0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar hamile olduğum için genelde gebelik tarafında takılıyorum Bir haftadır falan da buraya bakiyom burası bambaşka Bi dunyaymis:)) hayir soru sormaktan çok devamlı okuyorum kim ne yazmış diye psikolojim bozulmasa bari:)))

Hepinize hayırlı günler.. 

12 Cevaplar

0 oy
(4,170 puan) tarafından

:)))₺ aynn dimi bagimlilik oluo ben instgrama bile daha az girmeye basladim:) sohbet muhabbet sulur etmeyi ogretio neler de varmis. Dedirtio. On onemli katkisi halime sukretmeyi ogrendim cok şükrsüzmusim onu farkettim

tarafından
Al benden de o kadar valla baya sukursuzmusum:)
-Reklam-
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Ben 2 yıldr burdayım bura bana çok şey kattı:) 
(3,389 puan) tarafından
Valla buranın çok faydasını gördüm iyide insanlar var:)
(880 puan) tarafından
Hepinizi ac bucuk tanıyorum evt cok guzl bır uygulama canm sklmyr art bazn yazılanlara gercek olaymı dıye sasıp kalıyrm
(3,389 puan) tarafından
Bende okuyom bazısı çok çaresiz kalıo inan çok üzülüyrm:(
(880 puan) tarafından
Herks farklı fikirler yorumlar yapyr ya insan o taktikleri yapıncada oluyr kimisinin kocası degısyr o yuzdn bnden kac yıllık evlilikler var okuyrm daha guclu olyrm ve oyle yapyrm Ayn Vala elımzdn keske bırsey gelseydi yapsaydık ben daha dun aksm esımle tartstk hemde pis bir sekılde ‍♀️
(3,389 puan) tarafından
İnş düzelir siniz canım bazı erkekler hersey onların istediği gibi olsun isterler kadının isteklerini umursamazlar buda kadının kendini değersiz görmesine sebep olur Allah hep iyilerle karsılaştrsın inş canm
0 oy
(3,391 puan) tarafından
Ben de öyleyim eşim  de çok kızıyor  elime telefon  alınca hamileyim diye
(3,391 puan) tarafından
Bitlis yazın güzel kışın  güzel değil
(880 puan) tarafından
Kız ben seni dıger yorumlarda hep goruyrm ama buraya kayıtlı degıldım 1 gun olmadı daha kayıt yaptım msj atamayınca da olyrdu konusmak ıstyrdm sizlerle yenı yenı arkadslarında edınıyorum sımdıkı favorim bu uygulama
(3,391 puan) tarafından
Bu uygulama daha güzel cnm  eşim evde değilken takip ediyorum
(880 puan) tarafından
Ben bzn guluyrm komik olanlara bana dıyr kendı kendine ne guluyr sn cinlerin geldı bırı gorse der bu kime guluyr millet uzerıne alınır
(3,391 puan) tarafından
Aynen oyl3 cnm
0 oy
(399 puan) tarafından
Aynı valla canım  bende 9 ay hamilelik bolumundeydim kızım doğduktan sonra bebek bolumene geçmiştim şimdi 9 aylık oldu iki aydır burayı keşfettim daha çok sevdim bu bölümü 
tarafından
Benim 3 yaşında da Bi oğlum var çok bağırıyor ve çok hırçın  bide tam covid dönemi çocuğu olunca ben hiç Bi yeriye gidemedim arkadaşlara falan sonra da yalnızlığa alıştım gidesim gelmedi burası şey gibi hani böyle toplanilir kızlarla herkes bisey anlatır ya şaşır kalırsın o boslugumu doldurdu:)))
(399 puan) tarafından
Benimde okula giden 10 yaşında bir kızım var küçük kızım doğdu doğalı bende biryere çıkamıyorum can sikintisindan buraya takılıyorum kafam dağılıyor inan benimde
tarafından
Valla iyi geliyor :)))
0 oy
(992 puan) tarafından

Ben de 1 yıldır bebek bakımındaydım. Sonra baktım bura daha eğlenceli :D

tarafından
Bazen kavga falan ediyorlar sonra eski post sen bana böyle demişsin diyorlar gidiyom onlara bakarken postlarin içinde kayboluo:))
0 oy
(1,135 puan) tarafından

Ben de sohbet bölümünü sonradan kesvettim canım sıkılınca kendimi buraya atıyorum özellikle uykusuz gecelere birebir :)

(880 puan) tarafından
Aynı ben burayı nasıl kesfetmedm dalgınlığıma geldı herhalde burdn cıkamyrm ven
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bende aynı gecenin köründe bile giriyom :☺️☺️
0 oy
(3,605 puan) tarafından

Kara deliğe hoşgeldin giriş kolay çıkış zordur

Burda veda edip gidenler en geç bir haftaya geri geliyor Cook gördük :)

Güzel ya sanal dünya napican tiktok zirvaligindan iyidir

tarafından
Kesinlikle katılıyorum hiç bor sosyal medya kullanmayan ben seve seve buraya kullanmaya raziyim:))
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Eskiden bende böyleydim çıkamıyordum. ama artık girmiyorum çünkü böyle kaynana cünsellik aldatma postlarına daha çok yazıyorlar. Bi soru soruyorsun yazan 2 kişi oluyor. 
(398 puan) tarafından
Çok haklısın
tarafından
Psikolojim bozulacak dediğim yerde burası aldatma hikayeleri cikiyo karşıma 4 aylik da hamile olunca biraz kötü oluyorum gibi
(398 puan) tarafından
Öyle valla bazı postlar insanı hayattan soğutuyor
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Hoşgeldin kaoslu dünyamıza aynn saglam tut psikolojini hamilesin etkilenirsin :)::))
tarafından
Hosbuldum balım Allah akıl sağlığımızı korusun:)))
(3,767 puan) tarafından
Amin canoo:)):
0 oy
tarafından

Bı yerden sonra insan sıkılıyor artik ben mesela baya bı ara verdim yine geldim bu aralar yine cok giriyorum :)

tarafından
Benim bebe doğduktan sonra eminim ki bende girmeye fırsat bulamicam
0 oy
tarafından

Bende öylesine bakıp çıkacaktım ilk zamanlar sonra kayıt oldum konular sarınca bidaha gidemedim burdan 4 ay oldu buraya gireli:D

tarafından
Aha bende benim oğlan için tuvalet egtimi ile bilgilenirim diye kayıt oldum sonrası patladı gitti:)))
tarafından
Vakit geçiyor iyi oluyor canim ☺

İlgili bir soru bulunamadı

379,887 soru

11,372,195 cevap

34,855 kullanıcı

...