0 oy
782 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar esimle 4 5 aydr korunmuyoduk bu ay adetim gecikti mide bulantim filan vardi ama cok sevinmedim simdi test yaptim cift cizgi kanda verdim kan sonucunu bekliyom esim gelecek basim agriyodu karnim o yuzden test verdim dedim kan sonucuna gore soyleyecegim bilemedm heycanlandm simdi ikinci olacak allah nasip ederse esim cok sevinecek :)) nasl soylesem acaba bn kndimi tutamam kan sonucundan snra hemen soylerim :))) sizce nasl soyleyeyim allahim olmayan herkese versin ins

24 Cevaplar

0 oy
(84 puan) tarafından
Ben ikincide akillandim herhalde hemen soylemedim dogum gunune cok az kalmisti 10 gun kadar dogum gunu hediyesi olarak vermistim kutuda ama o 10 gun gecmedi :) 
(1,235 puan) tarafından
Bnmde ne hayallerim vardi ama sabredemeycem galiba
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Rabbim sağlıklı şekilde kucağınıza almayı da nasip etsin 
(1,235 puan) tarafından
Amin cumlemize ins
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim çok güzel duygular 
(1,235 puan) tarafından
Aminn cumlemize ins
0 oy
(880 puan) tarafından
Ilk once hayırlı olsn cnm allah yaptıgın test cubugunu atma cnm kucuk kuckk notlar yaz kapı yanından basla yatak odasına kadar guzl sozlerle yaz onu takip etmesini ıste okuya okuya en sonunda bir tane buyuk kagıda  guzl sozlu baba oluyorsun yaz ama yatagın ustunu susle falan romantik olur cnm 
(880 puan) tarafından
Test cubugunda kat yatak odasına anlar herhalde onu gorunce bazıları ne oldugunu bılmyr bnm esım ilk basta bu ne demıstı
(1,235 puan) tarafından
Dayanamaycam herhalde şak diye soyleycem
(880 puan) tarafından
Heyecandan oluyr ılk cocugun kac yasında
0 oy
tarafından
Pasta al. Üstünede babacim ailenin yeni üyesi geliyor gibisinden bişi yazdır. Kapıda karşila.

Ben kızıma hamile olduğumu ogrendigimde eşimi. Dogumgunude yaklaşmıştı . Hemen gittim pasta aldım. İyiki doğdun babacim yazdım. Yaninada zıbın almıştım. Eşim çok çok mutlu olmustu
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Ben depremde konteynerde öğrendim hamile olduğumu o yüzden sürpriz falan yapmaktan ziyade bu şartlarda nasıl olcak diye kara kara düşündük 
(1,235 puan) tarafından
Bnde depremzedeyim canm allahim sabrini verir ins
0 oy
(239 puan) tarafından
Rabbim sag salim kucagına almayı nasip etsin canım bende su an ikinciye hamileyim canım daha yeni bi de 17 aylık oglum var bakalım nasıl olacak merak ediyorum normalde korunuyorduk Biz de surpriz oldu bu :) 
(1,235 puan) tarafından
Hayrlisi ile saglikli olsun ins
(239 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(13,146 puan) tarafından
Sabredip söylemeyenlere maşallah ben telefonda dememek için kendimi zor tutmuştum sırf yüzünde ki ifadeyi görebilmek için 
(1,235 puan) tarafından
Ayni ben bnde kndimi zor tutuyom
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Ben ilkinde sana ayakkabı aldım dedim ayakkabi kutusunda bir kaç şey ve minik bir ayakkabı vardı 

Niye hediye kutusu deme çünkü o zaman eşim anlardı hamile olduğumu ikinci hamileliğimde de bı pasta aldım üstüne Merhaba Baba +2 yazdım tabağın altına da kaset testi koydum sana bir hediyemiz var dedim pastayı kaldırır kaldırmaz görünce şok oldu :)

(1,235 puan) tarafından
Oda guzelmis
0 oy
(1,797 puan) tarafından

Telefonda test yaptım pozitif çıktı dedim :D ciddimisn çok sevindim dedi oda .. bukadar bizimki 

(1,235 puan) tarafından
Iyiii bn cok bile dayaniyom desene
0 oy
(267 puan) tarafından
Ne güzel bir haber sağ salim alırsınız kucağınıza inşallah ☺️

Ben testi ve ultrason kağıdını bir hediye kutusuna koyup paket yaptım akşam eve gelince bu gün senin  adına kargo geldi dedim verdim:) 
(1,235 puan) tarafından
Cok guzel yaa ama bn sabremeycem herhalde hala kan sonucu bkliyom suan bile soyleysim geliyo
(267 puan) tarafından
Sakin ol sakin ol az daha sık dişini :-)
0 oy
(66 puan) tarafından
Umarim hersey gönlünce olur :)
(1,235 puan) tarafından
Amin cumlemizin ins
0 oy
tarafından
Sağ Salim kucağına al inşallah canım 
(1,235 puan) tarafından
Amin tsk ederim
0 oy
(575 puan) tarafından
Son adet tarihiniz ne acaba? Bende şüpheleniyorum ama 
(1,235 puan) tarafından
5 gun filan gecti
0 oy
(1,346 puan) tarafından
Birinci çocukta kırk günde pert olan bennn :D ikinci çocuğa da seviniliyo mu ya cidden ahaha :) şakasını yapıyorum öyle canım. Allah'ım sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin inşallah hamilesindir :)
(1,235 puan) tarafından
Insn bnde ilkten sonra tovbeliydim snra ndn olmuyo diye endise ediyodum smdi karisik sevgi seli filan oldum
0 oy
(3,526 puan) tarafından
Hayirli olsun ilki kac yasinda
(1,235 puan) tarafından
Tsk ederim 4 yasayacak
(3,526 puan) tarafından
İyi masallah yas araligi cok guzel
0 oy
(5,331 puan) tarafından

Hayırlı olsun canım. Nasil dayanacaksın valla bende 2. De tuvalette test yapmıştım çıkar cıkmaz daha tuvaletin kapısındayken kendimi tutamayıp söylemiştim:D

0 oy
(320 puan) tarafından
Ben heycandan hemen arayıp söylemiştim:) ilk bebeğimiz 
0 oy
(3,355 puan) tarafından

Doktorun yanından çıkmadan eşimi aramıştım hamileyim diye

Adam arabayla uçuyormuş neredeyse heyecandan :D
0 oy
(142 puan) tarafından
İlk çocuğun kaç yaşında canım hayırlı olsun bu arada 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 720 göst.
0 oy
5 cevap 326 göst.
20 Kasım 2019 Diğer kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 417 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde eminbaby2023 (24 puan) tarafından soruldu

380,250 soru

11,384,652 cevap

34,884 kullanıcı

...