0 oy
1,462 göst.
Diğer kategorisinde (683 puan) tarafından

Herkesin iphone telefonu airfryer robot süpürgesi dysonu varmı yoldan geçen herkeste iphone 11 görüyorum bi bende mi yok acaba :) sadece airfryer var oda olmasada olur yani 

110 Cevaplar

+10 oy
(1,022 puan) tarafından
Hep infuluenzar larin b.o.k yemesi herkesin herseyi var izlenimi birakiyolar. Bizde inaniyoruz. Onlara beles geldigi icin herseyi var
(7,121 puan) tarafından
Semantin keşke cevaba da arti verilse . Vizyonsuz dedin ya koptum orda
(3,453 puan) tarafından
Valla vizyonsuzlar canim bi tanesi lise mezunu bile degildi londralardan beri gelmiyor :D bizim garibanlar şişirdi bunlari
(4,094 puan) tarafından
Aynn oyle inflencerlar ove ove btiremedi airfry alim alim niyetlendim iyikide almmamaisim gercek kullanicilar kurutuyor diyor parltataes falan ici sert disi yanik gibi oluomus falan. Robot suprgeye gerek yok diyordum ek gidaya basladi miigim fokup sacio suan lazim alcam. Supurgem beni bosadi. Dyson almak istiyorum yazik gunah cokda pahali bakalim. Ben samsungcuyum iphone sevmiodum geri tusi bile yok cik dandik telefon derdim esime:))esim zorla aldi 14 pro yurtdisindan getirtti  kendine ve bana iphonum da olmus oldu:)ama kullaninca anladimki samsung oyuncak gibi kaldi iphone yaninda
(4,094 puan) tarafından
Bikac sacma video cekiolar sonra bi guzellik salonu. Yada protez tirnakcilik koseyi donuyorlar resmen. Arti tanitimlardan urun reklamlarindan ayri bir gelir emeklilik ikramiyesi kadar para geliyor bir reklamdan valla su internetin  facebokun falan ilk patladigi zamanlar 2008 sonrasi hatta 2011 sonrasi kafasini kullanan sosyal medyayai verimli kullanan suan köse olmus durumda
(3,453 puan) tarafından
Canm iphone dan esim de memnun ben xiaomi kullaniyorum memnunum airfryi kullanmayi bilmek onemli ben de ilk kuruttum falan simdi elim kolum oldu resmen o da aman aman bi marka degil kumtelinki ama gayet is goruyo ha şart degil firinin iyiyse olmazsa olmaz bi sey degil sadce etraf yag olmiyor o konuda super. Dyson bilmiyorum onceliklerim farkli olmasa dusunebilirdim belki ama benim bel rahatsizligim var o yuzden robot bakiyorum populariteye ya da dandik fenomenlere gore degil de kendi durumuna gucune gore karar vermek daha dogru
-Reklam-
+1 oy
(267 puan) tarafından
Yalnız değil sin :) :) benimde isteyip de almadığım ürünler 
(683 puan) tarafından
Olur inşallah bir gün tatlım bende sadece airfryer var :)
(267 puan) tarafından
İnşallah nasip ☺️ aslında öyle acil ihtiyaçlar olmadığı için yoksa alırım mutlaka
+1 oy
tarafından

Hepsinin yerine 1 tanecik ben varım daha ne olsun :D

(743 puan) tarafından
Yaaa çok sekerrr ❤️❤️❤️❤️:)))
tarafından
Ben mii :))) teşekkür ederim ❤️
(743 puan) tarafından
Evet yaa yorumun çok hoşuma gitti valla en önemlisi de insanın kendisinin olması zaten sen olmadıktan sonra onlar neye yarar dimi ❤️:)))
0 oy
(486 puan) tarafından
Hiçbiri yok bende
(683 puan) tarafından
Bendede airfryer var canım sadece :)
0 oy
tarafından
Ne anlamsız bir soru. Herkeste herşey nasıl olsun
(683 puan) tarafından
Anlamsız bulduysan cevaplamazsın olur biter olan vardır illaki kötü bir niyetle sormadım sadece merak ettim
tarafından
Kötü niyet olduğunu soylemedim ama herkesin herşeyi var mı nasıl bir soru☺️ yani sence herkesin herşeyi olması mümkün mü. Sende biliyorsun olmadigini
(683 puan) tarafından
Mümkün olanlarda var tatlım :)
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Hiçbiri olmayan ben:) kendi evimin robotuyum:)
(683 puan) tarafından
Bende öyleyim aslında :)
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Hiçbiri yok desem inan asla ihtiyaç olan şeyler deil tamamıyla keyfi 
(683 puan) tarafından
Aynen öyle canım :)
0 oy
(34 puan) tarafından
Hiçbiri yok anacım, hepsini geçtim ben çamaşır kurutma makinesi istiyorum o da yok. Ama biliyorum paramız olsa kocam alır ama anca işte 
tarafından
Ay bende istiyorum onu.
(683 puan) tarafından
En mantıklısı olarak banada kurutma makinası ile dyson geliyor dysonu da çocugumun ev tozuna alerjisi var o yüzden düşünüyorum,
tarafından
Ben Dyson almadım ya bilerek. Şarjlı süpürge alacaktım. Baktım Dyson 15bin Bosch 4 bin. Ona o parayı verene kdr ikinciye bir daha alırım dedim. Bosch aldım çok memnunum
0 oy
(84 puan) tarafından
İphone telefon ve airfrey var ama en onemlisi huzurumun olmasi olmasada olur dedigim seyler bunlar sadece esim dogum hediyesi olarak telefonu aldi gecende supriz olarak airfrey istemedim cunku olmasada olur benim icin 
(683 puan) tarafından
Aynen öyle canım tek önemli olan sevgi saygı huzur onlar olmadıktan sonra olsa ne
0 oy
tarafından

Hiçbiri yok :D:ermm:

(683 puan) tarafından
Ne güzel :)
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Ipone sevmiyorum eşim bir gece ansızın ipone kutusuyla gelicem diyo sevsem cokdan olmustu :) robot benlik degil dyson airfryer de var huzur ask evlat mutluluk var gersi can sağlığı olsun:)
(683 puan) tarafından
Bende v15 düşünüyorum inşallah bende çok düşürüyorum bide çocuk olunca atıyor sürekli benim eşimde öyle bildim bileli iphone den başka telefon kullanmaz saglık olsun :)
(5,954 puan) tarafından
Dyson benim elim kolum gunde elimde  birsey dokulmesin yeter: )) oglum bile ogrenmis yere birsey atiyo getir diyo eliyle gösteriyori :)))
(683 puan) tarafından
:) ne güzel güle güle güzel günlerde kullan canım
(5,954 puan) tarafından
Sagol canim kısa surede seninde olsun inşallah❤️
(683 puan) tarafından
İnşallah canm tüm isteyenlerin de olur inşallah :)
0 oy
(1,013 puan) tarafından

Benim robot süpürgem kahve makinem çay makinem robotum var evim var arabam var airfry alcaz araştırıyorum telefonum Xiaomi herşeyim var şükür en önemlisi kızım var çok iyi bi eşim var :)<3

(1,013 puan) tarafından
Ben xxl almayı düşünüyorum
(683 puan) tarafından
O zaman Philips al canım ben pek kullanmıyorum fırınla aynı benim için haberim olsaydı gerçekten aldırmazdım ogluma kek yemek fln ona onda yapıyorum eşim yemiyor zaten onun yemegini kullandığım zamanlar memnunum
(1,013 puan) tarafından
Kötü mü oluyor yemekleri gereksiz bişey mi
(683 puan) tarafından
Kötü degil ama fırın varken fuzili masraf bence canım hani fırından daha pratik diyolar ya mikrodalga gibi bişey bence fırına at aynısı aynı dakika da pişiyor elektrik daha uygun diyen var ama ben hiç fark görmedim ama börek çörek yemek ısıtmaya yarıyor bazen ocagı detaylı temizledigim zamn ogluma yemegi onda ısıtıyorum ben en çok ısıtma işime yarıyor :) bide sufle yaparım 3 kişilik
(1,013 puan) tarafından
Anladım canım biraz daha düşünüyüm o zaman
0 oy
tarafından
Hepsi var. Aralarında bence gerçkten ihtiyaç olan tek şey Dyson 
(683 puan) tarafından
Evet canım bende öyle düşünüyorum oglumun ev tozlarına alerjisi var ev yaptırıyoruz kurbandan sonra taşıncaz bende dyson alcam sende hangi modeli var acaba
tarafından
DYSON Cyclone V10 Absolute+ var canım. Benim de alerjim var.  dysondan sonra ilacı bıraktım.
tarafından
Bu arada alerji için kurutma makinesi yoksa mutlaka onu da tavsiye ederim
0 oy
(7,444 puan) tarafından
iPhone 11 dışında var canım çok şükür 
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Hiçbiri yok eksik olarakta görmüyorum ..fırınım var airfrym yok.. bir dik Süpürge birde normal süpürgem var robotumda yok. Hiçbirzamanda niye yok demedim..  telefon redmi10 kullanıyorum yani bir telefonda olabilecek herşey var niye aklıma iPhone gelsinki. Sizden yukarı kişilere bakmayın canım aşağıda olanlara bakın yoksa kimseye yetişemezsiniz..
0 oy
(664 puan) tarafından

Bende hiç biride yok zaten gerek yok ben varım yeter ben kendime yeterim:P

0 oy
(7,226 puan) tarafından
Ekonomisi o kadar mükemmel bir ülke değiliz maalesef burda bile olmayanlar daha fazla çıkar emin ol
(7,226 puan) tarafından
Halı vakti yerinde olanlarin işte bide iPhone meraklısı çok aç kalsada o telefonu alacak illaki. Avm restoranda lüks değil bence oda bir ihtiyaç insanın onada ihtiyacı var ayda 1 en azından. Dışarıda halı yerinde olan kişileri daha çok gördüğümüz için sanki bütün ülkenin iPhone var gibi geliyor
(683 puan) tarafından
Öyle tabiki ben avmye sadece ihtiyacım oldugu zaman giderim aynen hemen hemen her gördügüm iphone kullanıyor zatn
(7,226 puan) tarafından
Bence o kadar gerekli bı telefon değil ama millet birbirinden özeniyor galiba
(683 puan) tarafından
Muhtemelen canm birde insanlar onun var benim de olsun modunda zaten olanlar da gösteriş meraklısı
(7,226 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(202 puan) tarafından
Saydiklarinin hiçbiri bende yok ,telefonum ekranı kırık kullanıyorum 
(683 puan) tarafından
Saglık olsun canım arıyormuş arıyor yeter bende de Huawei var memnunum zaten ben iphoneymiş fln şeyinde degilim arasın işimi görsün yeter
(202 puan) tarafından
Aynen hiçbir zmn böyle şeylerde gözüm olmadı sağlık huzur olsun yeter
0 oy
(1,882 puan) tarafından
Saydıklarının hiç biri yok çünkü hiç birine ihtiyacım yok
(683 puan) tarafından
Olmayınca da oluyor olması gerekenler zaten vardır cnm
(1,882 puan) tarafından
Yani durumum yok diye değil Allah'a şükür çok çok iyi hatta ama gerek görmedik hiç birinin ekstra yaptığı bir şey yok belki bu yaz robot süpürge alırım 2 çocukla her gün süpürmeye yetişemem
(683 puan) tarafından
Öyle canım bizimde öyle Allah şükür ama bende gerek duymadım bende dyson düşünüyorumr robot düşünüyordum aslında ama ev yaptırıyoruz dubleks robotu indir çıkar yapcagıma dyson ile kendim süpürürüm belki ikisinide alırım kısmet artk
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Ben redmi kulanıyom
(683 puan) tarafından
Bende Huawei :)

İlgili sorular

0 oy
76 cevap 1,434 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
72 cevap 709 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu