0 oy
524 göst.
Diğer kategorisinde (2,734 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar biz aksamm yemek yiyorduk neyse en büyük oğlum ikide bir gelip başıma vurdu belki 10 kere oldu vurali en son kardeşlerime de vurdu yapma dedim kızdım yine yaptı. Eşimde kıkir  kikir güldü en son 9aylika vurdu çocuk yere düştü kafasına bende kaktim çocuğun yanına kızdım dedim oğlum bak omzundan çektim buraya otur koltuğa diye benim çocuğunda kendini yere atma huyu var yere atı kızınca en son eşimde bana kızıyor sen onu yere itin falan kızdı geldi bana vuracakti bağırdı çağırdı çocuğa dokunamasin vuramazsin çocuğun montunu giydirdi annesine gidecekti eşim  istemesin bende ne vurdum nede bişey yapmadım en son ben cikdiridm saçımı yoldum kendime vurmaya başladım kafama vurmaya başladım en son çıktım odadan çocuklar bu ahlimi görmesin yatak odasında ağlamaya başladım eşim gel dedi çocuklar korkuyor bende bırak beni dokunma bana dedim eşim cekimce bu sefer kendimi kapıya vurdum eşimde tütü beni kafama omuza iyi yere düştüm sır üstü en son baktı çocuklar agliyincs koltuğa oturdu yataklarıni serdi uyutu beni alıp kucaklayıp sarıldı özür diledi kolanla başımı ovcaladi bende benle konuşma dedim halen basım ağrıyor ben bunu nasıl yaptım hiç yaoamdim kendime zarar verecek kadar neden böyle oldu 

17 Cevaplar

0 oy
(11,416 puan) tarafından
Evinizde şiddet varsa çocuğun bunu yapmasına şaşmamalı 
(6,919 puan) tarafından
Şiddet le alakası yok Allah'a şükür şakın birbirine aşık saygılı evde küfür asla olmayan bır yuvam var ama oğlum  sürekli vurma eğilimi var canım  güzelce söylemek lazım  uyarmak lazım   oğluma söyleye unutturdum o hareket lerı
(2,734 puan) tarafından
Söylüyorum ben de yapıyorum ama benim eşim evde değilken bu hareketleri yapmıyor eşim evdeyken yapıyor ve eşim yüz veriyor eşim yaparken de gülüyor yani iyi bir şey gösteriyor çocuğa çocuk da böyle yapıyor özellikle bana vurduğunda da çok seviniyor
(11,416 puan) tarafından
Ama canım iste biri gülüyor ediyor o zaman oyun sanıyor falan yani esinde sorunlar var sende kötü olmuşsun ses yükseltmek bile sakincaliyken bu tarz hareketler çocukları daha da etkiliyor maalesef
(2,734 puan) tarafından
Ben diyorum çocuğa şöyle oyle bişey doğru değil oğlum anneye vurulmaz niye annene vuruyorsun bidaha kardeşine vurma o küçük o senin kardeşin yazık bak oğlum sen büyüksün Abisin abiler boyle yapmaz sen yaparsan onlarda yapar sen abilik öğret uslu ol yaramazlık yapma sen artık Abisin diye diyorum eşim de dese tamam çocuk anliyacak ben gündüz okadar çocuğa nasihat ogratir bu doğru bu yanlış bu yapılmaz su böyle bu böyle diye esimde tersine yapıyor eşime vursa bile eşim güler neysmis çocuk vurunca bırak vurdun korkak olmasın elalaimin çocuğu vurunca kendini savundu dayak yemesin o vursun çocuğa böyle söylüyor çocukta şiddeti iyi bişey sanıyor ben okadar emek harcıyorum çocuğum aklı uslu dursun beni dinlesin buda çocuğu simartyor işte yüz veriyor eşime dedim yüzü ver buyugunde lafın gecmiyecek gotunude siker senin dedim
(11,416 puan) tarafından
Esin çok yanlış yaklaşıyor yarın umarım bu yanlışı düzeltebilir eğitim evde başlar diye boşuna demiyorlar aslında biri hayir derken diğer kişinin de hayır demeyi öğrenmesi gerekiyor Allah eşinize akıl fikir versin umarım çocuğunuz ilerde şiddet yanlısı olmaz
-Reklam-
0 oy
(807 puan) tarafından
Cok dolmussun demek ki canm
(2,734 puan) tarafından
Acayip eşim beni hale getirdi
(807 puan) tarafından
Oluyor valla canm hepimiz ara ara boyle doluyoruz buyuk sorumluluk var ustumuzde inan bazen insan sinir kirizi gecirmemek icin zor tutuyor kendini
(2,734 puan) tarafından
Insalah bidaha olmaz ya ben o anlık yaptım nasıl yapmtumi bile hatırlamıyorum eşim kormus diyor hocaya götürdüm geldi
(807 puan) tarafından
InsAllah bi daha olmaz canim
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Ne dicemi bilemedim  
(2,734 puan) tarafından
Halen boynum basım ağrıyor
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Senin tedaviye ihtiyacın var
(2,734 puan) tarafından
Eşim piskoljimi bozmus işteyken bile arıyor yemek yedirdin mi yedilermi acmilarmi
(9,247 puan) tarafından
İşte bu yüzden tedavi Miray 3 ccouk 24 yaş agır bunlar karatoprak dediğin seyde istekle olmuyor bir an önce toparlan arkanda 3 cocuk var
(2,734 puan) tarafından
Ya tedaviye ihtiycaim yok bence eşim tedavi görse iyi olur
(9,247 puan) tarafından
Benim doktorum bana sni  tedavi etsemde ortamın aynı değişmeli demişti ozaman bekardım sulalemı sildim
(2,734 puan) tarafından
Ben ne yapim kocayimi boşayayim bide koacamin ailede var
0 oy
tarafından
Yani evde böyle hareketler olunca çocuklarında vurması vs normal sen çok dolmussun galiba bir an başa cikamamissin yaşadıklarınla ve kendine zarar vermişsin ama çocuklar neler hissetti acaba sen o haldeyken yazık yani  canım çok korkmuslardır eminim ,eşinde çok hatalı çocukların yanında sana tavır koymamali o bir ebeveynse sende ebeveynsin tamam senin büyük cocuga yaptığım tavırda yanlış ama eşinde keşke ayrı odanıza çekilince konusaydi bu konuyu senle ve biraz sana yardımcı olsa inan bu kadar patlamazdin ,çocukların yanında yaptiklariniz hiç iyi olmamış ikinizde yanlış yapmışsınız 
(2,734 puan) tarafından
Kız piskoljimi bozmus eşim çocuk ya çocuk sanki üvey anne ben
tarafından
Aman erkekler bazen çok biliyor yani sana öyle davranacağına biraz yardım etse çocuğu avutsa sen bu kadar dolmazsin bu kadar sabrın kaçmaz yani bazen anlamıyorlar bizi
(2,734 puan) tarafından
Ya aynen oyle bide olay balaginca kavga etikten sonra çocuğun montunu giydi ailesine gidecekti en son artık sinir krizi geçirdim
0 oy
(13,131 puan) tarafından
Çocuklardan dolayı sanırım bir paylama yaşamışın 
(2,734 puan) tarafından
Evet olabikir
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Neden kendine zarar veriyorsun bu çok yanlış 
(2,734 puan) tarafından
Ben nasıl yaptimi unutmuşum eşim soyledu
0 oy
(915 puan) tarafından
Dememki bisiler içinde birikmiş bı kere banada öle olmuştu çığlık çığlığa ağladım istemsizce eşim şok oldu bayilcam gibi oldum korktu  bazen içimizde farketmeden biriktiririrz ve o bardağı taşıran son şey olunca bı öfke boşalması yaşarız seninde olee olmuş canım 
(2,734 puan) tarafından
Eşim diyor korktum en son kucağıma alıp hocaya  goturecem diyor
0 oy
tarafından
Kuzum yanlış anlama sakın ama bence bir psikiyatiye git sohbet et dertles insan herşeyi içine ata ata bir noktada patlıyor oğlunun kendini sürekli yere atması seni derinden travma oluşturmuş duygu birikintisi yaşamıssın eşin ve çocuklarında istemediği bir duruma maruz kalmışlar onlar için kendin için bir uzman desteği alman gerekir bence
(2,734 puan) tarafından
Yok canım eşim beni dinlerse sıkıntı olmazdı
tarafından
Onunda kafası o gün yerinde değilmiş demekki sürekli sana kötü davranan biri değilse normaldir bende eşimle çok iyiyimdir ama bazen olur ya benim canım sıkılmıştır ya onunki durduk yere tartışma çıkar ortada elle tutulur birşey olmadığı halde oturup ağladığım günlerde olur fazla uzatmayın bence
(2,734 puan) tarafından
Aslında biseyi yoktu benim çocuğu vurdunu yere iyimi sandı oyle yaptı
0 oy
(2,734 puan) tarafından
Bir insan kendine nasil bunu yapar 
0 oy
tarafından
Bu ortamda büyüyen çocuğun bu hareketleri yapması kadar doğal başka birşey olamaz. O senin üstüne yürüsün sen kafayı duvarlara vur. Bence gidin ve tedavi olun
(2,734 puan) tarafından
Alah kimseyi yerine dusurmesin
0 oy
(3,749 puan) tarafından
Sinirlerin yıpranmış. Mahvolmuş. Çocuklar görmemiş ama anlamıştır. Keşke olmasaymış, ama olmuş. Sakin ol güzel bir uyku uyu. Sabah uyan saçını makyajını yap. Adam dün akşam ben hallüsinasyon mu gördüm desin kendi kendine. Çocuklarına güzel vakit geçir. 
(2,734 puan) tarafından
Unutamıyorum çıkmıyor aklımdan ya şuan boynum fena ağrıyor omzunda sola bile donemiyorim)::::
(3,749 puan) tarafından
Bacım ya terket
Ya boşan
Ya polis çağır
Ya pislik çıkar
Ya tekrar ağla zırla
Ya da uyu, bu akşam yolduğun saçlarına yarın fön çek, kendine gel.
(2,734 puan) tarafından
Bacım 3bebkle nasıl terkedeyim bosansam çocukları vermez polis lik bir durum yok ben kendime zarar veriyorum polis gelse Delli der bana aagliyotum zaten   saçımı elemiyorum çünkü saç koklerim agtiyor kolumu harekete edemiyorum ağrıdan kendime gelmek istiyorum unutsamda ağrılar bırakmıyor unutmaya
0 oy
tarafından
Canım Bi anlık sinir bosalmasi bende de bazen oluyor malasef bilmiyorum belki de dedikleri gibi tedaviye ihtiyacımız var ama evde oturup hersey normalmiş gibi devam ediyoruz Allah yardımcımız olsun
(2,734 puan) tarafından
Vala dünden beri kendimi gelemedim ya boynum ağrıyor omzin hareket bile edemiyorum
tarafından
Kas gevsetici falan iç canım ağrı kesici falan Bi kaç gün olcak ağrın
(2,734 puan) tarafından
Paraol içtim
0 oy
(382 puan) tarafından
Aynen benim oglumda boyle kuzum bazen coxx yorluram
(2,734 puan) tarafından
Çok sikartolklari için benimkide kardeşlerine kıskanıyor babada yüz veriyor gülüyor
(382 puan) tarafından
Kuzum biz gulmuyoruz ne kadar anlatsam bos anlatdiqca sonra ablasni vuryor inan ne soylesem inadna tersini edir
(2,734 puan) tarafından
Evet boyleler vala
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Böyle adamlarla evleniyorsunuz hadi bilmeden . Huyunu öğrenip cocuk yapıyorsunuz sonra bir daha yapıyorsunuz.  Bende bunu anlamıyorum 
(2,734 puan) tarafından
Bidaha yok çocuk canim eşim yine istiyorda söyledim dedim senin gibi adama çocuk daha soğutun değil mi dedim kendi hayatımı kaderimi kendim yaktım seni almakla dedim
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Yanlış bir hareket yapılınca gülünmemesi gerek
(2,734 puan) tarafından
Aynen oyle vala canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
30 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 245 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Öylebirisi (649 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 661 göst.
0 oy
19 cevap 552 göst.
6 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Meyss (78 puan) tarafından soruldu

381,490 soru

11,421,553 cevap

34,977 kullanıcı

...