0 oy
1,467 göst.
Diğer kategorisinde (683 puan) tarafından

Herkesin iphone telefonu airfryer robot süpürgesi dysonu varmı yoldan geçen herkeste iphone 11 görüyorum bi bende mi yok acaba :) sadece airfryer var oda olmasada olur yani 

110 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sadece iphonem var onu da abimden aldım iPhone 6s
-Reklam-
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Herkesin herşeyi olması mumkun değil herşeyi olsa huzuru eksik olur emin ol benim iPhone yok benim  eşim aldı en son model içim kan ağlıyor o kendine o kadar para verip iPhone alınca bende Dyson aldım ama airfreymis yok hamur yoğurma makinaysiymis almam ben gereksiz geliyor fazladan eve süzgeç bile almam :) kalabalık olmasın evde diye 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Sorduklarinin hic biri yok ama cokta sorun etmiyorum bunu
(683 puan) tarafından
Bende de yok bende sorun etmiyorum sorun edilecek bişeyde yok canım huzur olsun sevgi saygı olsun yeter
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Yokkk koltukların 2 .el .eşyalarım pahalı değil bundan hiç rahatsız değilim dünya malına gözüm yok elbise almasını sevmem fazla ayakkabım bitane 

Susun yok makyaj malzemede yokk hayat boyle

Çocuğum 2. El kıyafetle büyüttüm 
(683 puan) tarafından
Makyaj malzeme benimde hiç yok inanırmısın. Güzel bişey aslında pahalı olsa ucuz olsa bunun bir önemi yok içinde huzur olmadıktan sonra herşey lüks olsa ne olur
(3,767 puan) tarafından
Aynn en önemlisi anlaşmak sağlık bide
0 oy
(3,538 puan) tarafından
İphone istemiyorum gosteris icin de almam imkanim var ama xiaomi de isimi goruyor ilgim olsa alirdim belki esim de var mesela cok memnun. Geri kalanlar da popularitesi yuzunden degil de ihtiyaca binaen aliyoruz mesela firinim iyi degildi airfryer aldik kurtarici oldu bana,simdi supurgem iyi ama bel agrilarim cok fazla robot supurge bakip duruyorum musriflik olarak degil ihtiyacim durumum varsa alirim yoksa cok onemsemiyorum biz iki arkadasa gittik yemek davetine salonun kosesine dikey supurgeyi koymustu ikisi de hadi birisi unuttu diyelim digeri de ayni seyi yapinca bana bi komik geldi gosteris unsuru olarak kullaniyo artik millet supurge yahu otesi yok :D
(683 puan) tarafından
Öyle canım millet iphone göstermek için ayna karşısında fotograf çekiyor paylaşıyor benim airfryerim var telefon olarakta Huawei kullanırım işimi görüyor yetiyor eşim iphone den başka kullanamaz ama bende iphoneyi kullanamıyorum dyson alcam oda oglumun ev tozlarına alerjisi var o yüzden düşünüyorum olsada olur olmasada olur ben aslında robot düşünüyordum ama dubleks ev yaptırdık indir çıkart yaptırana kadar onu alırım deidm herşey nasip :)
(3,538 puan) tarafından
Oyle canim ya gorgusuzluk hat safada bi tarafta ekmek bulamayanlar varken,dyson cok iyi aslinda benim de ev tozuna alerjim var ama bel agrim daha agir basiyo evim normal daire robot gundelik ortaligi toplasa yeter ben iki en fazla uc gune bir yine detayli yapiyorum zaten bakarim temiz yaparsa sureyi uzatirim hamilelikte zor oluyor
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Airfray gereksiz iPhone değil samsungcuyum Allaha şükür herseyim var tek eksik araba onuda bu sene başı sattık yenisini alacağız diye sonra hamileligim ortaya çıkınca erteledik şimdi doğumdan sonra onuda aldık mi Allaha şükür maddi ve eşya olarak herseyimiz var olmuş oluyor:))))
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Saydıklarının hic biri yok ve gercekten gerek yok  

Not : istecem şuan hepsini alabilirim 
0 oy
(688 puan) tarafından
Saydiklarinin hiç birisi yok
0 oy
tarafından
Hiç biri yok ozenmiyorum 
0 oy
tarafından
Hiç biri de yok gerek de yok
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Saydıklarından hiç biri yok 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Hic biri yok bacisi 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Cok şükür imkanim var ama o saydıklarının hic biri bende yok cokta gerekli değiller bana göre :)

0 oy
(119,355 puan) tarafından
kiz şu ayfere ozenmeyen tek benim yaa ☺️
tarafından
Ayfer sana ozensin kiz napcan elin ayferini  ayferde kimmiş
(119,355 puan) tarafından
puhahahah
0 oy
(3,086 puan) tarafından
Bende dyson var sadece v12 :)
0 oy
tarafından
Hiç birisi yok almayida düşünmüyorum ne gerek var bir dünya para vermeye 
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Bu yazdıklarının hiçbiri yok bende 
0 oy
(369 puan) tarafından

Ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça:):):)hepsi var bende ama olmasada olur inan hiç bir anlam taşımıyor sadece adları var almasaydın ozaman diyeceksin aldım işte napayim :):):)

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Sadece airfryer var :)
0 oy
(734 puan) tarafından
Robot supurgegereksiz bana göre onemlı olan huzur olması geresi gelir illa

İlgili sorular

0 oy
76 cevap 1,447 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
72 cevap 716 göst.