0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
İş yeri açmak için vergi levhası lazımmış bunun fiyatını bilen varmı sizler ne kadar verdiniz açtıysanız

5 Cevaplar

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Vergi levhası yaptırılan birşey değil işyeri açılışı verirsin vergi levhan e devletine düşer zaten
-Reklam-
0 oy
(98 puan) tarafından
Muhasebeci bulmaniz lazım bitane açılışı o yapıyor 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ben muhasebeciyim istediklerini sorabilirsin :) vergi levhası paralı bir şey değil ama işlemi yapan muhasebeci defter tasdik parası alır o da hangi defterden başlayacağına bağlı. Basit usul-isletme esası -bilanco usulü var. Muhasebeci bunlara göre açılış ücreti alır. Basit usul olmayacaksaniz muhasebeci mecbur tutacaksınız ona da aylık ücret ödeyeceksiniz. Vergi levhası ile işlem bitmiyor 
(13 puan) tarafından
Bebek spa yeri açmayı düşünüyorum dışarıya ne gider bilmiyorum ona göre bütce ayırıcam baya araştırdım çok net bilgiler yok tek tek sormayada gidemiyorum yanımda çoçuğum var
0 oy
(15,183 puan) tarafından
Sanki 3 4 bin civarı diye duydum. Emin değilim ama o civarlar bişey sanırım. 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Ben yeni çıkarttım ama hicbir aşama ile ilgilenmedim. Mükellef diye bir site var oraya üye oldum online muhasebe hizmeti aldım onlar yaptılar. E ticaret yapacağım ve 29 yaş altı olduğum için de neredeyse hiçbir teferruat olmadı sanırım. Istersen mükellef sitesine bi bak araştır muhasebeci bulamam diye düşünüyorsan.
(13 puan) tarafından
Her ay para ödenmesi gerekiyormuş muhasebeciye peki o dediğin sitede öyle birşey varmı
(2,047 puan) tarafından
Var her ay 900 e yakın bir ödeme yapılıyor. Beraberinde de devlete odeneceknseyler var ama bilmiyorum henüz ne odenecek
(146 puan) tarafından
Merhaba bende vergi levhası cikartacam söylediğiniz sitenin tam olarak adı nedir acaba
(2,047 puan) tarafından
Mükellef. Com

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 232 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 244 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde sinos2194 (151 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
29 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azizeak (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
28 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bidibidibidi (491 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...