0 oy
683 göst.
Aile kategorisinde (2,165 puan) tarafından
Benim eşim evlilik yüzüğünü takmak istemiyor işe giderken tak diyorm onada laf ediyor ben kıskanıyorum iş yerinde çok kız , kadın var sizce abartıyor muyum ben eşi olarak takmasini istiyorum sizde eşlerinizi yuzuksuz gönderiyor musunuz işe falan. 

59 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bizde takmıyoruz önemli olan yüzük takmak değil bence göze perde çekmek yüreğe kelepçe vurmak yüzük için birbirinizi kırmanıza değmez
(2,165 puan) tarafından
Haklısın cnm
(811 puan) tarafından
Kader artıladım canım çok doğru söyledin
tarafından
Sağol kuzum ❤️
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
İkimizde takmayiz cnm
(2,165 puan) tarafından
Anladım cnm
(4,169 puan) tarafından
:)) bizde ilk hamilelikte bir cikardim daha 7 senedir takamadim geri duruo oyle:)) bn rahatsiz oluyorum esimde oyle   Takmiyoruz yuzuk
0 oy
tarafından
Bende istiyordum baktım takmiyor zorlamadim hiç bende yüzük takmayi sevmeyen bir insanım özel yerlere gidince tektasimi takarim
(2,165 puan) tarafından
Ya evde bende takmıyorum cnm ama ise giderken taksın istiyorum 5 senelik evliyiz yaşlı gibi davranıyor takmak istemiyor
0 oy
(1,095 puan) tarafından
Amaaan bacım ya. Takmak istemeyene zorlami taktiracaksin. Gözünün önünde taktı diyelim kapı kapandıktan sonra cikarmadigini yada çıkarmayacagini ne biliyorsun. Yüzük mu bağlıyor insanları. 
(1,095 puan) tarafından
Bekar görünmek saçma olmaz mı sence de. Evli sonuçta. Yapacak olan kadın erkek farketmeZ her türlü yapar. Benim eşimde takmaz yüzük hiç sorun etmedim. Yapan kendine yapar çünkü.
(2,165 puan) tarafından
Ama yinede yüzüklü bir adama yanaşmak isteyen, yüzüğünü görüp geri durur geri adim atar bence belki size farklı gelebilir ama ben eşimin İs yerinde bazı olaylara da şahit olduğum için yuzuksuz göndermek istemiyorum
(1,095 puan) tarafından
Haklısın anlıyorum canim ama yol yordamı kaybetmiş insan yüzüklü da yanaşır merak etme. :))
(2,165 puan) tarafından
Allah öyle insanlar dan uzak tutsun bizleri:/
tarafından
Yok canim istediği kadar yüzük taksın He bu adam yüzük takiyo evli falan diyip geri durmuyorlar içinde olan her türlü yanaşır değişik insanlar var gerçekten benim eşimde Bi alışamadı yüzük olayına Bi kac kere tak faln dedim taktı ama genelde çalıştığı yerde yasaktı fabrika da sonra bende ustlemedim ama o bana dışarı çıkarız yüzüğünü taktın mı der hemen:)
Ben severim alyans takmayı evde bile genelde parmağımda bu aralar hamilelikte dolayı sisiyorum biraz arada çıkarıyorum
0 oy
(1,926 puan) tarafından
Benim eşim de takmaz. Zaten altınsa haram diye biliyorum.
(2,165 puan) tarafından
İşçi yok ağır işi yok
(1,926 puan) tarafından
Ayyy şu erkeklerin de yüzük takmak istememe derdi ya. Ne olacak sanki
(2,165 puan) tarafından
İşte bende altında başka bişey arıyorum acaba niye takmak istemiyor derken stres yapıyorm kendime belki gerçekten de sevmiyor ama ben onun esiyim benim sözümün hiç değeri yokmu ben istemişim o kadar tak demişim
(1,926 puan) tarafından
Ben de takmayacağım de o zaman
(2,165 puan) tarafından
Dedim çokta umursamadi
0 oy
(267 puan) tarafından
Sende takma o zaman öyle şey mi olur. Benim eşimde takmazdı başta alyansı altın olduğu için gümüş bir tane alana kadar bile sürekli söylerdim şimdi parmağından çıkarmaz 
(2,165 puan) tarafından
Evet bende takmiyacam artik
0 oy
tarafından
Benim eşim balayından döndükten sonra çıkardı kutusuna koyduk dolapta duruyor. Yüzük taksa ne olur takmasa ne olur. Bakan yüzüklü adamlara da bakıyor aldatan erkek yüzükle de aldatıyor. Bir metal parçası sonuçta. Ben de takmıyorum bazen böyle çevremde görüyorum özeniyorum bir kaç gün takıyorum sıkılıp çıkarıyorum. 
(2,165 puan) tarafından
Bende evde takmıyorm ama en azından dışarı çıkınca gezmeye giderken yada işe giderken takmalı diye düşünüyorum
tarafından
Yani tercih meselesi benim düşüncem bu şekil. Bakmak isteyen ve ya konuşmak isteyen aaa bu adamda yüzük var bakmayım konuşmayım demez açıkçası.
(2,165 puan) tarafından
Evet sende haklısın:/
0 oy
(6,180 puan) tarafından
Eşim hiç sevmez yüzük takmayı aslaa da sorun olmadı bu benim için yani sevmiyo adam ne yapabilirim ki:)) yapacak olan parmağındaki yüzükle de yapar zaten eşine güvenmeye çalış 
(2,165 puan) tarafından
Güvenemiyorum maalesef:( güvenmek istiyorum ama yani çok zorlanıyorum bu konuda. Çok kıskanç biri de değilim aslında ama yüzük takmamasini anlayamıyorum sevmiyor demek bana sadece bahane olarak geliyor
0 oy
(968 puan) tarafından
benim eşim takiuodu evlendikten sonda kilo aldı olmuyo parmağına zaten iş yerinde full erkek  iside tehlikeli biraz tak çıkar ugrasamaz bende çok sorun etmedim zaten
(2,165 puan) tarafından
Sen iyi yapmışsın ama benimki iş yerinde stajyerler de çok geliyor hepsi aynı değil ama çok pis kızlar var adamları yoldan çıkaran bazı olaylara da şahit olduğum için biliyorum ve ondan dolayı da biraz güven korkusu var
(968 puan) tarafından
sen haklısın benim eşimde öle bı yerde çalışsa bende taktırım istediğini desin ama bence çok fazla üzerine gitme farkında değiliz ama istemediğimiz şeyi sürekli söyleyerek biz akıllarına sokuyoruz
(2,165 puan) tarafından
Himm evet doğru diyorsun çok ustelemeyem daha artık nasıl yapıyorsa öyle yapsın
0 oy
(6,221 puan) tarafından
İkimiz de takmayız 

Ben sadece bir yere giderken takarim onun dışında günlük parmağımda sonsuzluk işaretli gümüş Oltu taşı yüzük var 

Sevmiyorum fazla.zaten rahatsız oluyorum 
(2,165 puan) tarafından
Bende evde takmıyorm cnm, ama en azından biyere gidince oda taksın isterim çünkü bende dışarda takarım hep
(6,221 puan) tarafından
Yani sevmiyorsa sevdiremezsin canım Mesela biz de eşime nişanlıyken altın yüzük almıştık Adet yerini bulsun diye ama erkeğin altın takması haram olduğu için onu bozdurduk dedik Gümüş alalım fakat eşimin elleri kemikli olduğu için parmağına göre bir yüzük bulamamıştık öylece kaldı Bir daha da araştırmadık

Boş ver takmıyorsun çok daha irdeleme Çünkü bir şey yapmak isteyen yüzükler yapıyordu yüzüksüz yapıyor
(2,165 puan) tarafından
Haklısın cnm tskur ederim yorumun için
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Bende takmayinca çok **** oluyorum evde unutursa falan kızıyorum.
(2,165 puan) tarafından
İnsanın aklına başka şeyler gelmiyor değil devir kötü valla
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Yüzük taksa ne farklılaşır ki insanın kişiliği önemli 
(2,165 puan) tarafından
Yinede evli olduğuna dair takmasini istiyorum oda istemiyor zaten zorla da bişey yaptiramam
0 oy
(270 puan) tarafından
Benim eşim hiç çıkarmaz. İlk taktığımız günden beridir hep parmağında. Ben hamileliğimin sonlarında fazla ödem nedeniyle sıkıyor diye çıkarmıştım, şuan fazla kilolardan takamıyorum. Yüzüğe bizde değer veririz. Umarım bende en yakın zamanda kavuşurum yüzüğüme ❤️
(2,165 puan) tarafından
Ne güzel maşallah size cnm
(270 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤️
0 oy
tarafından
Yüzüksüz göndermem varsa takmak zorunda 
(2,165 puan) tarafından
Yüzüğü var evde öyle duruyor kendisi önceleri takardı zaten sonradan bıraktı bende şüphe duymaya başladım neden şimdi takmıyor diye sevmeyen insan hiç takmaz
0 oy
(5,038 puan) tarafından
Yapan adam yüzükle de yapar. Evden çıkarken takar iş yerinde cebine koyar. Zorla olacak işler değil bunlar. Kocana olan güvenini yüzükle sınama :) 
(2,165 puan) tarafından
Valla normalde de güvenim pek yok önceleri takıyorken şimdi niye takmıyor
0 oy
(489 puan) tarafından
Bence parmağa takmak sorun olmamali kalbine taktiysa o yüzüğü parmakta olmasinin bi önemi yok bence, eşimde takmiyor zorlamiyorum
(2,165 puan) tarafından
Anladım canm
0 oy
(437 puan) tarafından
İşi gereği parmağında yüzük olmuyor yaa. İşçi benim kocam. Bende doğum yaptıktan sonra bi çıkardım geçen takayım dedim sığmadı :) sen boşver yüzüğü takar ama çıkardığını ruhun duymaz Allah korkusu olsun yeter bence 
(2,165 puan) tarafından
İnşallah Allah korusun öyle insanlardan
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Valla benim eşimde takmıyor bende çoğunlukla takmıyorum ikimizde sorun etmiyoruz ne olucak ki kişi kendini bildinten sonra
(2,165 puan) tarafından
Öyle tabiki ama ben güvenmiyorum maalesef iş yerine çok stajyer geliyor ve biliyorum nasıl kızlar olduklarini o yüzden taksın istedim
(2,835 puan) tarafından
Bak sende haklısın cnm güven şart eğer yoksa takmalı bence
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yapicak olan insan parmağında yüzükte olsa kolunda senin portren dövme de olsa yapar yani yüzükle olucak iş değil,eger karşısında ki kişinin ruhunda da kalitesizlik varsa oda yüzüğe bakmaz o yüzden cokta önemli değil parmağa takılan yüzük 
(2,165 puan) tarafından
Bilemiyorum cnm ya :/
0 oy
(12,629 puan) tarafından
ben takı seviyorum çok da kullanırım

eşim sevmez yuzuk rahat edemiyor bi tek saat takar
(2,165 puan) tarafından
Hım demek tek benimki sevmiyor değilmiş bunu bilmem iyi oldu :)

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 544 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Jalfbdl37 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 669 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 255 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (79 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 352 göst.