0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (1,028 puan) tarafından
Kızlar mağaza görevlisi olarak ama aşırı yorucu sadece mesela kasayla ilgilenmiyorsun herşeyi var içerisinde ve çalışan sadece 2 kişi bende tam bilmediğimden sormak istedim hiç mağaza görevlisi olarak çalışmadım öve öve anlattılar ve başvuran birkaç kişiye biri suratsız birinin bacağı burkulmuş v.s dediler bana çalışma sistemi bazen 08.17 diğer gün 12.21 diğer gün 08.den 21e kadar bebişte var ama annem bakarım diyor ama gerçekten bakabilicekmi ve çalışacağım 1 ay diğer ay tayinimiz çıkıyor eşim boşver diyor annem git çalış diyor bilmiyorum kararsızım aklıma takılan neden çalışmak isteyenlere birşey oluyor bir anda onu anlamadım 

5 Cevaplar

0 oy
(6,263 puan) tarafından
Marketmi burasi
(1,028 puan) tarafından
Evet canım
-Reklam-
0 oy
(48,702 puan) tarafından
8 den dokuza kadar cok uzun 
(4,661 puan) tarafından
Kuzu 12 21 arası yazmış
(48,702 puan) tarafından
sonradan eklemis ya iki vardiya+ sabah sekizden dokuza kadar
(1,028 puan) tarafından
Haftada bir gün full canım saat sabah 8den akşam 9a kadar
(4,661 puan) tarafından
Onu görmedim cano full bebiş içinde senin içinde zor
0 oy
(11,308 puan) tarafından
Mağaza dediğin ne canim.market mi yoksa giyim mi ben markette çalıştım anlatıldığı kadar kolay değil mağaza da öyle diye düşünüyorum iyi düşün milletin giydiklerini toplayıp tek tek yerlestireceksin molan az olacak hep ayaktasın sürekli reyonlari duzelteceksin 
(1,028 puan) tarafından
Market canım ama hemen hemen aynı ya
(1,028 puan) tarafından
Benim takıldığım neden hepsine birşey oluyor
(11,308 puan) tarafından
Market zor canım reyonlari sürekli duzelteceksin tarih kontrolü yapacaksın tarihi yaklaşan ürünleri satmaya calisacaksin
0 oy
tarafından
Giyim mağazası çok zor hep ayak üstünde insanların giydiklerini düzenliyor sun ayriyeten temizlik bedenlere gire sıralama valla cok zor 
(1,028 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım yok benimki marketteydi ama zor olur bence
0 oy
tarafından
Yıllarca bu şekilde çalıştım hatta 24 saat uykusuz çıkmadığını da bilirim  çalışırdım gayet özel sektörde normal saatler ki bular ama tayin bir ay sonraysa birakacaksaniz tek düşündüğüm şey başka daha çok ihtiyacı olan olursa devamlı olarak onu şansını elinden almak istemedim için  calismam
(1,028 puan) tarafından
Evet ben de onu düşündüm hakk'a girmiş gibi olurum diye ve onun harici de annemin dediği sigortan olsun eşimde diyor ihtiyacın yok gösterelim bir yerde dedi kafam çok karıştı canım ya
tarafından
Sigortan icin eşinin dediğini yapabilirsiniz çünkü bir başkasının hakkına girmek gibi oluyor hem gireceğin yere bir ay durucam dediğin halde alicaz derlerse amenna ama yoksa hiç deneme derim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 212 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 269 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Merirem (2,469 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 535 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bir ben (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 326 göst.