0 oy
41 göst.
Aile kategorisinde (133 puan) tarafından
13.5 aylık kızım var sürekli aynı seyleri oynuyoruz yeni şeyler öğretmek istiyorum siz neler oynuyorsunuz nerden buluyosunuz tavsiye verir misiniz bide el kol vücudunu öğretmeye çalışıyorum sıkılıp gidiyo nasıl dikkatini toplayabilirim.nasil oyunlar oynayabilirim onla soyelr misiniz apartman da oturuyoruz gurbetteyiz haliyle çok insan görmüyoruz hep evdeyiz sıkılıyo onu oyunla oyalamak istiyorum çünkü TV açmamı istiyo 

3 Cevaplar

0 oy
(1,007 puan) tarafından
Canm çok araştıran bı anne olarak tavsiye vereyim hemen :) bu yaş gurubu alkış bab bay yapmalı kule yapmalı sonra :) aklıma şuan gelen şey renkelri öğrenmli ve tuvalete kağıdının içindeki kartonu al boya gözlerine tut gözlük gibi yap hem ceee eee oyna hemde sağ gözümde sarı sol gozumde maviii bak elimde kırmızı diye anlat sonra bebekler çok zeki bak agzimmm nam nam nam mama yerim de ımmm misss çok güzel kokuyor çiçek de boyel pekistir canm biraz dikkatini çeker anı konusmalar duygular canm şuan tam görerek ogrenme yaşı canm ,****** kartları al olmadı ilk 100kelime kartını al canm hem görsel algısı açılsın öğrensin çabucak herşeyi benim oğlumda geç kaldık valla zor öğrettim psotlaromda da var uyran eksikliği vs oyzuden herkese diyorum bu işin etkeni yok öğrensinler hemen 3boyutlu meyveler al bim felan geliyor ya kesilebilen meyveler kesip ismini söyleyin öğrensin oylaansin kitap okumaya özen göster ben alışkanlık haline getiremedim valla hiç sevemeim kitap okuma işini dışarı çıktığında okuduğun kitaptaki ****** ya da nesneyi disrada gördüğünde pekistir canm
(12,533 puan) tarafından
sağ olasın canım kizim 11 aylik alkış bay bay al ver yapuyo saklambaç oynuyor bulunca sevınıp bağırıyor
zeka kartları bakayım
(1,007 puan) tarafından
Al canm al bide yumurta eşleme oyunu al pekiştirsin herşeyi ,bim e gelmişti yumurta eşleme oyunu bak canm
-Reklam-
0 oy
(2,832 puan) tarafından
Post yukarı çıksın 
0 oy
(12,533 puan) tarafından
sağlıcakla buyusun  bebiş 

benim kiz da 11 aylik bu ara hep tutunma dik durma peşinde yorumlardan  bende bakayım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 67 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
10 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde Gulays (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.