0 oy
83 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (266 puan) tarafından
Acile gitim dun yuksek tansiyondan nyseki duzeldi tansiyonum bide benm gebelik sekerim var olcum yapiyorum hep carsamba gunu kontrolum var kendi doktoruma ama dun acilde ultrasonda baktiklarinda kafasi bacak boyu falab haftasiyla uyumlu ama karin cevresi 2 hafta ileride yani bu nasil bir soruna yol acar duzelir mi erken doguma sebebmi

8 Cevaplar

0 oy
(266 puan) tarafından
Bilgisi olan yokmu
-Reklam-
0 oy
(258 puan) tarafından
Canım ileri olmasını bilmiyorum da benim kızımın karin çevresi 2 hafta geriydi. Doktor takip etti sonra genetik olarak zayıf bir sorunu yok dedi. Esim de bende zayıfız zaten kizim da hep normal kiloda devam etti belki sizde de tam tersidir yine de takipte kalın doktor bir sey dedi mi 
(266 puan) tarafından
Gebelik sekerinden dedi iste kendi doktorum ne dicek bakalm carsamba gunu
0 oy
(2,734 puan) tarafından
Allah'ım yarabim ya bu doktorlar da bazen kafayı yiiyor ya bekle düzelir 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kardeşime de öyle dediler Taa 42. Haftada doğurdu. Birsey i yoktu bebek normal doğdu 
0 oy
(2,913 puan) tarafından
Post yukarı 
0 oy
(3,496 puan) tarafından
Karın çevresi ileri olması bebek gelişiminin iyi olduğunu gösterir 
0 oy
(796 puan) tarafından
C ileri bilmiyorum da kizimin 2 hafta geriden geliyo demisti doktor bi sorun yokmus sadece ince belli olur dedi doktor korkulacak bosey degildir bence 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bebisiniz birazcık göbekli şimdilik ama endişe edecek bir şey yok bir bakmışsınız başka yeri hızlı büyümüş o yavaşlaması kac haftalik hamilesiniz 
(266 puan) tarafından
Anladm canm 30 haftaligim ama bu dedigi sekerden olmus dedigine gore riskli herkes normal demis ama bilmiyorum carsamba gunu kendi doktorum ne dicek bakalm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 153 göst.
0 oy
7 cevap 142 göst.
18 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cemree (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 153 göst.
18 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ezom (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 415 göst.

381,420 soru

11,418,964 cevap

34,975 kullanıcı

...