0 oy
443 göst.
Diğer kategorisinde (1,897 puan) tarafından
Burda boşanıyorum, kesin kararım, ayrılıcam vs diyenler henüz hiç sonuç görmedik ? Yani boşanın diye söylemiyorum da sanki hepsi öylesine dert yanmak için söyleniyor gibi geliyor. Daha ben buraya boşanıyorum yazıp da boşanan hiç görmedim. Belki yazanların çoğu senaryo eşlerinin haberi bile yok adamlar içerde uyuyor. Burda ne senaryolar gördük. İlk sıralar çok üzülüyordum da şimdi bakıyorum dün boşanıyorum diyen bugün eşim şunu aldı bunu aldı vs diye atıyor. Bu kadar özel hayatın her şeyini paylaşmaya nasıl cesaret ediyorsunuz

11 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Sevinmen lazım boşanmamışlar mutlular diye neden senı rahatsız etti ki bu ?cAnım 
tarafından
Öyle düşünme canım ıyı boşanmamışlar mutlular yuvaları kurtulmuş diye düşün kavga edip o anlık sinirle boşancam diyen sonradan boşanmayan mutlu olan ınsanlar senı rahatsız ediyorsa hiç yorum yapma onlara başka postlara yaz görmemezlikten gel
(1,897 puan) tarafından
Hamilelik psikolojisi herhalde yalan söylemişler gibi hissediyorum durup dururken sinirleniyorum aslında iyi bir şey de işte gel de hormonlara anlat
tarafından
Dediğim gbı ilgilenme öyle ınsanlarla hamileymişsin zaten mutlu postlara yaz neden durduk yere sinirlerin bozulsun mutlu ol ki bebekte mutlu olsun
(1,897 puan) tarafından
Öyle yapcam valla artık. Neyse şifrem var özelden yazayım bak ❤️
tarafından
Teşekkür ederim balım❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
(119,601 puan) tarafından
neden kizdin sen
(1,897 puan) tarafından
Kızmak değil de aslında sanki kendi kendilerine bir hikaye uyduruyorlar bizi de peşinden sürüklüyorlar gibi geliyor. Üzülüyoruz o kadar yazıyoruz ediyoruz halbuki ortada boşanma falan yok 2 gün geçmiyor ya hamileyim diyor ya aşk mesajları paylaşıyor. Kandırılmış hissediyorum
(119,601 puan) tarafından
kavga anlik oluyo bak bi anda bi olay cikiyo sinirler zipliyo haliyle yaziyolar sakinlesince tabi bi pismanlik oluyo ama yazdogi icin is isden gecmis oluyo bi can havliyle yaziyo iste
+1 oy
(1,317 puan) tarafından
Bu sadece bu platformda degilki gerçekte de öyle bence ararlar arkadaşıni yakını yok bitti yapamıyorum der . Ama bazen canım erkekler kadınları bazen 9 kadar çok sinirlendiriyor ki kadın da kendi kendine kuruyor işte boşanıyor aile evine gidiyor kafasında kurar durur. Sonrada sinir stres şeker hastası olur. Bizler bazen çok safiz erkek bı çikolata bı çiçek alır cektirdikleri o günlük güzelleşir sonra devam 
(1,897 puan) tarafından
Ben üzülüyorum böyle gördükçe sonra bir bakıyorum öyle bir şey yokmuş hatta ya hamile çıkıyor ya kocası süpriz yapıyor alakasız
(1,317 puan) tarafından
O anlık ilgiye ihtiyacı vardır yada canı sıkılmış eğlenmek istemiştir. Üzülme canım her görülen gerçek olmayabiliyor.
(1,897 puan) tarafından
Valla ne bileyim ben de hamileyim böyle okuyup üzülüyorum sonra yalan çıkıyor kandırılmış hissediyorum
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Ay bencede o anki ruh haliyle gaza gelyorlar ama ertesi gunu hoop barismis birde özellikle aldatildim diyenlerden bir bosama göremedik olan bizim uzuldumuze kalyo
(1,897 puan) tarafından
Valla ya işte ona sinir oldum boşanıyorum aldatıldım falan diyorlar teselli ediyoruz üzülüyoruz sonra bir bakmışsın hamileyim diyor
0 oy
tarafından
Bunu sorgulamak kimseye düşmez ki ister boşanır ister boşanmaz belki de bir sinir anında söyledi sakinleşince fazla tepki verdiğini anlamış olabilir mesela 
(1,897 puan) tarafından
Öyle zaten boşansınlar diye söylemiyorum da işte üzülüyorum mesaj atıyorum teselli ediyorum sonra bir bakıyorum ortada kavga yok bir şey yok herşey gül gülistan bu sefer kandırılmış hissediyorum aradan 2 gün geçmeden nasıl eskisi gibi oluyor şaşırıyorum
0 oy
(5,775 puan) tarafından
Eş ile ilgili postları bende çok saçma buluyorum hele ki sizinde kocalarınız böyle mi diye post açanlar... Bizim kocamız öyle olsa ne değişecek olmasa ne değişecek üzüldüğün ile kalacak sın milletin kocası şöyle benimki niye öyle değil diye ne katıyor olabilir ki sana bu kıyaslama SAÇMA GEREKSİZ BOŞ...
0 oy
(3,590 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben sana katiliyorum o anlik sinirle buraya bosanma postu acmaya gerek yok  evlilik nikah altindayken bu tür kelimeleri kolaylikla kullanmak bile sakıncalı aslinda biraz olgun dusunup davranmak lazm 
0 oy
(7,636 puan) tarafından
Durup durup buna mı takıldın bacım.
0 oy
(507 puan) tarafından
Boşanmak uzun sürüyor diğerlerini bilemem ama ben 8 aydır babamlardayim çekişmeli dava olduğu için uzun sürüyor ilk mahkeme oldu ikinci mahkeme temmuza ertelendi anlaşmalı olsa 1 ayda biterdi çekişmeli davalar uzun sürüyor 
0 oy
tarafından
İşte her şeye inanmak lazım her yazılan şeylere oku geç sende

Amaan ben öyle yapıyorum çünkü benim derdim bana yeter...
0 oy
(1,529 puan) tarafından
:)) klasik Türk kadınları işte sinirle boşayacam diyolar ama icraata geçen çok nadir elinde mesleği olmayan arkasında ailesi olmayan boşanamıyor herkes düzenini bozmaya cesaret edemez ancak dert yanar 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 449 göst.
+1 oy
15 cevap 952 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hasretis61 (833 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 1,766 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nzlfatihkayabasi (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 604 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (295 puan) tarafından soruldu