0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (332 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar dün tava vardı içi yapışmıştı zaten bel agrılarim oluyor ayak üste zor duruyorum midemde bulaniyor. Bende tavaya su koydumda dibi yumşalsın sonra yıkanır dedim. Kaynanam bunu görmüş evde söylenmişki herşeyide ben yaparım tava 2 gündür burda yıkamamış falan filan saydırmış yüzüme söylemedi ama birisinin yanında söylemiş kulağıma geldi. Inanin sinirdenn ellerim ayaklarım esti ağladım kendimi tutdum fazla çıldırmamak için bebegim için. uzun aradan sonra bir bebek bulmuşum ve daha çok yeni tutunması için Allaha yalvarıyorum saglikli olsun diye. Hiç ama hiç saygı duymuyor bu kızda hamile çok ayak üste durmasın yorulmasın demek yerine neden tavayı yıkamamış dedi.  Eşim konuşucam annemle dedi sen hiç kendini üzme dedi. Hiç bi zaman ne yapsada eşimi kışkırtmadım annesine karşı ama artık burama kadar geldi

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaynananın eli yokmuymuş yıkasaymış
(332 puan) tarafından
Yokmuş işte kurumuş
tarafından
Çok söylenecek şey varda o kaynanana !
-Reklam-
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Sen yikamamissin o yıkasınmadem ona nesi hem senin tavandan
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Duydugunda kendini zorlayip eskisi gibi hizmet etmen icin demistir. Duymazdan gel ama rsine annem niye arkamdan konuşmuş cok üzüldüm falan de  esine de. Sendeyat çöpü çöp ustune koyma riskli gebeligin var sanırım. Bebegin ve sen daha onemlisin. 

Madem birlik yasiyorsunuz, o da ustune duseni yapacak
(332 puan) tarafından
Evet eşim konuşucak akşam. Sağolsun eşim arkamda duruyor. Bende öyle dedim kendime bundan sonra ne kendimi işe atıcam ne başka bişey sadece bebegim iyi olsun yeter. Şimdiye kadar her işi ben yaptım artık bebegimi düşünmeliyim. Inanirmisin torun torun diye kendini yedi bitirdi regl tarihimi sormalar hadi seni doktora goturelim demeler (sorun eşimdeydi) şimdide oluyor torun iyi bak o zaman ikimizede dahada sinir strese sokma insani diyesim var
(3,328 puan) tarafından
Söyle kaynanaya da anne bak geriliyorum karnima kramp giriyor. Beni üzme falan de. Iyi oldugumda zaten yapiyorum dersin. Demogojik davran bebegim. Uzme kendini sen
0 oy
(880 puan) tarafından
Ne dıye gelıp gıdyr o zmn bır faydası yoksa senı mı gozetleyıp duruyor bir faydası yoksa boyle davranıyorsa mesafe kat canm tavrını koy. Elleri yokmu ıkı cırpıda yıkasayms en sevmediğim kaynana tıpı sonra da millet sorsa ben gıdp gelyrm yardım edyrm kafsnda ay ben sinir oldm
(332 puan) tarafından
Yıkamış yıkamasınada yapmasa daha iyiydii. Yapıb el alemin yanında konuşuyorsa 1 çöp bile kaldırmasın  evde daha iyi. Ama yüzüme hep güler orası ayrı ama arkamdan demedigini koymaz. Bazen kendime diyorum ya iyi biri bu kadar nefret etmesemmi sonra tak diye yine arkamdan konuşdugu laflar geliyor aklıma başa dönüyorum
(880 puan) tarafından
Eger gercektn gercek yuzunu gorduysen oyle davran ınsn dıyr acaba yanılms olabılırm oylr dememstr ben yanls anladm diye ama gercektn Bn kendim bir zat kulaklarımla duydum duyduktan sonra hersey eskısı gıbı olmadı mesafe kattım sadece Bn hafta 1 kere gıdyrm oda 1 saatlıgıne pazara gıderkn bırakmak ıcın hem de donuste alıyrm cocugumu
(332 puan) tarafından
Yok canım gercekten konuşdugunu biliyorum. Eşimde bi kere annesiyle kavga etmişdi kendi duymuştu diye. Biz aynı evde yaşiyoruz yoksa çoktan kapatmisdim arayi
(880 puan) tarafından
Ay aynı catı altında nasıl dayanıyorsun cnm allah yardımcın olsn ben 2 bucuk yıl altlı ustlu kaldım dusman basına vermesn o kadr pıskı bekar gorumcese vardı sonunda evime gectm cok sukur allah sana da nasıp etsn gıtme sansın var mı
0 oy
(912 puan) tarafından
Şu kaynanalara Allah merhamet versin ne olur sanki kendi kızları gibi davrananlar o zman dünya daha güzel olurdu 
(332 puan) tarafından
Yaa evet. Mesela benim yerimde kızı olsa kızım sen yat dinlen herşeyi ben yaparım der. Ama bana gelince böyle işte. Allaha bırakmak lazım sadece
0 oy
tarafından
İşini gücünü 4\4 lük yap kimsenin ağzına laf verme canım 
tarafından
Ne alakası var be evini pislik götürürse tabı laf eder bende işini ya 4/4 lük yap yada yardımcı tut açığını yakalamasın kımse dedım kadın var taştan AŞ eder kadın var aşı Taş eder yaşadığın alanı cennet gbı yapmakta senın elinde cehennem gbı yapmakta bana laf yetiştireceğine kalk bir tavanı temizle be
(332 puan) tarafından
Pislik olan senin evin!! Kalbininda pislik oldugu ortada. Ben temizlik yapmiyorum demedim tavanin dibine su dokdum yumşalsin yikarim dedim iki saat ovamam ayakuste halim yok dedim senin gözlerin körse okuma bilmiyorsan git bi öğren yanındada insanlik dersi al. Senin gibi insanlar işte gelecegin vicdansiz kaynanalari. Sende onlardan birisin yazik... Allaha havale senin gibi insanlar
(332 puan) tarafından
Ne kadar yazarsan yaz. Blokladim cevablarinida gormuyorum cildir kendi kendine orda. Hamileyim seninlede sinirlerimi bozamam
tarafından
Sen git önce kaynanana böyle horozlan tamam mı  klawye delikanlısı olmak kolay sen benım her gun ne kadar çok iş yaptığımı biliyor musun evin işi bitiyor çiflik temizliyorum hayvanlara bakıyorum senın gbı yan gelip yatmıyorum sende yap bazı ışlerini ınsanların ağzına laf verme dedım açığını arıyor madem gösterme o açığı dedım gözü görmeyen sensin bence bir tavayı bile temizlememişsin ki kaynanan gıtmış ona buna söylemiş bunu söyleyen Kaynana değil eşin yada başkası olsaydı ınan farklı konuşurdu herkes sen benımle laf yarışına girecek dengim değilsin akıllı ol bence
tarafından
Cidden çocuksun sen ya kaynanan da napsın eğitmeye çalışyor belliki senı ama napile … hoşaftan ne anlar hesabı
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Kaynanin yaptığı tabiki yanlış Rabbim evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ama sana bı tavsiye bunu sana kim söylediyse bence ilk işin o kişiyle konuşmayı kesmek olsun bunu söyleyen kişi senin uzulecegini bile bile söylemiş koca kadın konuşurlar herşeye ama gelip de sana söylemesi çok çok yanlış 
(332 puan) tarafından
Ya canım bi 1 degilki kacıncı defa. Bazilari bana diyorki böyle böyle konusur kaynanan dikkatli ol hic iyi bi kadın degil diye. Çunki yüzüme söylemez onları hep başkalarına onlarda bana işte böyle bi kadın bu diye söylüyorlar. Kötü niyyetli oldukları için degil
(332 puan) tarafından
Kdr yldz sen kaynanammisin acaba girmissin buram beni sinir etme gitbşurdan
tarafından
Sen git bi tedavi ol bence canım yapmadığını görüyor söyleniyor demekki kadın sende az iş yap yada üç beş kenara at yardımcı tut kaynananında ağzına laf verme ben kötü bişey söylemiyorum
(96 puan) tarafından
Bıraksana kızın peşini dogru söylüyor işte. Hamile ve riskli ne diye sinir ediyorsun. Insaf biraz!!
tarafından
Sana noluyor ?? Seni niye rahatsız etti ıkı kışının konuşması hamileyse hamile nolmuş yanı madem kı kaynanan açığını arıyor sende ona laf verme dedık açığını görmesin dedık atlama öyle herşeye
0 oy
tarafından
Küçücük şeylere söylenen insanlardan işte . Ne yapsan boş buna 
0 oy
(2,851 puan) tarafından
Kaynana milleti hep aynı vicdansız merhametsiz hiç değişmezler
(332 puan) tarafından
Evet hiçmi kalbi yumşalmaz. Hele bi akıllı burda bana diyorki işini 4 4 luk yap kimese bişey demesin. Bunlarda geleceyin vicdansiz kaynanalari işte
0 oy
tarafından
Oğluna yıkat güzelce hizmet ettir kaynaninin gözü önünde çıldırsin madem iyice hırsını alırsın 
(332 puan) tarafından
Eşim dünya iyisi bazen ben halsiz olunca yemekte yapar. Gözünün önünde yapsa gider konu komşuda onuda konuşur
tarafından
Konuşsun ne güzel ben hep derim kaynanam yok ama eşim tarafına sağ olsun elinin değmedi bir işi cikartamam bana bakıyor diye

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 343 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,425 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 312 göst.
+1 oy
19 cevap 461 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Acemianne (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.
8 Şubat 2021 Aile kategorisinde Remziye (389 puan) tarafından soruldu