0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde (664 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar elimde yeni doğan erkek bebek kıyafeti veya bezi olan batenye falan varsa eyer kulanmayacaksaniz Allah rızası için  benim bir tanadigim var   ve  durum karı hiç yok onu vere bilir misiniz göndermek isteyen varsa bana göndersin ben verecem o kadına inanmayan olursa da evine gidip guruntulu ararim
notu ile kapatıldı: Yasak post

6 Cevaplar

0 oy
(664 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kızlar birde yanliş anlaşilma olmasin lütfen 
-Reklam-
0 oy
(664 puan) tarafından
Post üste ciksin 
0 oy
(664 puan) tarafından
Yok mu elinde olan
0 oy
tarafından
Burada böyle şeyler yasak canım bide güven problemi var insanlarda.O yuzden kimseden ses çıkmaz 
(664 puan) tarafından
Biliyorum canım ama bebek kıyafetine ne yapa bilirim hani atacaklari yerde ihtiyacı olan birisine gitmez mi
(8,778 puan) tarafından
Senin için degik belki ama 2.el uygulamalarda satıyorlar o bebek kıyafetlerini bezlerini o yüzden kimseden ses çıkmaz zaten postun birazdan kapanır yasak çünkü
tarafından
Doğru söylüyorsun canım da işte bilemediklerinden kimse vermek istemiyor. Senin düşünmen güzel güzel düşünmüşsün
(664 puan) tarafından
Allah'ta şahid benim öyle bir niyetim yok
(664 puan) tarafından
Zaten Allah razı olsun burdan bir arkadaş iki takım verecek
0 oy
(89 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun cnm 
(664 puan) tarafından
Vanda
0 oy
tarafından
Canım tam Bi bilgim yok ama belediye ve muhtarlığı başvuruldugunda ellerinden geleni yapıyorlar diye biliyorum arkadaş Bi denesin şansını isterse
(664 puan) tarafından
Muhtarlık hemen yanında gitmiş ama bir şey yapmamişlar belediye ye daha gidememiş
tarafından
Anladim canım valla benim oğlumun vardı bir sürü şeyi hep verdim ihtiyaç sahiplerine deprem bölgelerine şimdi bende 4 aylik hamileyim kaldım dimdizlak :))
Saglicakla gelsin kuşum olur hepsi insallah♡
(664 puan) tarafından
Ay Allah sizinde hayrinizi kabul etsin bende de çok vardı benim oğlum 6 yaşında hepsini bende ihtiyaç sahiplerine verdim
tarafından
Amin kuzum

İlgili sorular

+2 oy
1 cevap 99 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 287 göst.
0 oy
11 cevap 259 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Alaska (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 188 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (446 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı

...