0 oy
441 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Kızlar 3 gündür canım balık istiyordu eşim de işten Geç çıktığı için bn gittim aldım kndim o gelmeden kızartım yedim oda bn bugün de geç geliyorum dedi akşam birde annesine gitcez koyden nenesi geldiği için nyse saat 9 oldu geliyorum diye mesaj attı bnde tepsiye dizmistim zaten gelincede tavanin altını açarım diye düşündüm Ebe gldi ee yemek niye hazir değil ne yptin bu saate kadar elinden telefon eksik olmuyor ki demeye başladi o sinirle fazla yağ koyup balık yağlı olmuş bu ne yağ basmissin yağı demeye başladı bnde yeme o zaman blki annen dha güzel lerini yapmıştır dedim çünkü ondan önceki gün yemeği isittim hazırladım burda yemedi annm çok güzel yemekler yapmıştır şimdi bn or da yerim dedi bnde inşallah yoktur dedim ve bi zikkim bile yoktu o gün yine kalkıp bn tost yapmıştım dünde blki balığı begenmezsin annenin orda güzel yemek vardır diye pişirmedim  dedim sonradan..nyse çıktık yolda sana telefon alicaktim vazgeçtim dedi niye ddim yine telefonla çok oynayıp eve gelince o telefonu Kırarım diye dedi bni aldı bi sinir whatsap falan sildim arasa acmicam sizce haklı miyim yaa sabah da birsey olmamış gibi öptü gitti hiç yüz vermedim 

6 Cevaplar

0 oy
(204 puan) tarafından

Onun yaninda tele girme derim. Benim esimde ayniydu babamda anneme karsi. Ben girdimde onun yanina napion diyor dalmisim tele. Instagramdayim diyorum gunduz girmiyonmu dedi aksamla gunduz paylasimmi ayni degil dedim :D yaninda girmicem bidakine 

-Reklam-
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Okurken gıcık oldum eşine. Yani annesi güzel yemek yapıyor olabilir de kıyaslama yapar gibi laf vurması hoş değil. Çok biliyorsa alsın eline tencere tava yapsın o zaman bu erkekler biz de görelim 
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Biraz abartmissin sanki ortada bisey yokki niye whatsabi falan siliyon 
0 oy
tarafından

• Benimkide eve gelir anne ben açım der kaynanamda kızar karın var artık ona şöyle şöyl niye söylüyon diye ona kızar bende kızıyorum ben burda neyim niye bana soylemiyosun derim bu arada birlik oturuyoruz aşkım alışkanlık olmuş diyo :ermm:
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Benimki hele bi erkekse desin annem daha güzel yemek yapıyor die bak bakalım ona bidaha yemek falan yapıyormuyum eşine sinir oldum şuan üzme kendini canım 
0 oy
tarafından
Cok haklisin.Insan ewindede ozgür olamicakmi?Istedgime girerim karisamaz bana esim.Bunalirim bole seylerden.Annem guzel yemek yapio diyemez ben daha guzel yapiorum;))))Deseydi de dilini koparirdim mesela;)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 267 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 432 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 139 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.