0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Biz 2 ay önce bir güzellik merkezinde lazere başladık ben tüm vücut eşim göğüs göbek yanak boyun ve ense için gidiyordu. Bana sürekli kol bacak ve kemer altı içinde yaptırmak istediğini söylüyordu ben kol bacak yaptira bilirsin ama kemer altıni istemiyorum diyordum. En son seansta bu konuyu açtık o bölge için erkek uzmanın geldiğini öğrendik bizde pakete ekleme yapıp 5 seans kol 5 seans bacak 10 seans kemer altı aldık. (Kol ve bacakta tamamen bitmesini istemiyoruz çünkü eşim aşırı kıllı olduğu için rahatsız oluyor bu hâlinden) bugün randevuya gittiğinde erkek uzmanın işten ayrıldığını isterse kadın bir uzmanın yapabileceğini söylemişler eşimde kesinlikle istemediğini belirtmiş. Şimdi bu durumda bizim sözleşmeyi feshetmek durumumuz var demi çünkü anlatılan hizmet olmuyor. Ve bizde asla bir kadının yapmasını istemiyoruz 

7 Cevaplar

0 oy
(5,049 puan) tarafından
Sözleşmede böyle bir madde yoksa yan çizebilirler. Ama genelde iptali kabul ediyorlar
(135 puan) tarafından
Ama sonuçta anlatılan hizmet yapılmıyor biz özellikle erkek yapacaksa diye belittik onlarda hafta da bir gün erkek uzmanın geldiğini söylediler. Öyle kabul ettik
(5,049 puan) tarafından
Diyorum ya iptal ediyorlar genelde sıkıntı olmaz
-Reklam-
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Yorum yok ben olsam kabul etmezdim başka bı yeri olsa neysede 
(135 puan) tarafından
Bizde kesinlikle istemiyoruz bunu özellikle anlaşma yapacağımız zaman belirttik erkek uzman yapacak dedikleri için kabul ettik
(2,727 puan) tarafından
Başka birini isteyin biz anlamsada dedik erke istiyoruz diye ücretinizi alın bence
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Eşim vazgecti desen sen devam etsen onun yerine
(48,693 puan) tarafından
oda zaten.tum vücut anlasmis
(8,986 puan) tarafından
Ha aldıracak yer yok onda :))
Esinde kaldıysa o başka yerle devam etsin
(48,693 puan) tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
(48,693 puan) tarafından
o değil de kadınlar nasil yapabiliyor acaba

gorustunuz mu para iadesi isteyin 
(7,946 puan) tarafından
Bende şaşırdım
0 oy
(4,184 puan) tarafından

Ay masallh ben esime koltukaltini kabul ettiremiyorum :)) ne isim var kadin gibi elipasyinda diyo deli oluyorum:)en son paket almis annem sana kardesime babama. Dedim oyle kabul etti ben zaten 2006 dan beri lazerliyim yum vucut. Da. Sey sorcak kemerlati derken ozel bolgeyi komple temizliyorlarmi yani anlamadim o kisim nasil oluyor ? Duymamistim erkek icin o bolgeye lazer

0 oy
(9,007 puan) tarafından
İptal edebilirler yada erteleyebilirler erkek uzman gelene kadar 
0 oy
(284 puan) tarafından
Para iadesi olmazsa 10 seansı mesela başka yada kalan yerdeki kıllar için kullanabilirsiniz. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 157 göst.
0 oy
26 cevap 603 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Meliha37 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 427 göst.
0 oy
31 cevap 621 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde DuyguHira (154 puan) tarafından soruldu

380,167 soru