0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde (215 puan) tarafından

2 kızım var büyüğü 5 yaşında küçüğü 2,5 , yaşında

Eşim yine çocuk istiyor sezeyan oldu ikiside çok korkuyorum sezeryandan çünkü ameliyattan sonrası çok zor geciyor çok baş ağrım oluyor ne yapsam geçmiyor 
Sizlerde durum nasıl kimler korkuyor kimler cesaretli 

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz ıkinciyi istiyoruz ıkıncı erkek olursa kızımız ve oğlumuz olmuş olacak 3. Ya istemeyiz ama kız olursa 3. Yapabiliriz benim korkum yok açıkçası 
-Reklam-
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Ben psikolojik olarak hazır değilim gebeliklerim de zor geçiyor.... Allahim olmayana nasip etsin o duyguyu
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Ben cesaretimi topladım ve şuan 3.gebeliğim 9+6haftalık gebeyim Rabbım bize bağışlarsa inşallah benimde iki sezaryen oldum ama iki numaram 10 yaşında ben ara verdim büyüttük oğlum 13 yaşına geldi kızım 10 şimdi buda evin en miniği olacak inşallah heyecanla bekleniyor
0 oy
(2,464 puan) tarafından
Aynı durumdayız iki kızım var normal doğum benimde eşim istiyor ama bende hayla hazır hissetmiyorum kendimi
0 oy
(6,441 puan) tarafından
İkinci yeni oldu buna zor karar verdim hayat şartları belli zaten 3 4 5 yapana saygım var ama ben istemiyorum hele bu durumlarda nasıl olur bilmiyorum 
0 oy
(1,960 puan) tarafından
İkinciye bile cesaretim yok tek çocuğa zor yetisiyorum. Kızım temel ihtiyaçlarıni kendi karşılayana kadar ikinciyi düşünmüyorum. Eşimde saygı duyuyo bu kararima sonuçta bakan benim. Kendi sadece işten gelince oynayıp birakamiyor
0 oy
(1,519 puan) tarafından

Valla cnm iki 3 ay once dogurdum sakin bir bebek egerki esimin huyu suyu hoş olsaydi 3 4 yapardim sezeryan olmasina reğmen simdilik bunlar bna yeter cok sukur allah olmayana versin AMINN<3

0 oy
tarafından
Benim 3 4yasinda kızım 4aylik oğlum var eşim 4duncu diye peşimden ayrılmıyor nedir bu cektimiz sezeryanliyim ilk ikisi normaldi
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Ssvd yapıyor kimisi 
(215 puan) tarafından
2 sezeryandan sonra ssvd olmuyor diye biliyorum
0 oy
(7,978 puan) tarafından
Ben varım ben çok korkuyorum asla cesaretim yok üçüncüye eşim çok istiyo ztn ondansuphe ediyorum dört gözle adet olmayı bekliyorum 
0 oy
(672 puan) tarafından
Bnce çok erken en az 2 sene bekle öyle düşün 
(215 puan) tarafından
Düşünmüyorum şimdi zaten sezeryandan korkuyorum
0 oy
(1,151 puan) tarafından
E bu şimdi bilinç altıma girer benim sjsjsjsjsj 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 648 göst.
0 oy
32 cevap 1,370 göst.
5 Kasım 2019 Diğer kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 2,625 göst.
16 Ocak 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
9 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...