0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Biz özellikle depremden sonra her ikimizde bazı değişimler yaşıyoruz daha stresli gergin ve fevri olabiliyoruz ben kadın olmanın da verdiği hassasiyetle daha tezcanliyim sanırım küçük kavgalara bile moralimi bozabiliyorum uzun zamandır eşimle ne zaman kavga etsek yaptığım bir rutin var şüphesiz hiçbir dua yanıtsız kalmaz elbette .

Önce inşirah süresi okuyarak kendimi ferahlatiyorum sonra
Allahümme elif beyne kulubina ve aslih zate beynina ve'hdina sübüle'sselami ve necnina mine'z-zulümati ile'n-nuri ve cennibe'l fevahişe ma zahare minha ve ma betane. Manası: Allah'ım kalplerimizi birleştir. Aramızı düzelt ve bizi kurtuluş yollarına ilet.
 Okuyorum 7 defa  eşim uyurken ona doğru 
Ya Halim bunu yaklaşık 90 defa zikrediyorum o an uygunsam 
Sinirden mide ağrısından uyuyamayan ben sabah pamuk gibi uyanıyorum önceki gün esip gürleyen eşimden de eser kalmiyor çok daha aklı başında nazik gelip kendisi özür diliyor ne zaman tartissak bunu yapıyorum ve gerçekten çok etkili olduğunu düşünüyorum  belki birilerine daha faydası olur diye yazmak istedim 
Allah hiçbirimizin yuvasından huzuru bereketi sağlığı eksik etmesin .

Birde bilgisi olan lütfen beni aydınlatabilir mi bakara suresi anlamı açısından eşle ilgi bagdastiramadm fakat hocalar ve kaynaklar evde eşle huzur için dinleyiniz diyor 

3 Cevaplar

0 oy
(6,746 puan) tarafından
Ya halim zaten eş arası sıkıntı için okunuyor ❤️ mutluluklar yuvanizda
tarafından
Amin canım hepimize inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,190 puan) tarafından
Ekran resmini aldım canım çok saol bu faydalı bilgi için Allah cümlemizin yuvasına mutluluk ferahlık versin. ❤️
tarafından
Rica ederim canım inşallah faydasını görürsün  ❤️
0 oy
(880 puan) tarafından
7ndefa okuduktan sonra 90ndefada ya halim dıyrsnz demı denıcm cnm saglsn bılmyrdm esım cok sınırlı ve agresif hergun yanı eses aldm 
tarafından
Sayısı farketmez bence önemli olan inanarak iman ederk okumak olmalı umarım faydasını görürsün canım

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 776 göst.
0 oy
5 cevap 202 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 265 göst.
0 oy
8 cevap 160 göst.
9 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berna bora (449 puan) tarafından soruldu

384,707 soru

11,507,891 cevap

35,164 kullanıcı

...