0 oy
82 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (169 puan) tarafından
Kizlar 20 kişi olucaz

pasta olucak eşim 2kilo cigkofte getirecek 

eltim milföy ve makarna salatasi yapacak 

annem şu böreği bide bisey daha yapacak ama karsr vermemiş 

Benimde aklımda hicbsy yok kisir yapmayi düşünüyorum aklımda bi bu var kolay ne yapabilrm oğlum çok yaramaz kolay bikac şey önerir misinz 

Bide kaç çeşit olması gerekiyor çok olunca ziyan olmasın sonra yardımcı olurmusnz şimdiden teşekkür ederim 

3 Cevaplar

0 oy
(48,735 puan) tarafından
cigkofte ve kisir alakasiz sende kurabiye yap 

tospik kurabiye yap bide etipuftan kardan adam cok hos duruyo 
(169 puan) tarafından
Cigkogte sevmeyenler var da aramızda bende kisir yaoaym dedm:)
Eti püftan kardan adam mı ilk defa duydum araştırayım bi teşekkür ederim:)
(48,735 puan) tarafından
netten bak bide kaplumbaga kurabiye yap
-Reklam-
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bence gayet yeterli ekstra bir kurabiye olabilir kısır olmaz çiğköfte var sarma olabilir patates salatası olabilir 
(169 puan) tarafından
Cigkogte sevmeyenler var da aramızda bende kisir yapaym dedm:)
(4,661 puan) tarafından
O zaman çiğköfte yi iptal et kısır daha çok seviliyor ise
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Valla bende 1o +1 çesit vardı hiç biri de ziyan olmadı.

Yaprak Sarma 

Ispanaklı gül böreği 

Kıymalı patatesli börek 

Tuzlu kurabiye 

Elmalı midye kurabiye 

Dereotlu poğaça 

Patates salatası 

Çiğköfte 

Porsiyon köstebek pasta 

Çikolatalı toplar 

Doğum günü pastası..

Emin ol kimsenin bebeği kolay iş yaptırmıyor..

ben çiğköfte (hazır), Sarma, Ispanaklı börek, Dereotlu poğaça (annem yaptı) dışındakileri kendim yaptım ve geceden sabaha kadar sürdü 2 saatlik uykuyla falan da akşam doğum gününe hazırlanmıs oldum. Biraz fedakarlık olacak maalesef daha da çesit cıkartırdım da annem ile eşim yeter dedi. Şöyle düşün senede 1 gün ve üstesinden gelebilirsin.

Çikolata topları köstebek pasta  patates salatasınin yeşilliklerin falan rahatça halledersin için hazır olup börekleri sarıp buz dolabının altında bekletirsin en son fırına vermeden yumurtasını sürersin mis kurabiye erken yapılsa da sorun olmuyor ağzı sıkı kavonazlarda ve ya saklaba kaplarında hiç sorun değil, hatta daha önceden yapar buz dolabında vs saklarsan sunum yapacagın gün 1o dk ısıt taptaze yeni yapılmış gibi oluyor. içini hazırla kenarda kalsın müsait olunca hamurunu yoğur şekil ver.. bence kafan da ne yapacaklarını tasarla ve planlamanı yap çok güzel sonuçları oluyor emin olabilirsin :))

Şimdiden kolay gelsin :) nice güzel yaşları olsun inşallah sağlıkla büyüsün yavrunuz :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 57 göst.
5 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Nisan89 (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 253 göst.
5 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,434 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 157 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 106 göst.
7 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,434 puan) tarafından soruldu

381,233 soru

11,413,172 cevap

34,956 kullanıcı

...