0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (156 puan) tarafından
Kızlar annem 1 hfatadir orta kulak iltihabı tedavisi goruyordu yani ilaç iğne antibiyotik falan evde tedavi yani dün hastenye gitmiş iğne yapmışlar ağrı kesici kas gevşetici falan sabah aradım baktım annemin yüzünun sağ tarafı aşağı kaymış yüz felci gibi dedim ben anneme gitmicem dedi dokdotra gittik adam görür görmez ne zaman geçirdin yüz felci dedi bende sabah oldu hocam konuşamıyor yemek yiyemiyor dedim KBB uzmanı gördü geçici yüz felci geçirenler oluyor dedi ondan olmuş dedi sizde oldu mu yajinizda falan geçer mi 

3 Cevaplar

0 oy
(1,056 puan) tarafından
Kulak iltihabıni ben yıllardır yasadım hatta ameliyat oldum ilac yanıt vermeyince yüz felci olmadım 
-Reklam-
0 oy
(7,759 puan) tarafından
Halam geçirdi belli bir süre sonra geçiyor çok şükür ama halamın felç geçirdiği taraftaki gözü küçük kaldı öyle 
0 oy
(5,075 puan) tarafından
Yüz felcinde kortizon veriyorlar. Ben 2 kere geçirdim. Hasar kalmadı şükür. Sıcak masaj yapın. Havluyu ısıtıp koysun sürekli. Doktor bana bir odadan diğerine geçerken rüzgar bile vurmayacak dedi. Günlerce maske gibi şapkalarla uyudum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 59 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 161 göst.
0 oy
5 cevap 102 göst.
17 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gul2528 (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.
7 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bctnky (3 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,948 kullanıcı

...