0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
İlk hamileligimde öyle temkinli tedbirliydimki anlatamam deli gibi canm çekse biseyi zarar verir diye yemezdim şimdi ikinciye hamileyim sürekli cips canm istiyo az buz yiyorum vicdanım rahat değil ama engel olamıyorum gogsum sizliyo yemezsem bı diyorum aman yabancılar adam gibi beslenmeyo aslan gibi coxuk doguyo bı diyorum hasta olsa napicaksin nolcak bu durum ya ne dusunuyosunu daha öncede buna benzer postum var ama yine yiyorum yine yapiyorum çok aksi şeyler yemiyorum tek cips bazen asiti kaçmış kola oda coook nadir bı kaç kezde mayonez yedim az bişey 

12 Cevaplar

0 oy
(6,233 puan) tarafından
Ben herşeyi de yedim vallaaaa
(1,018 puan) tarafından
Haha ay güldürdün beni valla sakatat yada işlenmiş etleri bende normaldede yemem zaten amamcipse zaafım oldu cok istiyo canm
(1,018 puan) tarafından
Ay bende çok üzüldüm evt o durumda olan çok fazla insan var halimize sukretmeliyix ama işte insan bbege bişey olur korkusuyla inceliyo herşeyi Allah'ım korusun artık yavrularimizj
(7,247 puan) tarafından
Cipsi benimde çok istiyor canım ya
(1,018 puan) tarafından
Neden onu istiyoruz acaba ben normaldede çok severim zaten ama şimdi böyle.gogsum aciyo sizliyo eşim marketten alıp gelene kadar sabredemiyorum o derece
(7,247 puan) tarafından
Bilmiyorum ki tuzlu baharatlı diye heralde
-Reklam-
0 oy
(2,713 puan) tarafından
Vala ben herşeyi yerdim çok çok çana yerdim son ayda az yememye başladım 
(1,018 puan) tarafından
Boyle duyunca rahatlıyorum valla
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Hamileyken aserdigin şeye ihtiyacın vardır zaten yemen gerekiyor muhtemelen vücudunun yağa ve tuza ihtiyacı olduğu için onu istiyorsun toprak aserip yiyen kadınlar var vücudun otomatik eksik olanı istiyor
(1,018 puan) tarafından
Ay evet tuz istiyorum gerçekten bazen yalayasim geliyo tuzu
(2,393 puan) tarafından
Demek ki tuz ihtiyacın var ♡cips de ye ya bisey olmaz afiyet bal olsun
(1,018 puan) tarafından
Yiyorum valla kuzum ya zaten başka abur cuburum.yok
0 oy
(915 puan) tarafından
Bende öle ilk hamileliğimde hiç bişey yiyemiyodim ama bunda herşeyi yorum içiyorum 
(1,018 puan) tarafından
Oh afiyet olsun
0 oy
(531 puan) tarafından
Ben karaciğer hastaligi diyeti uyguluyorum doktor herseye yasak koydu hiçbir şey yiyemiyorum yediğim zaman rahatsizlaniyorum sizin yerinizde olsam herseyi yerdim hamilelikten sonra hep canım çeken şeyleri yiyeceğim insanın aklında kalıyor çünkü yemeyince 
(1,018 puan) tarafından
Ay kuzum çok üzüldüm Allah sifani versin inşallah  sende doğumdan sonra doya doya ye insallah
(531 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Yav her şeyi yedim inanki canım çekip de içimin gittiği aklımın kaldığı her şeyi yedim. Ama özellikle çok zararlı olan vazgeçebileceğim şeyleri ya hiç yemedim ya da 1 2 seferliğine yedim. Yemeye de devam edicem. Sanki yediğimiz sebzeler meyveler çok doğal da geriye ayda yılda bir yediğimiz cips kaldı 
(1,018 puan) tarafından
Heh ya valla bende öyle düşünüyorum herşey kimyasal herşey suni mevsiminde olan sebzenin bile tadı yok artık
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Pis boğazımdır herseydende yedim
(1,018 puan) tarafından
Ahaha Allah seni
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Aşırıya kaçmadan her şeyi yiyebilirsin bence. Her gün cips yemezsin de haftada 1 kere yersin mesela. Ama bir akrabamız canım kola çekiyor diye diye her gün 1 şişe kola içerdi tabi yanında sigara da var bebeğin kalbi sorunlu doğdu 1 yaşında 3 kez ameliyat oldu çocuk
(1,018 puan) tarafından
Ay yazık ama oda vicdansizkik ya o kadarda göz göre göre yapılmaz ki Allah şifa versin aşırıya kacmiyorum dikkat ediyorum bı paket yemiyorum bı kase yanında yoğurtla öyle idare ediyorum
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Sakatat dışında herseyi yedim 
(1,018 puan) tarafından
Benim ilk başta bı ciğer canm istedi ama onu riske atıp yemedim yememde heralde
(6,233 puan) tarafından
Kbrarslan doktoruma ciğeri sorunca adam şey demişti urfalilar gibi sabah öğle akşam ciğer yemiceksen ye demisti sjsj
(1,018 puan) tarafından
Hahah ay ne güzel demiş Dr
0 oy
(3,498 puan) tarafından
Cipsin icinde bi madde var anne karnindaki bebegi direkt etkiliyor sen yine de fazla yeme derim ben de asiri pimpirikli degilim ama asiriya kacmamak lazim paketli gidalarda
(3,498 puan) tarafından
Maddenin adi akrilamid bebegin sinir sistemine zarar verdigi icin buyumesini engelliyor
(1,018 puan) tarafından
Ay Allah korusun abartmadan yiyorum canm bende
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Valla bende yedim çiğköfte cips döner hamburger:)) şimdiki sebzede meyvede de birsürü kimyasal var yinede yiyoruz yani marketten aldığımız çoğu şey sağlıksız zaten benimsgözümde peynirden tut reçele kadar yazın işte tarla yapıyorum Bi o zamn organik oluyor:)) ama meyve ağaçlarına falan bizde ilaç atıyoruz ki kurtlanmasın falan yani o yüzden boşverdim artık
(1,018 puan) tarafından
Valla bacım ne doğru soyledin
0 oy
(5,030 puan) tarafından
Midye dahil her haltı yedim kızım benden daha sağlıklı maşallah diyim :D sakınılan göze çöp batarmış. Abartmayacak şekilde her şeyi yiyip içebilirsin
(1,018 puan) tarafından
Çok doğru söyledin valla maşallah sübhanallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 561 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
+3 oy
25 cevap 365 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu