0 oy
66 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (946 puan) tarafından
Kzlar devlet hastanesi götürdüm film falan hersey yaptılar bırseyi  yok dedi doktor carpık değil basarken içe basıyor özel götürsem mı kararszm hastaneden asırı korkuyo görmesi yeterli  ortalığı birbirine katıyor arastrdm biraz d Vitamin takviyesi ve ortapedik ayakkabı alacam bu arada cocukkem bende de belirginn bir sekilde vardı suan yok 

3 Cevaplar

0 oy
(1,119 puan) tarafından
Bie numara buyuk ayakkabi alinan cocuklarda genelde içe basiyor boyke buyuk alma gibi bir durum oldu mu hic
(946 puan) tarafından
Cok degil ayagı az büyük zaten genelde o dönem giıyo sonra olmuyo
-Reklam-
0 oy
(1,722 puan) tarafından
 Benim oğlumda bir ayagı dışa basıyor bizmde röntgen falan çekildi birsey çıkmadı ama dr cok belli oluyor dışa bastığı dedi yaş ilerledikçe düzelir demişti suan 3 yaşında düzeldi şükür cok cok az belli oluyor yani görseen cok değişik yürüyordu sen yinede götür başka dr a 
(946 puan) tarafından
6 ay önce fln gttk birsey uok dedi hatta dediiki esım herşey yapıldı demi özelede götürcem dedi  doktor herseyi yaptık zamanla düzelir gbisnden konuştu ama asır ı göze batmıyor bazen bazende dikkat edersen
0 oy
(1,737 puan) tarafından
İleride düzlüğün derecesine göre askere gidemeyebilir. Üzerine dusmenizu tavsiye ederim. Ama bu dereceye gore değişir bnm kardesimde düz taban ama onunki hafif 
(946 puan) tarafından
Doktor ileride düzelir gbısınden konuştu asırı göze batan bir şey yok koşarsa falan hızlı yürürken doktor orda anlamdı oğlum Tabi yürüyecek değl cok zorladı  kolunu ayagnı tutarak yaptırdk asla kabul etmiyor o tarz seyleri o stresten korkuyorum cocuk iyice korkuyo
(946 puan) tarafından
Hiç Birşey yok dedi  Ama bilmiyorum özelde gtsem mı hani bi tavsiye de bulunmadı da

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 226 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 201 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Uuusssaaagiii (460 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 284 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde 38 (254 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 433 göst.