0 oy
483 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşime mesaj atıyorum genelde şunu al diyorum örnek band al dedim bandı napacaksin diyor ama her ne desem al hep diyor napacaksin bana gerekki istiyorum sizinde esleriniz böyle dermi 

29 Cevaplar

0 oy
(2,393 puan) tarafından
Esim demez de ben derim :Dddddd
tarafından
Niye dersin mesela almak istemedigin için mi yoksa merak mi
(2,393 puan) tarafından
Merak tabiki neden almasın diye sorulmaz ki zaten meraktan sorulur bu soru :D
tarafından
Umarım benim eşimkide meraktandie
(2,393 puan) tarafından
meraktandır yaa takma bu kadar :)
-Reklam-
0 oy
(5,038 puan) tarafından
Hayır demez. İstiyorsam lazımdır ya da ilgimi çekmiştir. Hiç böyle huyları yok çok şükür
tarafından
Ya ne guzel
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Sormuyor hiç, arada daha yeni almıştık ne çabuk bitti diyor o kadar :))
tarafından
Keşke bizimkide öyle dese
0 oy
(133 puan) tarafından
Aynı durumdayız ya bir mağazaya gitsek üst bakıcam şunu alıcam diyorum ne gerek var ne yapacaksın değip duruyor sonuç hiç bir şey almadan çıkıyorum sinirden
tarafından
Gerçekten zoruma gidiyor ya sanki almak istemiyor o yüzden böyle soruyormus gibime geldi bende cevap vermedim bakalım alıp gelecekmi
(133 puan) tarafından
Bende öyle düşündüğüm için hiç birşey almıyorum almak istemiyor diyorum kendi kendime alınıyorum içten içe. Geçen gün görümcemle konuştum anlattım durumu böyle alıştırma kocanı dedi sen birsey alıcam diyorsan al oda ödesin dedi  sürekli o alma gerek yok falan derse sende almazsan alışır birdaha asla bir şey almaz alıcam diyorsan al alışmasın öyle dedi. Ki çok da haklı bundan sonra aynen öyle yapıcam. Al diyorsam al demeki lazım.
0 oy
(7,380 puan) tarafından
Bişey demez eşim al diyom alıyo
tarafından
Yok benimki sorar yazdım napacaksin dedi cevap vermedim bakalım alıp gelecekmi
(7,380 puan) tarafından
Alır işallah
0 oy
tarafından
Sorar bazen 
0 oy
(126 puan) tarafından
Aslaa demez direkt gider alir
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Hic demez tamam alıyım der hemen :) ben o bişey isteyince napcan derim 
0 oy
(1,788 puan) tarafından
Yazdığım herşeyin gerekli olduğunu bilir ve hemen alır .. o alamazsa zaten kapın önü market dolu iner kendim alırım.. 
0 oy
(645 puan) tarafından
Benim eşim de öyle sinirlendiriyor bazen bu durum beni
0 oy
(11,263 puan) tarafından

Sorar genelde ne olduğu ile ilgili bilgisi yoktur çünkü o ne diye soruyor ne ise yarıyor falan  :)

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Sormaz çok şükür öyle huyu yoktur 
0 oy
tarafından
Söylesem eşim derki ne yapacan gerek var mı bosver ben hallederim  öyle devaaam eder sjsjsj
0 oy
(782 puan) tarafından
Tam tersi bizimkide benim gereksiz şeyler almiycmi bilir biyere gittiğimizde ben seçerim o al ne alırsan der internetten de bişey beğenirim parasını atar bana ne aldın demez
0 oy
(63 puan) tarafından
Herşeye takılmayın canlar ya tek kusurları bunlar olsun :)) Allah başımızdan eksik etmesin gölgelerini. Herkes ideal eş derdinde ama hiç kimse ideal insan değil ki herkesin bir kusuru var 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Genelde bunu ben derim =) ama bant gibi birsey istersem o da sorar sanki yani ne yapılacak bantla diye. Çok takıyorsun herseyi takma şunun için lazım de veya çok konuşuyorsun ağzını bantlaywcam de=))) 
0 oy
(2,411 puan) tarafından
Demez alır değişikse aldıktans sonra sorar
0 oy
(880 puan) tarafından
Benmkı istedigim herseyı alır ne yapar ne eder alir onda sıkıntı yok ama ne cabuk bittı tutumlu ol israf etme demeden de olmz illa diyecek kucuk kızım var oda yıyr kullanıyor onuda anlyrm sabahtan aksama kadr calsyr kazanyr hemn bıtyr insanın zoruna gider ama niye fuzılı harcımki
0 oy
(15,202 puan) tarafından
Benim eşim der. Bugün duru granül matik istedim. Ne yapacaksın dedi. Ne yapcam.cocugun kıyafetlerini yikiycam. Markette çok pahalıymış. Netten alalım dedi. İyi tmm dedim. İlle ne oluyo evde bilcek. 
0 oy
tarafından
Bazen sorar merakından çünkü  zaten ne desem alicak ki sorsada sormaaada 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 387 göst.
0 oy
8 cevap 550 göst.
0 oy
13 cevap 413 göst.

379,816 soru

11,369,758 cevap