0 oy
56 göst.
Aile kategorisinde (211 puan) tarafından
Kızlar meraba nasıl konuya girsem bilmiyorum iki çocuk annesiyim üç yaşında oğlum var kızım üç aylık doğduğundan beri oğlum çok huysuz sürekli ağlıyor bni dövüyor hiç Bir şey yapamıyorum şuan durmagi için küçük kızımı görümceme yolladım sizce iyi yapıyorm oğlumu yatrp temizliğimi yapıp öyle gido Alacm doğrumu yaptığım şimdiden yazık bni  yadirgamayin 

2 Cevaplar

0 oy
(2,754 puan) tarafından
Allah yardımcı olsun benim oğlum da hamile olduğumu ogrendiginden beri çok içine kapandı. 4 buçuk yaşında. Ne yapacağımı bilemiyorum. Bizim ki de hiç huysuz değil ama ne keyifle oyun oynuyor. Ne bişey istiyor. Her şeye iyi güzel düz cevaplar veriyor. Şimdiden üzüntüden baya bunaldim. Eminim bu hırçınlık seni çok çok yoruyordur.
(211 puan) tarafından
Hemde nasıl bebeği emzirdigin zmn saçımı yoluyor beni dövüyor bebege zarar vermek istiyor sürekli kendini öpturuor
-Reklam-
0 oy
(1,680 puan) tarafından

Oğlum 3 yaşında ve baş edemiyorum:(

(211 puan) tarafından
Yalnız olmadığıma hem sevindim hem üzüldüm:(
(1,680 puan) tarafından
Valla kuzummm benım oğlan ın öyle olma sebebi eşimin ailesi çocuk vurdukça alkış tuttunlar dövdükçe çocuktur olur dediler bana küfredince olsun erkek gözü açılsın dedıler agzıma ettirdiler bir evde eşimle cok tartışma oldu yeri geldi küfür ettik birbirimize çocuk da etkilendi ve bu hale geldi sendromu desem en üst seviyede derken derken çocuk böyle oldu anne baba olarak sabırlı olun her istediğini değil de onu anlamaya çalışın etrafında ona vurmayı kırmayı öğreten ne varsa uzak edın şuan benım oğlum evde kimseyle görüştürmuyorum şu iki gündür çok şükür iyi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 389 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Sevim_aydin (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 153 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (674 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nisalinda (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 169 göst.