0 oy
48 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6,441 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 10 günlük şimdi sarı kusmuş yatarken gördüm neden olur bilen var mı salı kontrolüm var

2 Cevaplar

0 oy
(880 puan) tarafından
Bnm kızımda da oldu cnm seni korkutmak istemem ama midesinde sıkıntı cıktı ılac yazdı kullandm 1 ay gectı bazende ac olunca da sarı kusma oluyr bir kontrole gotur canm 
(6,441 puan) tarafından
Ne sıkıntısı peki aç değil mama yemişti gazı çıkarmamış olabilir eşim ondan olur mu
(880 puan) tarafından
Valahı canm tam hatrlamyrm kızım 3 aylık en falan olmstu sımdı 1 bucuk yasında gtrdgumde hem reflu var dedı hemde midesinde sıkıntı var dedj ama erkn gtrdn dedj 1 ay kullan dedı kontrole gel dedı gtrdm cok sukur gecmstı yanı korkulacak bırsey degıl ben gıda zehirlenmesi sanmstm o zmn ama cocuga gore degısyr doktr demıstı uzun sure yatrkn ac kalıyorlar ya ondanda olabılır dedı
-Reklam-
0 oy
(925 puan) tarafından
Fazla uzun aç kaldıysa ondan olabilir ben uyuyakaldigimda benim bebegimde de olmuştu sonraki beslenmesinde duzelmisti inşallah ciddi bisey yoktur 
(6,441 puan) tarafından
Teşekkür ederim eşim işte olmadı pazartesi kontrole giderim tekrarlanmazsa olurda bir daha kusarsa hemen acile götürürüm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hulyabozkurt (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde alyna067 (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
0 oy
2 cevap 83 göst.
20 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Senaax (16 puan) tarafından soruldu

382,953 soru

11,463,064 cevap

35,056 kullanıcı

...