0 oy
100 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (470 puan) tarafından

Kizlar 60 a 120 mobilya beşik sallanma ve anne yani olma özelliğini var bu beşigin cibinliksiz haline benziyor bunu mu alayim yoksa park beşik mi 

image

5 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Hangisini alırsan al sallamaya alıştırma benden sana tavsiye ben iki oğlumda da yapmadım yapmıyorum Kendi kendine uyumayı öğrensin canım 
tarafından
Nasıl öğrettin benimki eski usul tahra beşik olmayınca uyumuyo
(1,665 puan) tarafından
Ayyy çok doğru artık sallamaktan dizlerim çıkıcak yaaa
(7,444 puan) tarafından
İlk geldiği gün eve karnını doyurdum gazını çıkardım yerine yatırdım
tarafından
Ben onu iki  buçuk ay denedim yatmadı uykusuzluktan gözleri kip kırmızı oluyordu yinede uyumuyordu aslaa
(7,444 puan) tarafından
Yüzüstü yatırdım ben denedim baktım kendini kurtarıyor öyle yatırdım şimdi küçük oğluma yapıyorum aynısını
-Reklam-
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Park besik bence canım çok hafif evde gezdirip duruyor ben onun da var anne yani olma özelliği 
(682 puan) tarafından
Evet bnde ondn aldım ben nereye besikle beraber bebek oraya bazen bulaşıkları yikarkn bebeğim durmuyor alıyorum yanıma hem salliyorum hem işimi görüyorum mis gibi
(11,166 puan) tarafından
Yani ilk zaman hiç içime sinmeyerek almıştım eşim istedi diye ama iyki almism
0 oy
(2,015 puan) tarafından
Anne yani olabilen park yataklar var bence en mantıklısı onlar hafifliği tasinabilirligi vs. Çünkü ilerde zaten mobilya almak gerekecek diye düşünerek ben park yatak aldım odasını ayiracagimda mobilyasını alırım çocuğa da motivasyon olur kendi seçer ilerde diye
0 oy
tarafından

Bu beşikten bul 

imagebenim kız 2 buçuk ay uyku uyumadı bu beşiği buldum bunda çok güzel rahat uyuyo 

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Park beşik komşum aldı sallanmasından memnun değil

Bende bu tarz var benzer yani ama bunların sallanması zor takır tukur birde ayak ucu baş ucuna bebek korucuyu bağlamak imkansız ipleri takacak yer yok biz delik açtık illa sallıcam diyosan yerden olan sepet beşiklerden al yedek
(470 puan) tarafından
Elimden geldigince salamaya aliştirmayacam canim
(7,768 puan) tarafından
Ah inşallah başarırsın ben başaramadım
(470 puan) tarafından
Umarim canim inşallah

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 268 göst.
22 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ruya123 (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 149 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
0 oy
17 cevap 196 göst.
27 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minigim__ (4 puan) tarafından soruldu

378,396 soru

11,326,208 cevap

34,778 kullanıcı

...