0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından
Kızım 8 aylık. Mamayı azaltmaya başlamam lazım. O yüzden ek gıda ağırlıklı ilerleyeceğim ama mamayla uyuyan Bi bebek. Sadece kafasına esti mi kendi kendine uyur. Gece neyse yine Bi kez, mamayla uyuturum ama gündüz napıcam bilmiyorum. Gündüz uykusu 2 en fazla 3 defa oluyor bu arada. Siz nasıl uyutuyorsunuz 

8 Cevaplar

0 oy
(3,485 puan) tarafından
Hem emiyor hem ek gıda alıyor uykuya geçmeden önce emiyor emerek uyuyor

Bazen de ek gıda aldıktan sonra uykusu gelmiş olursa pış pış açıyorum yada dua açıyorum yanına uzanıyorum uyuyor

Ama yanından kalkarken ecel terleri döküyorum uykusu çok hafif hemen uyanıyor 
(984 puan) tarafından
Benimki emse ben de öyle yapıcam da işte.. Sağ olasın :)
-Reklam-
0 oy
(3,722 puan) tarafından
Mamasını içirip yanında oturuyorum uyumasını bekliyorum sonra cikiyorum odadan 17 aylık :) doğduğundan beri böyle yapıyorum 
(984 puan) tarafından
Ayy helal olsun valla ya maşallah
0 oy
tarafından
Benimki 7 ay hiç sallanmadi sonra bir anda beşiği bıraktı bende napicam derken ayakta sallanmaya başladı 2 ayda onu da bıraktı simdi uyku saatleri belli zaten uykusu gelince memede uyuyor yanına uznaiyorum karnı toksa yan yatırıp poposuna ayaklarına masaj yapıyorum öyle uyuyor 
(984 puan) tarafından
Benimki de öyle sallanmaya meraklı değil aslında da mamayla uyumaya alışık napıcam hiç bilmiyorum
tarafından
Bnde burda bir arkadaşın yorumundan görüp yaptım o dönem gece bile uykuya dalarken sallanmak istiyordu 6 ay atağında şimdi yan yatırca direk uyumaya devam ediyor çok rahat ettim
0 oy
tarafından
Emzirerek uyutuyorum ama arada sallıyordum dün düştük beraber sokakta kafası çatladı artık sallamak yasak 
(984 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş ya Bi sıkıntı var mı peki
tarafından
Halsiz şuanda evdeyiz gözetim altındayız ilk 48 saat çok önemli halsiz, çabuk yoruluyor ama bilinci açık cevap veriyor sadece aciyo diyor
0 oy
(12,901 puan) tarafından
günduz 2 uyku yapar doyurunca nini açip kucağimda sallarım uyur 11 aylık kendı uyuma alıştırma lazım önce sutten keseyim
0 oy
tarafından
Yanında uzanıyorum kendi kendine uyuyor tabi şuan 2 yaşında ama doğduğundan beri hic sallamadım alıştırmadim emzirince çok nadir emerek uyuyordu
0 oy
(214 puan) tarafından
Büyük kızım 3 yaşında biberonla süt içerek kendisi uyuyor küçük kızımda 13 aylık ya emerek yada ayagima alarak uyutuyorum gündüz uykusu bir kez falan sadece 
0 oy
(1,919 puan) tarafından
Zaten gündüz 2 uyku yapıyormuş ve mamayla uyusun diğer öğünlerde ek gıda verirsin hem 8 aylık daha küçük mamaya devam etmesi lazım 3 ara öğün olarak ek gıda versen yeter ona 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 55 göst.
31 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 117 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.