0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (892 puan) tarafından
Kızlar saçıma siyah Hint kınası yaptım sonradan öğrendim. Herhalde artık boyasam boya tutmuyor ve saçta çıkmıyor napabilirim acaba belli bir süre sıkılırım varmı aynı durumu yaşayan

5 Cevaplar

0 oy
(3,504 puan) tarafından
Hiç yapmadım ama dövme değil ki kalıcı olsun elbet sonunda akar gider bence 
-Reklam-
0 oy
(7,289 puan) tarafından
Benim aktı siyah kına şuan eski haline döndü saçım 
(892 puan) tarafından
Cnm ne kadar bir sürede aktı herkes diyor akmıyor kaloyor uzakdikca kesip kurtulursun bide boyarsam açılmaz yanarmis
(7,289 puan) tarafından
Üç dört ay oluyor yapalı cnm daha yeni yeni akıyor
(892 puan) tarafından
Tmm cnm çok saol
0 oy
(344 puan) tarafından
Ben ilk Hint kınası yapmistim kizil akinca basla boya surdum tuttu kim diyo tutmadigini
(892 puan) tarafından
Kız ne biliyim araştırdım bide arkadaşım deyince ödüm koptü ne kadar sürede akar
(344 puan) tarafından
Ya zaten cok tutan bisi degil bende genc kizken yaptiydim meraktan ama iyi cikiyo rengi he boya gibi de yastiklarina baska eski kilif tak onada bulasiyo camasirdan cikmiyo
0 oy
(7,121 puan) tarafından
O bildiğin boya zaten bziim kinayla alakası yok 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Üzerine.boya olmaz ve saçlarınız uzadıkça.kesmeniz.gerekiyor kınanın.tamamen.gitmesi.icin saçıma.acici.kullanirim.gider dersen de.daha beter yaparsın saclarini
(892 puan) tarafından
Ay çok üzüldüm yasa baskaa çaresi yok dimi
(4,859 puan) tarafından
kuaforede çalışırken ogrenmistim bende kınanın üzerine boya olmayacağını birde bı kadın geldi kına olduğunu soylemedi saçının normal boya demişti açıcı vurunca çok kötü oldu saçı aonradan dedi kına diye . Biraz dursun baktın ki rengi yavaş yavaş soluklasiyor 3 4 ay sonraya falan bı dene istersen koyu saç boyası alipta

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,766 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
24 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Nz_00 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 344 göst.
3 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 194 göst.
22 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu

379,476 soru

11,359,844 cevap

34,838 kullanıcı

...