0 oy
100 göst.
Aile kategorisinde (672 puan) tarafından
Benim kızım sürekli herşeye ağlıyor bnde çok kızıyorum Bn kızdıkça mı ağlıyor yoruyor beni istediği hemen olmazsa falan hiç susmuyor 

8 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Aynı aynı valla 
(672 puan) tarafından
Nasıl olacak bilmiyorum sabrımı zorluyor biriyle tel de konuşuyorum yine mi ağlıyor diyorlar meshur oldu
-Reklam-
0 oy
(13,136 puan) tarafından

Kızım 3 yaşında bazen sebepsiz ağlıyor ümit ediyorum 4 veya 5 yalıma girince bırakır diye ;)

(672 puan) tarafından
Valla her çocuk farklı da bu ağlama işleri hemen bitmiyor sanki bnde bide 7 yaş oğlan var o da mız mız ağlaması çok yok ama
0 oy
(2,719 puan) tarafından

2 ay sonra 3 yaş olacak, doğduğundan beri ağlıyor oğlum :D

(672 puan) tarafından
İstediğini yapsan da ağlıyor demi
(2,719 puan) tarafından
Evet yapsam da yapmasam da aynı:)
(672 puan) tarafından
O huyları geçmiyor
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Oglum 5 yasinda bazen duygu patlamasi yasayip durmadan agladigi oluyor. Sakinlikle karsiliyorum. Istemedigi bisey olursa da sakinlesmesini bekleyip konusuyorum. Tabi ki tahammulumun olmadigi zamanlarda oluyor o zaman sinirlenmeye basladigimi soyleyip uzaklastiriyorum ama isin sonunda konusarak cozuyoruz. Burda onemli olan her durumda kararli durmak. Agliyor diye paniklememek onemli.
(672 puan) tarafından
Ben rahat bırakıyorum zaten ağlamadan derdini anlat ağlarsan dinlemem diyorum daha çok ağlıyor Bi süre ağlamayı bırakıp geliyor yanına 5 dk sonra başka bişeye ağlıyor
(2,564 puan) tarafından
Aglarsam dinlemem yerine agladigin icin anlayamiyorum seni sakinles oyle anlat desen daha iyi olabilir sanki. Yanlis anlama elestirmek icin demedim, seni dinlemem demek cocugu kendinden daha cok itmek gibi olur, o an neden aglarsa anlasin anlasilmak ister cocuk ve sonrasinda anlasilmadigini dusunup baska seyi bahane ederek aglayabilir o durum icin. Cok ince cizgi cocuklarin dertlerini anlamak ve biz anneler zorlanabiliyoruz anlamaya calisirken dogal olarak :)
(672 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun yarın Bi deneyim bakalım ne olacak yatağında oturup ağlar yine yarında :)  o inat ben inat keçi gibiyiz
(2,564 puan) tarafından
Bende cok inat-tim taa ki cocuga kadar :) bir de ben sariliyorum cok, o da sakinlestirme de faydali olabiliyor bazen :) bol sans simdiden.
0 oy
(158 puan) tarafından
Benim kızım iki buçuk yaşında bir senedir ağlıyor bende bıktım valla:)
(672 puan) tarafından
Benimki evcilik oynarken ağladı bugün ne oldu dedim oyuncağım ayak ta duramıyor dedi hüngür hüngür ağladı
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Bazen gülme krizine giriyor sus diyorum bazen ağlama krizine giriyor yine sus diyorum ortası yok :D
(672 puan) tarafından
Keşke güldün ya suratsız benimki
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Bayramdan beri ilallah ettik diyebilirim zaten ağlıyordu da bu sıra gene coştu ay başları mi tutuyor nedir:)
(672 puan) tarafından
Benimki hep aynı ya hasta olunca hele
(4,430 puan) tarafından
Ayyy sorma insallah geçecek ama bakam
0 oy
(809 puan) tarafından
Yok yaa hakkını yemiyim şimdi kızımın uyuduğunu Zaman ağlamıyor mesela ajjajaajk
(672 puan) tarafından
Ahhahha güleceğim yoktu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mesutun hatunu (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 30 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Seherl (576 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
0 oy