0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (66 puan) tarafından
Kizlar biran önce zayıflamak istiyorum spor yapmaya çok ama çok üşeniyorum    bildiğiniz bir ilaç varmi yan etkisi olmayan bana zarar vermeyecek bir ilaç yada çay  

4 Cevaplar

0 oy
(1,529 puan) tarafından
Xenical ben kullandım işe yarıyor ama pahalı biraz doktor yazıyor ama devlet ödemiyor maalesef 
(66 puan) tarafından
Tablet mi canım hap mı bu  ne diye ala  bilirim eczaneden
(1,529 puan) tarafından
Fotosunu atiyim bak normal hap şeklinde
(1,529 puan) tarafından
Endokrin ve metabolizma doktoru tahlillerine falan bakılıyor daha sonra yazıyor
(66 puan) tarafından
Tamam canım sağol
(7,212 puan) tarafından
Bende endokrin doktoruna sormuştum çok zayıflamak istediğim bir dönemdi bana asla tavsiye etmiyorm bu ilaçlar vücutta zarara yol açıyor , iç organlara zarar veriyor demişti. Düşününce en masum ilaç bile bir yerden yapıp diğer yerden tahribat yapıyor ise bu tür ağır ilaçlar neden yapmasın . Lütfen spora usenmeyin ya da kilolu kalın inanın hastane köşelerinde surunmekten iyidir
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlaç kullanmıyorum 13 gündür bol su içiyorum yediklerime dikkat edip ekmeği de tamamen kestim 2 kilo vermişim 
0 oy
(1,529 puan) tarafından

Bu benim kullandığım ilaç

image

0 oy
(2,568 puan) tarafından
Bilmediginiz ilac ve takviyeleri kullanmayin. Spora useniyor olabilirsiniz ama diyetisyen ile yapmaniz lazim. Yanlis zayiflama ilaci kullanimi bobreklerinize zarar verebilir. Zayiflicam diye sagliginizdan olmayin.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 78 göst.
2 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 305 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Linanin annesi61 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 301 göst.
15 Nisan 2020 Aile kategorisinde YiğitinAnnesi (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
4 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bizimkz12 (2,445 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,270 cevap

34,987 kullanıcı

...