0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (457 puan) tarafından
Bu göğüs ağrısı kaç gune gecer dün akşama kadar vermedim gece ağrıdan verdim bugün yine vermedim ama ağrısından korkuyorum nasıl dinecek süt akıyor acıyor 

Kızım 21 aylık yemiyor kesin kesicem

4 Cevaplar

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Adaçayını ben çok tüketirim burdaki hanımlar süt kesme de önerdiler, bende süt azaltmadı.

bir adaçayını dener misin? Belki sana iyi gelir. Bende  bırakacağım ama kendimde o gücü şuan bulamıyorum. Allah yardımcın olsun darısı bana.. benim oğlum da çok az yiyor bana güvenip ;(
(1,279 puan) tarafından
Esma ramazanda canıma okudu, çok zorlandım kitaplarına bakıyoruz, kule yapıyoruz falan 2o dk bir bu bu diyordu akşam iftarda bile 2 lokma ağzıma atardım yemek yemezdi, masada ağlardı bu bu diye..  dışarıya falan çıkınca unuttu annemlere gittik ordada unuttu, şimdi 3-4 gündür yine başladı. Bakalım canım sıkılmaya başladı normalde yediklerini bile yemez oldu, yerinde de durmuyor hiç  bir anda keseceğim de havalara güvenemiyorum. Sütüm de fazla fazla var kessem vicdanım rahatsız, kesmesem kendi gücüm yok bakalım geceyi kesmek zor gündüz oyalayabilirim ama gece gözleri kapalı öyle bir çığlıkla ağlıyor ki dersin kesin bir şey yaptılar çocuğa su veriyorum almıyor kucakta pışpışlıyorum susmuyor ışığı açıp odadan odaya geziyoruz yok illa meme olacak. Emzikte kullanmadığımız için iyice bağımlı galiba ;(
Valla dertleşme gibi içimi döktüm ama hakkınızı helal edin.
O cesareti büyük bir heyecanla bekliyorum :)
(6,316 puan) tarafından
Aynı durumdayız ama ben geceyi bayadir kestim su veriyorum hatta suya alıştıktan snra gece memeye gelmiyor benim işime geliyor ramazanda dediğin gibi sofrada canımı okudu gündüz aynı şekilde her emmeden sorna kanım çekiliyordu sanki 2 gündür o akdar hastayım ki meme meme meme beynimin içi ağrıyor artık yoruldum gücüm yok dediğin gibi sutumde var olmasa vicdan yapmicam işte ☹️
(1,279 puan) tarafından
Havalar güzel olursa bol bol dışarı çıkartırız, arayı uzatırız diye düşünüyorum. Diş galiba diye biraz alttan alıyorum bakalım.. bazen sadece keyfi ağzında bekliyor ne emiyor ne bir şey. Biraz daha sabret bakalım havalar güzelleşsin de ben öyle yapacağım, parka falan gider geliriz dusumuzu alır uyuruz derken unuturlar inşallah :)
(6,316 puan) tarafından
Tek temennim o yönde çünkü dışarda hiç aklına gelmiyor ayniiii dediğin gibiyiz ağzında bekletiyor emzik misali emmiyor
(1,279 puan) tarafından
Beni en iyi sen anlarsın o zaman :) pis arada da ısırmaya yeltenip gülüyor ama işte her şeye rağmen de insan diyor acaba 2 yaşa kadar beklemeli miyim? İnsanlar sütümü nasıl arttirabilirim derken sen çocugun hakkına mi giriyorsun vs bir sürü sorularla cebellesiyorum. Bakalım umudum var bu yaz bu iş bitmeli, Allah gönlümüze göre versin ve hayırlısı olsun diyelim.
-Reklam-
0 oy
(360 puan) tarafından
Şunu bil kesince yemiyolar ama ara ara elinle sağ ama komple boşaltma annemm bana eski usul göğsüme tülbent sardı süt gelimi azalsın diye belki sana saçma.gelir ama ise yaradi
(457 puan) tarafından
İşe yarayan tüm yöntemleri denerim cok ağrıyor  göğsüm dolunca bugün emmedi mama mama dıe geziyor valla yiyecek sanırsam
(360 puan) tarafından
İnşallah kuzum tülbenti sıkıca sar göğsüne bı gece yat
(457 puan) tarafından
İnşallah işe yarar yapıcam
0 oy
tarafından
Canım beyaz lahana koyuyorlar ağrısı için ağrıyı alıyormuş ben ılık duşa Girip ılık suyla masaj yapmıştım sonra rahatlamistim 

Senden fayda olmayanın mecbur yicek şu 2 gün çok önemli 

Benim ki gece hep emerek uyurdu uyutamıyodum bile Allah yardımcın olsun en az tuvalet egtimi kadar bu dönem de zor geciyo
(457 puan) tarafından
Akşam eşim uyutucak inşallah tuvalet eğitimi veriyorum canım Bı yandan istekli yapıyor oturuyor bide yese guzelce =) lahana yok yarın alırım bu geceyı Bı atlatayım.
tarafından
İkisini niye Bi yerine sıkıştırdın kuzum valla helal olsun ben asla cesaret edemem bende tuvalet egtimine başladım Bi ara beceremedim şimdi havalar ısınınca yine baslicam
(457 puan) tarafından
Çok istekli oturtuyorum yapıyor maşallah
0 oy
tarafından
Oğlum 24 aylık yemek sıkıntısı yok ama 7/24 sürekli memede bende nasıl keseceğimi şaşırdım 
(457 puan) tarafından
Niyetine girince oluyor  kızım meme dıye aglamıyor  ben ondan fazla üzülüyorum=)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
4 Kasım 2022 Aile kategorisinde Hayalet (1,925 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
13 Kasım 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu

380,753 soru

11,399,750 cevap

34,929 kullanıcı

...