0 oy
688 göst.
Aile kategorisinde (2,165 puan) tarafından
Benim eşim evlilik yüzüğünü takmak istemiyor işe giderken tak diyorm onada laf ediyor ben kıskanıyorum iş yerinde çok kız , kadın var sizce abartıyor muyum ben eşi olarak takmasini istiyorum sizde eşlerinizi yuzuksuz gönderiyor musunuz işe falan. 

59 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne ben nede eşim takmıyorz 9 sene olcak evleneli
(2,165 puan) tarafından
Maşallah
-Reklam-
0 oy
(2,556 puan) tarafından

Bende takmak istemiyorum esim ilk zamanlar zorla taktirirdi kendide takardi simdi ikimizde saldik:D

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben takmam eşim takar alyanslarimiz altındı altin erkeğe haram diye değiştik gümüş aldik yatar kalkar hic çıkarmaz bende iki dogum yaptım şiştim falan zayiflayinca takcam 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Salın şu erkekleri lütfen. Eşin güvenini sarsacak bir şey mi yaptı.
(2,165 puan) tarafından
Evet zaten birkaç kez uygunsuz video da izlediğini gördüm o yüzden güvenmiyorum ona
0 oy
tarafından
Gönderiyor musunuz derken :D yani gitmeyeceksin falan deseniz de gider. Görüyorsunuz :D kız-kadın olayı da çok ayıp ayrıca. Ben takmam yüzük eşim takar. İşim de birsürü erkek içindeyim ama aramızda güven esas
(2,165 puan) tarafından
Bu benim düşüncem cnm ayıp yada değil bazı olaylara şahit olduğum için biliyorum iş yerinde uygunsuz çok şey oldu eşimle ilgili değildi bu ama ben korkuyorum yinede
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Önceden takıp da şuan takmıyorsa  sıkıntı 
(2,165 puan) tarafından
Evey öyle
0 oy
tarafından
Nisanliyken takardi evlendikten sonra takmadı aldatmak içinde varsa yuzuk muzuk fayda etmez
(2,165 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(216 puan) tarafından
Bn cocuk oldugundan beri takmıyorum cocukla ilgılenrken yuzune fln zarar vermesın dye yani yuzuğğm tek taşla yapısık esımde takmıyor bnde sorun etmiyorum 
(2,165 puan) tarafından
Anladım canm
0 oy
(212 puan) tarafından
Yüzük değil onu tutan emin olun içinde varsa birşeyler o yüzüğü takmak ona engel olmaz yüzük sadece dişarda ki bakışları engeller güveniyorsanız sorun yok güvenmediğiniz biriyle de birlikte olmassınız zaten
(2,165 puan) tarafından
Hâlen birlikteym ama sonumuz ne olur bilemiyorum
(212 puan) tarafından
Sizin için hayırlısı neyse o olsun güveniyorsanız
0 oy
(3,434 puan) tarafından
Kuzum takıp takmaması önemli  degil ki onemli olan niyeti esimde takmaz isi geregi zati takamaz ben sorun yapmıyorum
(2,165 puan) tarafından
Haklısın cnm
0 oy
(767 puan) tarafından
Ben hiç takmam eşimde çıkarmaz 
0 oy
(7,765 puan) tarafından
Nişanlıyken de takmadı ben eşime güveniyorum Kemal'im yapmaz ☺️
0 oy
tarafından
Ben taktiriyorum oda takıyor takmazsa kızıyorum 
0 oy
(817 puan) tarafından

Aman be gülüm buna mı takıldın sen :) 

Biz de takmıyoruz eşim hele hiç takmaz balayında taktı ordan döndük bir müddet sonra gene taktı sonra çıkardı rahatsız etti parmağına küçük gelmeye başladı eh tabi evlenince gelsin kilolar :D

Şu an ben de öyle pek takmam, çocukla ilgilenecem diye süsü püsü unuttum ay :)

0 oy
(684 puan) tarafından
7 senedir evliyim düğün bayram hariç hiç bir altını takmıyorum bilezik kolye yüzük eşimde öyle :D bazen işimiz gereği takmıyoruz eskimesin falan diye bir de benim tek taşın bı kaç kez çocuğun altını alırken çizdi taşı düştü bıraktım öyle duruyor kenarda :D ama şimdi alyanslar hoşuma gidiyor almak istiyorum açıkçası 
0 oy
(48,735 puan) tarafından
ikimizde genelde takmayiz yuzuk olupta kadina kiza.bakan erkek dolu 
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Bizde alamadık yüzük maddi imkanlardan dolayı o yüzden takmıyor birde bulaşıkhanede çalışıyor istese de takamaz yıpranır yüzük bana gamzelim diye hitap eder kaşının üstüne dövme yaptırdı durum bu olunca.
0 oy
(360 puan) tarafından
Yüzük olsada yapicagini yapar olmasada önemli olan içinde olmasın boşver yakmasın guveniyosan yüzüğe takılmazsin 
(2,165 puan) tarafından
Bilmiyorum canm zamanla bakıp göreceğiz daha

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 545 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Jalfbdl37 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 670 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 267 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (93 puan) tarafından soruldu