0 oy
62 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3 puan) tarafından
Arkadaşlar 2 yaşında oğlum var bayadan beri burnu hem tıkalı hem akıyor öksürük de var burnuna sprey sıkıyorum alerji şurubu grip şurubu veriyorum ama geçmedi bı türlü başına gelen varmı acaba

1 cevap

0 oy
tarafından
Alerjısi var bellı neye olduguna bakılması lazım, ornegın poleneyse bu mevsımde ılac versende kar etmez senelerdır cekıyorum
(3 puan) tarafından
Polenler çıkmadı ki daha  evet alerji büyük ihtimalle aile hekimi alerji diyor ama hastaneye gitsem götürcek kimse yok birde büyük oğlumu önceden alerji testine götürmüşdum sırtından işaretledi fln hiç birşeye alerjisi yok dedi ama oda alerji oluyor
tarafından
Ay cıkmaz olur mu arabaların ustu full polen burda :D sabahları ceset gıbı kalkıyorum burnum tıkalı agzım acık, alerjı soyle bırsey mesela bugun testte bırseye alerjım cokmıyor 2 ay sonra cıkabılıyor ya da alerjın tek bırseye varsa 3-5 seye bırden olıyor, benım mesela deterjana, polene, zeytın agacına alerjım var
(3 puan) tarafından
Valla Ankara'da şuan polen yok ne bilim ya çocuk doktoruna gittim güya alerji testi yaptı sırtını çizdi etti alerji yok dedi küçüğün burnu akıyor tıkanıyor sprey sıkıyorum geçmiyor alerji şurubu veriyorum yine aynı dolap alerji şurubundan geçilmez oldu doktor buhar makinesi alman lazım diyo faydası oluyor mu acaba onuda bilmiyorum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 270 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 91 göst.
0 oy
2 cevap 53 göst.
19 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sesizsesiz1234 (13 puan) tarafından soruldu

379,684 soru

11,365,649 cevap

34,845 kullanıcı

...