0 oy
38 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Sma comfort kullaniyordum kabizliktan dolayı aptamil comformile gectik bugun ilk icisiydi çocuğum içiyor ama Aptamil akmiyor 4 biberon denedim bebegim 50 gunluk +3 ay akış bile kullandim kolik olduğu için dr brown biberonu kullanıyorum bir tek o iyi geldi ne yapmaliyim acaba suyunu mu fazla koysam sma ile ksristirip versem olur mu daha önce kullanan var mi

1 cevap

0 oy
(5,021 puan) tarafından
Başka mamayla karıştırma. Yukarı aşağı sallayarak çalkalıyorsan çözülmüyor olabilir. Dairesel hareketlerle salla ya da çatalla karıştır iyice sonra çalkala 
(64 puan) tarafından
Mamanin uzerinde de yoğun bir kivamda olduğu yaziyor biberonun akisinin degismesi gerekiyor sanirim ama sma icerken cok iyiydi memeyi de reddetmiyordu reddeder diye korkuyorum. Yani karıştırmak derken iki biberona 30 cc ayri ayri hazirlayip versem bagirsaklsri bozulur mu acaba
(5,021 puan) tarafından
İşte bozulur ya da bozulmaz bilmediğimiz için ikisini aynı anda vermiyoruz. Bende kızıma Aptamil kullandım yoğun kıvamlı diğerlerine göre ama dediğim gibi karıştırınca eriyordu. Hızlı çalkalayınca erimiyor
(64 puan) tarafından
Kolik olduğu icin ben doğduğundan beri mamayi döndürerek eritiyorum hic calkalamadim sma zaten cabuk eriyordu 1 bucuk saatte bir surekli uyaniyor 60 bazende 90 iciyor memede emiyor acaba kivam farkindan dolayi mi doymuyor diye dusunmeye basladim 50 cc icti aptamili doydu uyudu. +9 ay biberon ucu alsam akmasi icin cok mu olur acaba ay ilk cocuk arastir arastir cok zor bilmemek
(5,021 puan) tarafından
Hızlı akarsa boğulur Allah muhafaza. Suyunu biraz fazla koy belki öyle daha iyi olur
(64 puan) tarafından
Zaten olmazsa bir daha almam aptamili baska mama arastiririm sma vok rahat içiliyor bir de grip oldum benden de bebegime geçti öksürüyo hapsueuyo o da kötü
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 38 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde Aysekulder (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 166 göst.
4 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu

379,366 soru

11,355,921 cevap

34,832 kullanıcı

...