0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (2,439 puan) tarafından

Kızlar 175 cm boyum ve 96 da kilom.

Boyum uzun olduğundan pek belli etmiyorum kilomu. 

Karın bölgemde çok fazla yağ var. 2 defa sezeryan oldum bilmiyorum ondan mı fakat gömlek falan giysem gobus firtliyo:D 

Yardımcı olun ne yapmam lazım o göbüsün gitmesi için? Hangi çay hangi ilaç hangi egzersizler yapmak lazım?  

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Az daha gayret edersen 100kilo olurmussun 
tarafından
Mesela ben 4 sene once 98 kıloydum, kılosuyla cok barısık her gıydıgını kendıne yakıstıran bır kızdım, cocuklugum genclıgım hep kılo problemıyle gectı, cevremden hep bunu az ye sunu yeme 6dan sonra yeme vs muhabbetlerı o kadar cok duydum ki, ıste o oyle olmuyor keşke olsa bunları soylemek o kadar kolay ki verıcek 5 kılon varsa 1 ay aç kalır verırsın, ama 30 kılo verıceksen azmin olmuyor iraden olmuyor, hevesın olmuyor yani, kırma amaclı demedıgıne emınım ama ben olsam cok uzulurdum
tarafından
Gozde dediğim gibi bende 90.60.90 değilim çocuktan sonra ister istemez vücudumda değişiklik oldu ben kimsenin kilosuyla dalga geçemem yapmam da kızı bilirim sürekli nodl yediği için dedim seviyorum demişti bi ara kiloyla dalga amaçlı demedim yine soyleyim harkes kendini nasıl mutlu his ediyorsa öyle yaşasın
tarafından
Canım 90 60 90 olmak farklı manken degılsındır zaten ama 5 kılo fazlan olup akıl yontem vermek çok yanlıs, vallahı bıllahı dıyorum kıloyu en takmıyorum dıyen ınsan bıle yemek yerken cevresıne bakar acaba bana bakıyorlar mı der, kılolu psıkolojısını bılmek lazım, burda goruyorum ben yazıyolar dıyet lıstelerı 96 kılo kadın aksam 6dan sonra yemesın bır ay 5 kılo verır bır ay sonra metabolızması tıkanır hıc kılo veremez, sureklı yeme seklını degıstırmesı gerekır kı metabolızmayı sasırtıp harekete gecırsın, bır de bunu yaparken gunde en az 1 saat spor yapmalı kı sarkmasın vucudu cop posetıne doner, noodle yıyosan yeme kız sende ne zıkkım bısey o hayatımda yemedım :D
tarafından
Sen nasıl verdin o kadar kiloyu
tarafından
Verdık bı sekılde işte :D zayıf degılım 67 kıloyum suanda ama kılo dedın mı valla burnun sızlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çay ve ilaç asla onermem, onlarla verılen her kılo onları bıraktıgın an geri alınır cunku, 96 kıloysan verıcek en az 20 kılon var mıde botoksu olabılırsın, tabıkı etkısı 6 ay sonra gecıyor ama bu surecte mıden kuculuyor hem de kesisiz amelıyatsız 15-20 dakıkalık bır işlem, arkadasım yaptırdı cok da memnun kaldı ama temel de beslenme seklı degısmelı 
(2,439 puan) tarafından
Devlette yaparlar mi ki cnm. Biliyorsun çok pahalı
tarafından
Ay yok devlette yapmazlar kuzum :( ama ılaclar caylar da cok pahalı, hem de saglıksız, mıde botoksu 2 sene once 3.5du suan olmustur 7-10bın arası
(2,439 puan) tarafından
Ben onu verirsem zaten stresten iğne ipliğe dönerim :-D
tarafından
Valla ben eşime de dıyorum bu devırde dıyet mıyet ezıyet olmuş artık :D parası olan şakkk zayıflıyo :D
(2,439 puan) tarafından
He valla aha goruyon Dilan polati. Fosur fosur çektiriyor yağlarını :D
0 oy
(9,086 puan) tarafından
Valla bacım tek çare boğazı tutmak oda zor. Kelin merhemi olsa başına sürer derler. Ramazandan önce 6 kilo verdim şuan yine hobidi gırtlak yiyom. Spor olarak eliptik yapıyom daha önce de Leslie ile 16 kilo verdim 
0 oy
(12,799 puan) tarafından

kelin ilaci olsa :(

ikinciyi doğurayım dükkanı kapatıp toptan vereceğim artık

0 oy
(3,137 puan) tarafından
Canım istersen diyetisyene git daha hızlı verirsin. 
0 oy
(3,848 puan) tarafından
Kilo denildiği anda tiksiniyorum ben. Ve şu boğazımı durduramıyorum denilince iğreniyorum resmen. İradesizlik çok kötü, Allah başıma vermesin inşallah. 

Kilo veremiyorum diye birşey yok, yemeyeceksiniz.bu kadar basit. Yemekleri pastaları börekleri mideye indirip çay veya ilaç aramanın manası yok. 
0 oy
(759 puan) tarafından
Canım ben spor ogretmeniyim  çaymis cart curt bilmem ne hepsi hikaye çünkü  yemek yememe işi hele  facia vitamin kaybı .. sana sadece önereceğim şey . Ekmek yeme  akşam yemeğini erken ye . Ve spor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 313 göst.
4 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Balli_lokum (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde esrausen676 (60 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 1,051 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,703 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 261 göst.