0 oy
783 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar esimle 4 5 aydr korunmuyoduk bu ay adetim gecikti mide bulantim filan vardi ama cok sevinmedim simdi test yaptim cift cizgi kanda verdim kan sonucunu bekliyom esim gelecek basim agriyodu karnim o yuzden test verdim dedim kan sonucuna gore soyleyecegim bilemedm heycanlandm simdi ikinci olacak allah nasip ederse esim cok sevinecek :)) nasl soylesem acaba bn kndimi tutamam kan sonucundan snra hemen soylerim :))) sizce nasl soyleyeyim allahim olmayan herkese versin ins

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence bir kalpli yada süslü kutuya tekrardan baba oluyorsun yaz bir tanede bebek kıyafeti koy:)
-Reklam-
0 oy
(6,485 puan) tarafından
Canım hayırlı olsun sen kaç yaşındasın gerçekten kafan kaldıracak mı ikinci çocuğu :D
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Oncelikle hayirli olsun rabbim sagsalim almayi nadip etsin  bence esine supriz yap kutunun icine minik bebek ayakkabisi yada emzik testi falan koy ver bide ilk belirtilerin nelerdi  biraz anlatirmusin bizde 2. Yi dusunuyoruz4 5 aydir korunmuyoruz 
0 oy
(4,172 puan) tarafından
Canım çok tebrik ederim Rabbim. Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ❤️Ben interntte Bi videoda gördüm çok hosuma gitti kadın eşine Bi oyun oynayalım diyor elinde su dolu balon var adam otururken onu da adamın kafasında tutuyor işte sorular soruyor adam biliyor kaç çocugun var diyo 1 diyo kadın direk patlatıyor adam söyleniyor 1 çocugum var kaç çocugum var benim bilmediğim gayri meşru mu var falan diye kadın test çubuğunu çıkarıyor bilemedin 2 çocugun var diye istersen sende öyle bir şey yap canım videoya alırsın anı kalır ☺️ bende şu şekilde yaptım bizim ilk çocuk oldugu için senle bir oyun oynuycaz dedim gözlerini bağladım her kaba farklı bir şey koydum dokunarak koklayarak anlamaya çalıştı bildi bu arada doğum gününe bir kaç gün kalmıştı en son hazırladığım kutuyu koydum önünde içinde Beşiktaşlı tulum zıbın biberon çıngırak vardı o anda bana bir masal anlat baba fonunu açtım gözlerini aç dedim iyiki doğdun sana hediyem kusura bakma küçük bir şey dedim :)) ilk ona Beşiktaş forması aldım sandı sevindi sonra dikkatli bakınca ana biberon çıngırsk yoksaa dedi direk sarıldı kucakladı o şekilde idi ☺️❤️

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 721 göst.
0 oy
5 cevap 326 göst.
20 Kasım 2019 Diğer kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 423 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde eminbaby2023 (24 puan) tarafından soruldu

382,069 soru

11,438,728 cevap

35,007 kullanıcı

...