0 oy
349 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Yeni doğum yaptım 28 gün oldu bugün aşırı derecede ses geliyor ayağa kalkıyorum baya bildiğin istemsiz gaz çıkıyor yürürken özellikle aşırı utanç verici doğumda yeterince pskolojim alt üst oldu bide bu çıktı başıma Allah'ım ne zormuş geçiyor mu şu ses olayı ya 

10 Cevaplar

0 oy
(703 puan) tarafından
Merhaba gecmis olsun vajina genislemesinden kaynaklanan bir  durum maalesef.Normal dogum mu yaptiniz?
tarafından
Evet malesef
(11,166 puan) tarafından
Kegel egzersizi var canim onu uygula
-Reklam-
0 oy
(984 puan) tarafından
Çok normal canım üzme kendini. Normal doğumda oluyor böyle. Vücudun yavaş yavaş kendini toplayacak. Bende de doğum sonrası ilişkide çok oldu. Şu an 8 ay oldu doğum yapalı. Daha öyle bir şey yok 
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Genişleedi o düzelir heralde yaaaa
0 oy
tarafından
Benim 9 ay oldu geçmedi malesef en büyük pişmanlığım oldu normal doğum 
(682 puan) tarafından
Sezeryan da öyle ama bnde 3 ay oldu doğum yapalı sezeran hala ses geliyor ilk dogumum normaldi onda da çok geliyordu
0 oy
(253 puan) tarafından
dikişler tamamen iyileşince şap kullanın daraltır.
tarafından
Şap nedir
(253 puan) tarafından
görsel atacağım
0 oy
(253 puan) tarafından

image

şap taşı diye aktarlara söylersen bulursun. toz değil taş olacak. sıcak suya 1 yemek kaşığı kadar bundan koy karıştır iyice çözülsün suyun içinde. (leğene koysan daha iyi) sonra buharının üstüne oturacaksın. ama çok sıcakken değil kendini yakarsın. buhar çıkması önemli ama o buhara oturacaksın. en son ılıdıktan sonra da özel bölgeyi o suyla yıka. 
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Kegel egzersizleri yap cnm..normal d0gum yapmayan insanlarda da oluyo. Zamanla daraliyo ama tamamen eski haline donmuyo maalesef
0 oy
tarafından

Normal doğumun kötü yanları iste :ermm:

0 oy
(871 puan) tarafından
Oturuyorum ses geliyor kalkıyorum ses gelıyr yuruyrm ses gelyr affedersnz birlikte olununca bıle ses gelıyr vajınan bnm gıbı genıslems ondn ses gelıyr bırde akıntı fazla olmaya basladı gıttım doktra dedi bır ıkı dkks dıkmemız lazm dıkms ipler koms yapısmams kesik oyle dıryr tekrardan bastan daraltılıp dikilecek bendeki sans ah ah
0 oy
tarafından
Vallah 2 sene oldu benimde arada oluyor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 940 göst.
0 oy
1 cevap 75 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekace (1,538 puan) tarafından soruldu

378,386 soru

11,325,946 cevap

34,778 kullanıcı

...