0 oy
223 göst.
Aile kategorisinde (2,428 puan) tarafından
Kızlar oğlum uyanıkken olmayan ama uyuyunca anında başlayan şiddetli öksürük neden olur sabaha kadar öksürdü uyku uyuyamadı ama gündüz öyle bi öksürük olmuyor başına gelen varmı acab

8 Cevaplar

0 oy
(682 puan) tarafından
Bu bende de var ya sadece geceleri öksürüyorum sebebini de bilmiyorum 
(682 puan) tarafından
Keçiboynuzu daha iyi diyebiliyorum
(682 puan) tarafından
Bir tatlı kaşığı yeterli :)
tarafından
Pardon canım kendin için dedin sandım kb
(682 puan) tarafından
Ben kendim için dedim :)) çok öksürüyorum ozellile geceleri
tarafından
Söyleyeceğim tarifi dene o zaman canım kesiyor zerdeçal zencefil toz olanı bal karabiber zeytinyağı limonu karıştır arada kaşıkla ye birde mercan koşku yeşil çay ayva yapragi ıhlamur limonu karıştır çay yap bunları iç hatta içine zerdeçali karisimida ekle sıcak sıcak günde iki üç bardak iç fark edeceksin işe yaradığını benim öksürük iki günde azaldı
-Reklam-
0 oy
(989 puan) tarafından
Alerjisi olabilir 
(2,428 puan) tarafından
Neye mesela besinlerle ilgili mi yadan başka bir şey mi
(989 puan) tarafından
Toz alerjisi diye biliyorum
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kızımda oluyordu bir ara alerji dedi 
(2,428 puan) tarafından
Ne alerjisi acaba
0 oy
tarafından
Toz, alerjik öksürük olabilir 
(2,428 puan) tarafından
Olabilir galiba evim her gün temizlesemde çok tozlu
tarafından
Toz yapabilir tıkıyordur
0 oy
(10,437 puan) tarafından
Geniz akıntısı muhtemelen alerjik riniti var. Bu aylar polen ile tetikleniyor. Hem kızım hem ben alerjiğiz levmont kullanıyoruz. Bir dr a danışın muhtemelen ilaç başlar 
(2,428 puan) tarafından
Nasıl yapılıyor normal çocuk doktoruna randevu aldım aslında kan ve kaka tahlili vermiştik ordan mı bakılıyor
(10,437 puan) tarafından
Canım bunun testi farklı. Kan ile de var deri ile de. Biz kan ile özelden talep edip yaptırdık üç alan 2250 idi geçen yıl. Çocuk dr un yeşil alan açsın daha sonra e nabız dan çocuk alerji ve immunoloji bölümüne randevu al. Onlar ücretsiz yapıyor. Ben geç kalmamak adına özelde yaptırdım. Çünkü durum feciydi.
(2,428 puan) tarafından
Sağol canım benim pazartesi gidiyim bende
0 oy
(2,533 puan) tarafından
Benim oglumda da var aynisi, alerjiden olabilir atak geliyor geceleri. 1 2 saat sonra geciyor. Biz alerji ilaci kullaniyoruz doktorun verdigi. Bi cocuk doktoruna goturun.
(2,428 puan) tarafından
Geçmiş olsun ne alerjisi çıktı bizimki sabaha kadar sürüyor bazen kusma geliyo peşinden
(2,533 puan) tarafından
Cok oksurdugu icin kusma oluyor. Bizimde bazen oyle oldugu oluyordu. Doktor 1 ay boyunca kullan ilaci sonra gel alerjiye sevk edecegim dedi. Dogum yapacagim bi kac gune ondan sonra gidip alerji testi yapacagiz. Bende bahar alerjisi var muhtemelen oyle bisey bizim cocuktaki.
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Onun aynısı bende vardı ciğerim çıkacakti artık oksurmekten resmen gıcık öksürük boğazımı bı şey gidikliyor sanki.doktora.gittim artık o kadar.bitkisel şey içtim yedim hiç kesmedi.oksuruk şurubu verdi tek icmemde kesti vallahi rahat ettim sabaha kadar oturma odasında oturup öksüruyordum 
(2,428 puan) tarafından
Bende şimdi aldım çocuğa bakalım inşallah fayda eder
(6,801 puan) tarafından
İçtiğin şurubun adını yazar mısınız? Bende geçmiyor 1 haftadır:(
(1,506 puan) tarafından
Büyük kişi için mi soruyorsun çocuk için mi şurup
0 oy
(2,025 puan) tarafından
Alerji bence. Benim annemin ve kızımın da öyle. Alerji ilacı kullanıyoruz. 
(2,428 puan) tarafından
Herkes öyle yazmış bakalım aldım randevu götüreyim inşallah bşşiyi yoktur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 36 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
1 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linkin (15,294 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 211 göst.
10 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.
1 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,181 soru

11,411,197 cevap

34,953 kullanıcı

...