0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (930 puan) tarafından
Herkese merhaba 

Yarın kızım 3 haftalık oluyor emziriyorum. Dün akşam emzirme sonrasında sol göğsümde bi ağrı fark ettim tamamı değil bi kısmı ağrıyor sertlik falan yok ama .

Ne yapsam geçer yaşayan var mı?

Google da masaj , sıcak su uygulaması , sağma işlemi yapın yazıyordu hepsini denedim fayda etmedi sanırım .

Lütfen yardımcı olur musunuz.

2 Cevaplar

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Duşta alttan yukarıya doğru itme hareketi yapın bol bol emzirin ben sıcak havlu koyardım bana iyi gelirdi. Eğer süt fazlalıgından mastitse ben önce sağım yapar emzirir yine sağım yapardım. Sütü bosaltmazsaniz tikanır zonklar ateş yapar o daha zor. Sıcak kompresten sonra acısa da o sütü bosaltın.ben duş falan demiyor sıkıp boşaltmaya uğraşıyordum. Allah şifa versin.
(930 puan) tarafından
Ayy Allah razı olsun sıksık emziriyorum aslında ama bide bu şekilde denicem umarım işe yarar
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
O.bi ara bendede oldu aglicaktm.agrisinda gecti sonra sadece bi.kisimda.oluyr.demi sicak suyla.masaj yapabilirsin  kuzummgecmsn olsin
(930 puan) tarafından
Evet bi kısmında oluyor el değilecek gibi değil çok acıyor . Allah razı olsun canım
(1,248 puan) tarafından
Rca ederm cnm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 95 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tugba42 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.
25 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ben geldm (1,761 puan) tarafından soruldu

385,037 soru

11,515,844 cevap

35,175 kullanıcı

...