0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından

Tv ünitesi sevmiyoruz yer kaplıyor gibi geliyor yeni taşındık fikir verin lütfen henüz klima vs takılmadı tv duvar bölümü uzun tam çekemedim başka renk falan yapsak kötü durur gibi hissediyoruz salon dikdörtgen bu boy bölümü en bölüme takilsaydi tv duvar boyanınca iyi olurdu daha tam yerlesmedigimiz için boş gözüküyor hali falan bile serdik geri kaldırdık evin şeklini değişip duruyoruz ama tv yeri kesin 

image

11 Cevaplar

+1 oy
(11,272 puan) tarafından
Altina 1 2 raf ekleyebilirsin hem o kablolar kaybolur hem bi iki bisi koyabilirsin bence ben dolu duvar sevmiyorum bende sadece 2 raf koymayı düşünüyorum 
(2,393 puan) tarafından
Altına uzun duvara monte tv sehpası tarzı bisey olacakda duvar yine çok bos
(11,272 puan) tarafından
O zaman kenarlarına küçük raflar koy canım varsa sukulent kaktüs veya biblo kullanabilirsin biblo tercihim değil göz yoruyor ama
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Koca duvar da boş kalmış  renk güzel duruyor
(2,393 puan) tarafından
Evet çok boş duruyor :/ canımızı sıkıyor salondan nefret ettik :D
0 oy
(271 puan) tarafından

Şoyle altina kucuk bi unite alsanız guzel olur bence 

image

(2,393 puan) tarafından
Uzun bi tane alcam böyle ama ayaksız duvara monte ama yine de boş durcak belli yani :/
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Bende tv ünitesi sevmiyorum. Tvnin olduğun duvarı odanın diğer yerlerinden farklı renge boyadık üzerine baskı ile farklı bir tonuyla desen yaptık ve dekor için iki tane raf aldık astık yanına. Bu arada odam gri renge boyalı koltuklarım mor duvarı morun iki rengiyle boyadık. Umarım anlatımım anlaşılır olmuştur
(2,374 puan) tarafından
Yani benim tv odam çok büyük değil zaten o yüzden oda kare gibi bir şey. Bende tek tv olunca sinir oldum böyle dekore ettik bizde
(2,393 puan) tarafından
Hi anladım uzun duvar sıkıntı ya valla dolmuyor küçük daha iyi
tarafından
Tamda demek istediğim şeyi anlatmişsin canım valah şuan hava alıyorum öksürükten dolayı yazmaya üşendim
(2,374 puan) tarafından
Geçmiş olsun ❤️❤️
tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(799 puan) tarafından

Duvara bikac raf yaptir kitap filan koymalil altinada uzun dolap.koy.bnde unite gibi degil sadece.altliklar oluyor duz beyaz hem depolama alanida olur bnim oyle oyuncak filan koyuyorum evde olsaydim net atardim bu resimi.buldum galeriden

image

(2,393 puan) tarafından
Saloda kitap rafı gereksiz olur bizde ya çalışma odası var eşimin
0 oy
tarafından
Taş kaplamami duvar kağıdı kulan canım yada bir iki duvar aksesuari kulan mobilyalarina uygun 
(2,393 puan) tarafından
Asimetrik çıta uzun duvara nasıl durur acaba
0 oy
(6,249 puan) tarafından
Ev kendi evinizmi
(2,393 puan) tarafından
Hi hi evet
(6,249 puan) tarafından
Şeyler var böyle ayaksiz dolaplar genişçe çok guzle duruyor onlardan yaptırabilirsiniz
0 oy
(682 puan) tarafından

image

benim böyle fikir olsun:)
(2,393 puan) tarafından
Asimetrik çıta beğeniyorum da uzun duvarda nasıl olur
0 oy
(8,933 puan) tarafından

image

şu tarz dolaplardan ekleyebilirsin hem kitaplık olarak kullanılıyor hemde mini vitrin gibi bizimki ledli olduğu için biz romantizm olarak kullanıyoruz:)))))
(2,393 puan) tarafından
Haha o da iyimis de duvara bole uzun raf sevmiyoruz ne yazikki asimetrik çıta istiyorum ama uzun duvara nasıl olur bilemedim
(8,933 puan) tarafından
Kendi evimize geçince bizde o tarz asimetrik cita yaptırıp alt tv unitesini iptal ettirip sadece duvara monte olan dolapları kullanacağız hem az yer kaplıyor hemde görüntü açısından çok güzel şimdiden sabirsizlaniyorum kendi evime geçmek için:))))
(2,393 puan) tarafından
ayy hadi ınsallah :)
(8,933 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(48,690 puan) tarafından
kendi evinizse.arkasina dekor düşünün arkadasim yapti cok hos duruyo
(2,393 puan) tarafından
evet bizde dekor istiyoruz asimetrk cita tarzında suan fikir bakıyorum hala aa uzun duvara yakısmaz gibi de geliyor
(48,690 puan) tarafından
bakayim resmi var mi onun
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Duvar kağıdı ile duvarı renklendirebilirsin
(2,393 puan) tarafından
daha cok boya tarzı bişey istiyoruz ya benim oglan yırtar kagıdı :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 355 göst.
22 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rabianur (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 500 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 242 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
30 Ocak 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu

380,029 soru

11,375,900 cevap

34,862 kullanıcı