0 oy
571 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
Dun otururken gayet iyiydik birden telim caldi alt komsum bayan Sebahat ti bebegim npyn dedi bende sasirdim öyle bir konusma yapmazdı çikolata varmi sende dedi bende yoktu zaten kapattik sonra esim kuplere bindi seninle nasıl boyle konusur sen yuz veriyorsun boyle konusma rahatligi buluyir diye hamile hamile bana nneler dedi kucur etti cocuguklarimim gozu onunde bemi kaldirdi yere savurdu cik git diye bende mutfaga gectim benim bir sucum yoktu ben dememisimki bebegim derken sen nediyorsun komsum demesim ona takilmis ben saatlerce mutfakta oturdum sonrada esime ben seni allaha havale ettim allah senin hakkindan gelsin dedim benim hicbir sucum yokken boyle yaptın bana dedim zoruna gitmis oyle demem burda kim hatali yada benim bir hatam varmi yorum lutfen küs uyuduk 

17 Cevaplar

+1 oy
(2,530 puan) tarafından
Kocaniz komsunuzla konusma tarziniza ne karisir? Ayrica bebegim demekte ne var? Ne sacma bi muhabbet.
(28 puan) tarafından
Ben konuşmadım bile teli açınca komsum oyle dedi birden kocam köpürdü bebek olmasa karnimda heralde baya siddete gidecekti
(28 puan) tarafından
Bende allaha havale ettim seni dedim
(2,530 puan) tarafından
Kocan seni oyle manipule etmis ki, hala sanki suc islemis gibi kendini savunuyorsun. Senin yaptigin bir durum degil ama senin kabahatin su; kocanin senin herseyine bu kadar mudahale etmesine izin vermen. Esinin tepkisi de tam tedavilik kusura bakma.
-Reklam-
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Bence adamın ters bı anına gelmiş bir durum, öfkesini çıkarmak istemiş. Senin suçun yok tabiki. Çocuklarının önünde yapmaması gerekirdi. Daha fazla bişey yapma sana iyi yaklasana kadar itribatini kes. Bir anneye bu yapılmaz. 
(2,762 puan) tarafından
Bende senin gibiyim evden eşim olmadan adım bile atmam bizimde 6 sene oldu. Kendisi bir dedigimi iki etmez mutlu olayım diye elinden geleni yapar kasada kasiyer kızla konuştum diye bir kere demedigini bırakmamıştı. O günden sonra bir daha böyle bir olay yaşanmasın diye herşeyden herkesten elimi eteğimi kestim. Ama üzme sakın kendini herkesin imtihanı farklı bizimki de bu oluversin. Allah'a emanetsin. İyi düşün iyi olsun
(28 puan) tarafından
Ben seni allaha havale ettim dedim dun zoruna gitmis
(28 puan) tarafından
İsine gelmedimi allaha havale et diyir bana
(178 puan) tarafından
Suçlu olduğunu biliyor demek ki Allah a havale olmaktan korkuyor
(6,434 puan) tarafından
Kasiyerle konuştun diye kızdı mı yok artık cidden ne biçim kocalar var aman Allahım şükürler olsun böyle saçma şeylere takılan erkekler yok ailemde.
0 oy
tarafından
Beni kaldırdı yere savurdu diyorsun bu bir şiddet küs uyuduk diyorsun küs uyumayi bırak o adamı yatağa sokamam bizde dün tartıştık sayılır ben iki gündür tersleyip duruyorum ortada birşey yok bide en sonda bas bas bağırdım diye niye bağırıyorsun böyle yapıyorsun dedi bana gözü belertti diye sorun ettim ki sesini falan yükseltmedi hamileyim çünkü daha sakin davranmaliydin diye ama bunu sorun etmesem ben çok fazla yaptım o az bile yaptı desem gün gelip fazlasını yapmaya hak görmeyeceğini ne bileyim tepki koymazsam şiddet yavaşça başlar genelde deneme yaparlar önce sesi çıkıyor mu cikmiyormu diye 
0 oy
tarafından
Ne alaka ben arkadaşlarımla konuşurken kuzum da derim hatta yakın bir arkadaşım var baby ne yapiyorusn falan diye konuşuruz eşime ne ben çok saçma buldum kadın samimi görmüş seni bebeğim ne yapıyorsun demiş takılacak ne var bunda 
0 oy
tarafından
O adam sıkıntılı dikkat et
0 oy
(13,288 puan) tarafından
Sanırsın diyen erkek. Kocan öküzlük etmeye hır çıkartmaya yer aramış. Allah böylelerini ıslah etsin
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ne alaka ya kadinin agizndan cikans da bir zahmet karışmasin ayrıca bebeğim demekte ne vsr ki küfür mü sanki
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Duyduğum en saçma kısmetse nedenlerinde eşim bana der mesela aşko deme kıskanırım diye ama bunun içinde kavga etmek
0 oy
tarafından
Onu ne ilgilendirir ki kadınların kendi arasında konuşması. Ne tuhaf. 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Senin hatan kocana bunu karışacak cesareti vermiş olman. Ona ne be kadınla nasıl konuşacağından 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Esin rahatsiz heralde ne var bunda ....
(28 puan) tarafından
Evet hickimseyle konusma diyor mesafe koy diyor kimseye gelip gitme diyor benim bir sucum olmadigi halde boyle davrandi ben hicbirsey dmeedim sadece seni allaha havale ettim dedim
(13,834 puan) tarafından
Bukdr tepki verecek bir sey yok abartmis
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Seni kaldırıp yere vurmuş tabi ki de sen hatalısın birde soruyorsun ya
0 oy
(6,434 puan) tarafından
Kadınlar arası muhabbetten kocana ne ya? Arkadaslar arasi aşkım diye bile hitap ederiz hiç karışmaz. Yok artık yani. Bi de hamile halinle sana bunları yapıyor görende komşun erkek sanacak. Saçmalığa bak. Allah'a havale edeceğine sende girişseydin ya 
(6,434 puan) tarafından
Bende 40 falan sandım. Universite terk mısın oku bitir açıktan
(28 puan) tarafından
Uni bitirdim ben meslegimi almadan evlendim babami dinlemedim
(6,434 puan) tarafından
Anladım canım ama şanslısın bitirmissin gir işe çalış boşuna okumadın sonuçta
(28 puan) tarafından
Yaptığım hatanin bedeli ni fazlasiyla oduyorum iste essek gibi bunu tercih ettim
(6,434 puan) tarafından
Değiştirmek senin elinde. Kararlı ol yeter ki
0 oy
(566 puan) tarafından
Şaka mısın sen kendine bunu yapma suç bende mi onda mı ne demek ya sana karışamaz ve hamile halinle yitmek ne demek önce kendini düşün kendine değer ver yerinde olsam burnundan getirirdim fitil fitil 
(28 puan) tarafından
Ustume gele gele beni icime kapatti iyice eskiden neguzeldim ama simdi sanki hayattan bikmisim
(566 puan) tarafından
Canım öyle düşünme eşinle güzelce konuş aranız düzelince tabi şuan uzak dur bence ki hatasını anlasın
(28 puan) tarafından
Suan hicbirsekilde konusmuyorum ve ayri odalardayiz
(566 puan) tarafından
En iyisini yaptın sürünsün gerçi 6 gün geçmiş barıştn mı
(28 puan) tarafından
Baristim ama pisman oldu beni allaha havale edince vicdan azabı cektim diyir
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Evlilik nedir eşler bir birine nasıl davranlır diye kurs açılmalı bence
0 oy
(903 puan) tarafından
Erkek mi dei acaba diye bayan kısmını defalarca okudum aklım mı oyun oynuyor bana dedim yani bebeğim demesinde ne var ki bu kötü birşey değil ki kadında kötü birşey dememiş ki ben de arkadaşlarıma hitap ederken diyebiliyorum yani kocanızın tavrını anlayamadım nasıl senle öyle konuşur derken küfür etmemiş kadın bişi dememiş hamileyim diyorsunuz birde savurdu diyorsunuz hamile olmasanız dahi nasıl şiddet eyleminde bulunabilir bilmiyorum ama Rabbim yardımcın olsun
(28 puan) tarafından
Benim konusmami ve alttan almami bekliyor
0 oy
(986 puan) tarafından
Kocan tam Bir geri zekalı nevar bebeğim demisse,

Senin o adamın ağzına sicman gerekiyordu.

Bide kendini suçlu hissediyor sun, gerçekten Allah'a havale ediyorum demekle büyük sabır ve büyüklük gistermissin,ama ne yazikki eşin bunun farkında değil,ve sani suçlu gösteriyor.
(28 puan) tarafından
Evet suan hicbirsekilde konusmuyorum evde iki yabancı gibiyiz
(986 puan) tarafından
Kusura bakma, eşine söylediklerim için. yazını okuyunca çok sinirlenip Dirk aklımdan geçenleri yazmışım,.
Yeni fark ettim.
(28 puan) tarafından
Yok ne kusuru ben artik biktim sen oyle yazmışsın takilmadim bile birsey beklemiuorim ben üniversite mezunu o ilkokul ne bekleyebilirimki benim dusuncelerimin onun icin bir ifadesi yok varsa yoksa kedni bildigi

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 978 göst.
0 oy
30 cevap 805 göst.
11 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 314 göst.
1 Haziran 2023 Aile kategorisinde Berfin 2134 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 428 göst.
21 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ASaLeTiM YeTeR (153 puan) tarafından soruldu