0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (2,165 puan) tarafından

Ben bugün kaldırdım daha, güzelce dolaplarımı sildim ama burda hava yağmurlu bugün soğuktu biraz, geceleri de yorgan örtüyoz halen sizde durumlar nasıl :angel:

30 Cevaplar

+1 oy
(5,500 puan) tarafından
Ben hiç yazlık kışlık ayırmam canım hepsi dolapta sadece montumu kaldırıyorum o kadar :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok hiç kaldirmadim hala montla geziyoruz
(2,165 puan) tarafından
Hadi yaa , yaz gelsin istiyorum bian önce ;) ondan topladım daha ama hırka falan duruyor
tarafından
Geçen sene bu zamanlar çoktan gelmişti yaz.
Fotolara bakiyorumda
(2,165 puan) tarafından
Evet yaa aynen
0 oy
tarafından
Aynı devam evim sıcak olduğu için ince yorgan ortuyoruz üstümüze kışlıklar halen duruyor havanın ne olduğu belli değil 
(2,165 puan) tarafından
Evet ya bazen sıcak oluyor bazen soğuk belli olmuyor hiç
0 oy
tarafından
4 aylık bebeyle dün  bende bütün kisliklari kaldırdım dolabı temizledim yazlıkları düzelttim kızın küçülen eşyalarını kaldırdım yenilerini çıkarttım
(2,165 puan) tarafından
İyi yapmışsın bende atılacak olanlari attım valla sanki içim ferahladi :)
0 oy
(16,009 puan) tarafından
Adana'ya tatile geldim havalar nasıl bilmediğim için hem yazlık hem kışlık koydum ama havalar soğuk hala kışlık giydiriyorum kendi evime gidince bir süre daha kışlık giydiririm Mardin daha soğuk 
(2,165 puan) tarafından
Hadi ya bende Mardin sıcak diye düşünüyorum valla :) iyi yapmışsın cnm
tarafından
Annemler Mardin'de bugün görüntülü konuşurken yegenlerim hep kısa kolluydu
(16,009 puan) tarafından
Kuzum eğer annenler merkezde ise normaldir ben koydeyim yüksek kesim orası daha soğuk
0 oy
(3,526 puan) tarafından
Kaldirmadim ama onumuzdeki hafta kaldiririm buyuk ihtimal
(2,165 puan) tarafından
Aynen bende yaz gelsin istiyorum artık:)
(3,526 puan) tarafından
Normalde kisi seven ben ben bile yaz gelsin istiyorum bu sene kis agir ve zor gecti deprem vs o bolgeyi dusununce yaz gelince her sey gececek gibi
(2,165 puan) tarafından
Hiç sorma cnm aynen de öyle
0 oy
tarafından
Bizde durmadan yağmur yağıyor malesef daha kışlıklar duruyor hazirana kadar ancak ısınır bu gidişle 
(2,165 puan) tarafından
Bizim burda da bugün yağmur hiç durmadı ama eskisi kadar da soğuk değil artık ondan kaldırdım daha
0 oy
(332 puan) tarafından
Burdada yağmur var henüz kaldırmadım. Ve yorganda yatıyoruz bizde. Mayıs 10dan sonra sıcaklar gelir belki
(2,165 puan) tarafından
Ay hadi İnşallah bizde yorgan örtüyoz ama geceleri ben biraz sıcaklıyorum ya fazla geliyor sanki bu gidişle battaniyeye geçicem:)
0 oy
tarafından
Az daha beklicem en azinda mayisinin ortası olsun diye 
(2,165 puan) tarafından
Mayısın ilk haftasından sonra inşallah sıcaklar hava bakalım cnm
tarafından
İnşallahya artık günlük güneşlik olsun içim kararıyor  bu havalarda
0 oy
(3,086 puan) tarafından
Istanbulda hava bir gün güzelse ertesi gün yağışlı henüz kaldırmadım daha 3 haftayı bulur havanın tam ısınması
0 oy
(6,259 puan) tarafından

image

kaldirmistim hasta olunca geri çıkardım hepsini ☹️
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Bayram temizliğinde kaldırdım hepsini rahatım en zor iş o benim için.
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ay ben daha kaldırmadım Ama bu hafta sonra kaldırırım herhalde belki Bu haftayı beklemem bile biz de bursa'dayız
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Benim zaten yazlık kışlık her zaman ayrı olduğu için ne yaza, ne kışa girerken dolabı bosaltmiyorum :)
0 oy
(7,964 puan) tarafından
Burada soğuk hala bende kışlıklari kaldirmadim henüz :) 
0 oy
(4,235 puan) tarafından
İzmir' deyiz . Kaldirmadim hala hava baya serin hele bazi aksamlar dogalgaz aciyoruz hala. 2-3 hafta sonra anca kaldiririm. 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Yok daha kaldırmadım havaların sağı solu belli olmuyor ki 
0 oy
(13,148 puan) tarafından
Yazlıkları çıkardım ama kışlıkları kaldırmadım
0 oy
tarafından
Geçen hafta kaldırayim dedim hava durumuna baktım soğuk olacak diye kaldırmadim iyikide kaldırmadim doğalgazı kapattık hava soğudu yağmur yağıyor 
0 oy
tarafından
Hâlâ kışlık giyiyorum canım hava soğuk burada 6 aya kadar soğuk oluyo bura. Bide ben kisliklarimi kaldirmiyirum dolabimda yer oldugu icin ayri ayri hepsinin yeri zaten

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 360 göst.
27 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde DENIZ AKYOL (913 puan) tarafından soruldu

380,253 soru

11,384,779 cevap

34,884 kullanıcı

...