0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından

Benim pek çantam yok daha doğrusu 1 tane vardı geçen gün kendime kırmızı bir etek aldım takım olsun diye kırmızı çanta aldım 150 TL ye. Kadın çok alındığı zaman indirim yapacağını söyledi. Kalitesi çok güzel çantaların acil olarak bir siyah ve krem çanta almam lazım çünkü çantam yok bu çantayi aldım sizce kötü mü bunun aynısını almayacağım diğerlerinin modeli farklı sizce kalitesi nasıl duruyor yada bildiğiniz bir İnternet sitesi var mı uygun fiyatlı kaliteli çanta satan çanta ile aram olmadığı için artık biraz kendime çeki düzen verip güzel kombin yapmak için çantaya ihtiyacım var 

image

11 Cevaplar

+2 oy
(2,586 puan) tarafından
Şimdi bende canta almaya çıkacağım. Birsuru alacağına bir kol bir sırt çantası al. Taktigina değsin eline aldığına değsin.  Küçük çantam matmazel , sırt çantamı benetton alayım diyorum. Kullandığım canta 600 800 arası olmuş trendyol da . O parayı vermişken biraz daha fazla verir garantili ürün alırım dedin.
(1,351 puan) tarafından
Banada mantıklı geldi ++
(688 puan) tarafından
Bir tane var burda bir mağazadan aldıydim 3 sene önce hala taş gibi 3 yıl önce 250 TL verdim neredeyse bir çeyrek altın yarısı kadardı. 3 yıldırda hala kullanıyorum onu markası yok ama burda hatri sayılır bir mağazanın ürünüydu sonra ne gerek var dedim. O paraya 10 tane almasamda 3 tane orta derece fiyatlı çanta alır çeşit çeşit takarım
(2,393 puan) tarafından
Anlamadim ben bu yorumu matmazel ve benetton guzel mi ki -_-
(2,586 puan) tarafından
Nasıl istersen kederlianne ben mesela çok canta sevmem sürekli değiştir vs . Ya 2 ya 3 tür çantam
(2,586 puan) tarafından
Sirindn yani güzelini seçer denk gelirsen evet güzeller.  Mesela küçük bir çantam var 5. Senesi ben döve döve kullanıyorum şu an mağazaya koy vitrine kullanılmamış gibi.  Ben seviyorum uzun soluklu kullanmayi
-Reklam-
+1 oy
(7,292 puan) tarafından

Aşko aynısının renk renk olanları burda pazarda 60 TL :)canta güzel ama 

(688 puan) tarafından
Yaaa pazardan mi alayım
(7,292 puan) tarafından
Bence öyle yap cnm
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Bence daha uyguna bulursun birde ben beğenmedim heleki rengini
(688 puan) tarafından
Bende sevmem aslında ama kombinle çok güzel oldu o yüzden artık renkli kullanacağım burda çok açık çıkmış rengi normalde koyu bir ton
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Çok pahali marka çanta alırsın o fiyatlara normal çanta bayramda aldim daha turuncu renk 60 tl
(688 puan) tarafından
İnternet sitesinden mi benim çantaya ihtiyacım var 3 çanta fiyatı 430 TL tek çanta fiyatı değil
(1,013 puan) tarafından
Yok mağazadan aldım pazar felan bak daha çok alırsın çanta anladim 3 une de pahali 430 tl ye 6 7  tane çanta alırsın renk renk
(119,317 puan) tarafından
ne marka cantasi bacim
(1,013 puan) tarafından
Tek bitane alır marka alır Armine felan
(119,317 puan) tarafından
armine bile alamaz
0 oy
tarafından
Tarzım degil canım pek hoşuma gitmedi
(688 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,920 puan) tarafından
Arkadaşların dediği gibi bu çantalar max 50 ile 100 arası. Pazarda daha çeşit ve uyguna var. Ben olsam o parayı vermezdim bacım.
(688 puan) tarafından
Pazara bakacağım artık
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ne önemli biliyor musunuz? Çanta uymasak deri gibi mi? Askıları nasıl duruyor? Eğer bu şekilde yumuşak değilse kaliteli görünmüyor zaten ve kullanışlı olmuyor 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bence çık model gör canım 
0 oy
(5,359 puan) tarafından
Çok pahalı kırmızı.cok.dkkat çekiyor ya ben de pek sevmiyorum tanesi kaç TL geliyro normalde fyatlari 60 70 arasi
(688 puan) tarafından
Vallaha geçen dün pazarda sordum 120 TL dedi beğendiğim bir tanesi yani neredeyse oda aynı bu fiyat kuzum burası küçük bir ilçe pazarda 2 tane çantaci var
0 oy
(2,393 puan) tarafından

Trendyoldan al bu mango muadili yeni aldım mangoda pahaliydi

image

0 oy
(6,512 puan) tarafından

Ben 1 tane siyah orta boy  çantaya 350 verdim canım 

Senin çantalar hayli hayli uygun al bence :happy:

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 531 göst.
28 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu