0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Kuzenlerimle eskiden samimiydik. Artık gelip gitmiyorlar pek, geçen yıl uzak bir şehire evlenip giden kuzenimiz yaşadığımız şehre gelmeden plan yapıp görüşmezler hiç. Aynı apartmanda oturan kuzen eskiden diğer kuzen gelince beni de çagırıyordu. Şimdi resmen o kuzen geldiğinde gizliyor beni çagırmamak icin. Tavırları anlamsız  yani ama sorsanız beni çok sevdiklerini söylerler orası da ayrı saçma.

Uzakta evlenip ailesini ziyarete gelen kuzen buradayken buluşalım diye plan yapıyorlar ortak Whatsapp grubundan bir gündür. Bir cevap yazmadım. Sizce gitsem mi gitmesem mi? Ben de onlara karşı mesafeliyim bu tavırları yüzünden ama bu kadar mesafeli olmam gereksiz mi sizce ?

2 Cevaplar

0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bacisi cagirmamak icin demişin bakkk istenilmedigim yerde işim ne ,ne ararim ne sorarim ne de yanlarina giderim haa olurda bi laf sokarlarsa uzak kaldin gelmedin etmedin sizin yaptiginizi yapiyorum ne yapmişimki dersin 
(15 puan) tarafından
Çok doğru. Bir tek grup olarak görüşmek geliyor akıllarına.Ben artık  ne kadar mesafeli olsam da ortak buluşmalara vs gidiyordum. Ama artık gitmemeye başladım. "Yarın müsait değilim.Size iyi eğlenceler" yazdım az önce grupta. Bu mesajı 5 dk sonra okuyan kuzenim benim mesaja bir şey demeyip,  diğer kuzenime grupta "geliyorsun de mi topluca çok eğlenicez" yazmış. Komiğime gitti. Tavırları 5 yaşındaki çocuk gibi :)
(2,687 puan) tarafından
Valla baci ben  sinirli biriyim oyle bi tavrin icinde dustugum an cikarim gruptan engeli basarim gozum gormezse sinirde olmam derim ama tabi bu benim fikrim :))
(15 puan) tarafından
Ben taktik yapıyorum. O grupta farklı illerde olan kuzenler de var. Ben gruptan cıksam sorun çıkaran olarak beni gösterme hedefine ulaşıcak kendiyle. Ben  muhattap olmuyorum. Müsait değil gelmiycem dedim diye parladı içten içe. Dün akrabalar onlara gitmişti. Ona da gitmedim. Bu "yarın gel" dediği kız 17 yaşında daha. Bizden küçük baya. Dün o da gitmemis. Ben yarınki buluşmaya gelmiycem deyince de o kıza soruyor "dün neden gelmedin çok kırıldım" diye.  Mesajları okuduğum gözükmüyor bildirim panelinden okuduğum için. Kendi kendine cebelleşsin dursun :)
(15 puan) tarafından
Zaten amacı bana olumsuz bir şey söylettirtmeye calışmak. Ben onu umursamadıkça daha da saçmaladı
-Reklam-
0 oy
(7,846 puan) tarafından
Yani ortak gruptan yazdılarsa giderim. Gitmediğin gün de senin hakkında olmasa da belki özel bir mevzu vardır o yüzünden buluşuyorlardır. Ben beni kim çağırırsa gittiğim için hiç böyle sorun etmiyorum 
(15 puan) tarafından
Eskiden aşırı samimiydik. Evler arası 5 dk ama hic gelmiyor mesela. Uzakta yasayan kuzen ailesinin evine gelince de her gün gidiyor. Herkes istediğiyle samimi olur ona bir sey diyemem ama normal zamanda görüsmüyorsak uzakta yasayan kuzen geldi diye gorusmek de bana anlamsız geldi. Aynı yerde oturuyoruz daha önce neredeydi. Onun icin mesafe koydum ben de artık
(7,846 puan) tarafından
Yani bu senin düşüncen. Belki onlar da senin için aynısını düşünüyorlar. Neden bizimle hiç buluşmuyor diye düşünüyor belki de

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 202 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 512 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 327 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde hanimeli (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 445 göst.