canım Bize de dua et Rabbim bize de gitmeyi nasip etsin inşallah
0 oy
(762 puan) tarafından
Lütfen benim içinde dua et rabim evimi huzur versin diye 
0 oy
(194 puan) tarafından

Aleyküm selam canım bizlere de dua et Rabbım bizlere de gitmeyi nasip eder insAllah<3

0 oy
(2,281 puan) tarafından
Benim için de dua edermisin canım çocuğum olmuyo benim 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 363 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Nur ay_ (3,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 162 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.